Гъсеница-мутант

  • 9 059
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
ДеЩоВиди, имах страхотно детство в това отношение - изгледала съм паднали бебета врабчета, гълъби, мравки съм отглеждала, охлюви, котета, сврака ( пуснахме я в гората после ), костенурка - пуснахме я на двора и лятото тя сама си излизаше от скривалището, хамстери, морски свинчета, папагал...баща ми казваше че само крокодил не съм имала  Mr. Green И таралеж за един ден съм гледала

# 46
  • Мнения: 4 585
Извод: Олинце е цветенце.

# 47
  • Мнения: 4 709
Падала ми е такава гъсеница отгоре от сливата на сила. Много гнусно същество и хич не е бременно, ами си е баш породисто Sick

# 48
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Извод: Олинце е цветенце.
Joy  hahaha  Joy
Или отраснала в гората  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 1 105
Като бях малка, на село при баба имаше абсолютно същите. Помня, че ги мачкахме с краката, защото се разплюкваха много ефектно.

# 50
  • Мнения: 6 886
Мен ме е гнус от всякакви насекоми по принцип и не знам как ще реагирам ако го видя наживо това чудо, но на снимката изглежда сладко Wink Прилича ми на гъсеница от анимационно филмче.

# 51
  • Мнения: 854
Намирала съм такава, беше ми много интерсно какво ще излезне, питай, четох и накрая дочаках това.

# 52
  • Мнения: 2 759
                    За мен пък това ми е най-красивата гъсеница, която съм виждала  4470. Направо си е сладка, само дето наистина е малко притеснително голяма... За съжаление и аз вече по-големите буболечки ги свързвам с мутация...

# 53
  • Мнения: X
 Това ми е най-ужасната тема.........аз мразя буболечки и всякакви подобни гнусотии! А гъсениците, наистина са най-гнусни.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Готска е! И пеперудата е много красива!
В къщи сме правили хербарии на насекоми и майка ми е намирала страхотни екземпляри. Ловили сме и скорпиони и сме хранили богомолки - много е интересно.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз май съм виждала такава гъсеничка. Затова тази тук от снимката не можа да ме уплаши. Обаче преди време в Търново се бяха навъдили едни гадини....бррр. Представляваха нещо като огромни стоножки. Ама наистина огромни. Значи ако се съизмери с шишето от снимката-малко повече от половината на шишето бяха дълги. И тлъсти. Два такива екземпляра бяха нахлули в къщи. Майка ми едната я утрепа с лак за коса. Мъчихме се да я смачкаме, ма не ставаше  ooooh! Доста се изплашихме тогава. Настръхвам като си спомня.

# 56
  • Мнения: 3 521
и гъсеницата е гадна и пеперудата....брррр...мразя инсекти Sick Sick Sick

# 57
  • Мнения: 4 406
това не е гъсеница, а кебапче с горчица . няма такива гъсеници Joy Joy

# 58
  • Мнения: 4 585
Харбарий е ботаническа работа, сбирка от растения.
Сбирката от насекоми сигурно си има друго име.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Харбарий е ботаническа работа, сбирка от растения.
Сбирката от насекоми сигурно си има друго име.

Да, сигурно си прав. Гледай как го написах - изложих се.

Общи условия

Активация на акаунт