Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

Пловдив

Вижте какво видях днес на тротоара пред нас - гъсеницата. Това чудо беше огромно! Бутилката я сложих за сравнение.
Цитирай

Напълняла е, може да е бременна.  Mr. Green
Цитирай

София

Оллее, много голяма наистина. Ужасна е просто.  Sick
Цитирай

In a surreal moment!

Малиий , какво мезе за моите кокошки - ще се избият ....
Цитирай

София

В наши дни всичко мутира - я виж Буш...
Цитирай

Пловдив

Аз така ли показвам - "Я, виж гъсеница!" Ама няма снимка, никакво онагледяване. Дай снимка на мутиралия обект Laughing
Цитирай

София

Аз така ли показвам - "Я, виж гъсеница!" Ама няма снимка, никакво онагледяване. Дай снимка на мутиралия обект Laughing

За справки - CNN. 24 часа/7 дни.
Цитирай

През девет форума в десети

Уф, така си и мислех!  Sick
Това са ми най-противните гъсеници! Не е мутант, такива са си от моето детство насам. Не знам на кой добитък са гъсеници, ама са много гадни - жълтозелени със сини топченца по космите.  Бляк!

ПП Мъни може да каже как й е името и фамилията.  Wink
Цитирай

София

Гъсеници, гъсеници, ама я като станат красиви пеперуди после...
Цитирай

Пловдив

Уф, така си и мислех!  Sick
Това са ми най-противните гъсеници! Не е мутант, такива са си от моето детство насам. Не знам на кой добитък са гъсеници, ама са много гадни - жълтозелени със сини топченца по космите.  Бляк!

ПП Мъни може да каже как й е името и фамилията.  Wink
Къде си ги виждала такива?Любопитно ми е какво животно е. При нас от боровата гора слизат гадни гъсеници на тълпи, ама са малки, а това чудо беше огромно. За първи път виждам.
Цитирай

Олее, много гадна бе. И представяте ли си в каква гигантска пеперуда ще се превърне.  #Shocked
Цитирай

Внимавай, ако живеете в къща. На майка ми беше й полазила една такава на врата, докато била на село и такава тежка алергия разви, че беше чудо. Не знам дали хапе или нещо от власинките.
Цитирай

София

Аууу, изтръпвам само при мисълта да бъда полазена от гъсеница, стоножка или нещо подобно. То самото животно може нищо да не ми направи, то достатъчно от страх да си умра...
Цитирай

Аууу, изтръпвам само при мисълта да бъда полазена от гъсеница, стоножка или нещо подобно. То самото животно може нищо да не ми направи, то достатъчно от страх да си умра...

Мда, онази година всички бяхме развили лека психоза от тези гъсеници, особено след случая, защото пред къщата има асми от тези, които са на метални конструкции и си вървиш под тях, а гадовете от този вид бяха многочислени и периодично си падаха отгоре. Оттогава не сме виждали такива.
Цитирай

През девет форума в десети

А, в бащината ми къща беше пълно със стоножки и скорпиони.  Mr. Green
Е, малки бяха, ама пак са гнусни.  Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора