Гъсеница-мутант

  • 9 070
  • 83
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 648
Вижте какво видях днес на тротоара пред нас - гъсеницата. Това чудо беше огромно! Бутилката я сложих за сравнение.

# 1
  • Мнения: 4 111
Напълняла е, може да е бременна.  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
Оллее, много голяма наистина. Ужасна е просто.  Sick

# 3
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Малиий , какво мезе за моите кокошки - ще се избият ....

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
В наши дни всичко мутира - я виж Буш...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 648
В наши дни всичко мутира - я виж Буш...
Аз така ли показвам - "Я, виж гъсеница!" Ама няма снимка, никакво онагледяване. Дай снимка на мутиралия обект Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
В наши дни всичко мутира - я виж Буш...
Аз така ли показвам - "Я, виж гъсеница!" Ама няма снимка, никакво онагледяване. Дай снимка на мутиралия обект Laughing

За справки - CNN. 24 часа/7 дни.

# 7
  • Мнения: 25 586
Уф, така си и мислех!  Sick
Това са ми най-противните гъсеници! Не е мутант, такива са си от моето детство насам. Не знам на кой добитък са гъсеници, ама са много гадни - жълтозелени със сини топченца по космите.  Бляк!

ПП Мъни може да каже как й е името и фамилията.  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 3 833
Гъсеници, гъсеници, ама я като станат красиви пеперуди после...

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 648
Уф, така си и мислех!  Sick
Това са ми най-противните гъсеници! Не е мутант, такива са си от моето детство насам. Не знам на кой добитък са гъсеници, ама са много гадни - жълтозелени със сини топченца по космите.  Бляк!

ПП Мъни може да каже как й е името и фамилията.  Wink
Къде си ги виждала такива?Любопитно ми е какво животно е. При нас от боровата гора слизат гадни гъсеници на тълпи, ама са малки, а това чудо беше огромно. За първи път виждам.

# 10
  • Мнения: 1 488
Олее, много гадна бе. И представяте ли си в каква гигантска пеперуда ще се превърне.  #Shocked

# 11
  • Мнения: 4 651
Внимавай, ако живеете в къща. На майка ми беше й полазила една такава на врата, докато била на село и такава тежка алергия разви, че беше чудо. Не знам дали хапе или нещо от власинките.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 833
Аууу, изтръпвам само при мисълта да бъда полазена от гъсеница, стоножка или нещо подобно. То самото животно може нищо да не ми направи, то достатъчно от страх да си умра...

# 13
  • Мнения: 4 651
Аууу, изтръпвам само при мисълта да бъда полазена от гъсеница, стоножка или нещо подобно. То самото животно може нищо да не ми направи, то достатъчно от страх да си умра...

Мда, онази година всички бяхме развили лека психоза от тези гъсеници, особено след случая, защото пред къщата има асми от тези, които са на метални конструкции и си вървиш под тях, а гадовете от този вид бяха многочислени и периодично си падаха отгоре. Оттогава не сме виждали такива.

# 14
  • Мнения: 25 586
А, в бащината ми къща беше пълно със стоножки и скорпиони.  Mr. Green
Е, малки бяха, ама пак са гнусни.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт