Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

До кога перяхте дрехите на вашите бебоци отделно и с бебешки прах? Моето детенце е на 6 месеца и мисля да му пера дрешките на едно с нашите.
Цитирай

Още ги перем отделно, но едва ли ще стане нещо ако започнеш да ги пускаш заедно.
Цитирай

Моето дете е също на 6 месеца и нямам намерение скоро да смесвам дрехите ни. Но щом си решила, можеш поне да избягваш чорапите и бельото на големите да се пере с бебешките дрехи.
« Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 10:04 от Лилянчо »
Цитирай

Велико Търново

Бебето го къпя,а за прането на дрехите етоhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=205763.0
Цитирай

Smolyan

В началото перях дрехите на сина ми отделно от нашите, но от 6-тия меец нататък ги смесвам. Само отделно пера нашето бельо. Много е лесно да се предадат гъбички чрез прането.
Цитирай

Старата столица

Перях дрехите й отделно до 10-я месец.
Цитирай

Русе

според мен изчакай поне до годинката Naughty
Цитирай

София

До годинка Peace
Цитирай

Русе

докъм годинката, да!
Цитирай

Pyce

Все още пера отделно и смятам и занапред да е така.Все пак бебешкия прах за пране е щадящ бебешката кожа+това не слагам ароматизатор,а нашите дрехи ги пера с по-силен прах за пране.
Цитирай

Прага/Чехия

Все още пера отделно и смятам и занапред да е така.Все пак бебешкия прах за пране е щадящ бебешката кожа+това не слагам ароматизатор,а нашите дрехи ги пера с по-силен прах за пране.
Peace
Цитирай

Варна

До 1 година  Peace
Цитирай

Sofia

Същата тема е пусната преди 3 дни. Ето я!
Иначе конкретно по въпроса - на 1,5г. е синът ми и все още пера дрехите му отделно - за два дена се събира по една пералня с негови дрехи Mr. Green .
Цитирай

София

Peace
Цитирай

София

бебето го къпя, не го пера.

а дрехите - ако няма алергии... екземи и т.н. мисля че след годинката можеш да ги переш заедно с вашите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора