мами в ГЪРЦИЯ - 6

  • 16 652
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
благодаря на всички за доброто посрещане,наистина тук не е толкова страшно дори да сме нови някои от нас,
от понеделник ще сьм по- активна.
приятна ве4ер.И благодаря за поЗеланията ви..много благодаря.имам нузда от тях.
лека вечер.  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 372
И аз да се включа, че няколко дни нямах възможност! Добре дошла тук на korina - 33 и много успехи с правенето на бебче!

# 62
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
мами хайде малко помощ,искам да поръчам да ми пратят един крем за напукани пети,но е се сещам как беше пета на гръцки,и ако може и шезлонг да ми кажете как е на гръцки за да поръчам на бебо.

# 63
Каде се изгубихте всички???????????
лилянчо, благодаря за помоща, сега писането е много по лесно!
korina-33 успех в правенето на бебче и от мен!
nameika,думата за пета е πτερνα (птерна), но на крема за пети пише крем за крака- крема подион - κρεμα ποδιων.шезлонг за бебе е ριλαξ - рилакс.

# 64
  • Мнения: 4 111
Тук съм аз! Не отговорих на nameika, защото не ги знам тези думички, иначе знаете, нямам спирачка, на всяко гърне съм похлупак  Embarassed

# 65
Здравейте мами!
Вижте това:
http://www.bgpetition.com/grajdanska-syvest/index.html
Аз пуснах тема в "Родители преживели загуба",но актовността е нулева  Sad
затова реших да поствам и при "чужбинките"
Идеята е не толкова да станете част от петицията,колкото случая да бъде известен на повече хора,защото това се случва със децата ни докато ние си мислим,че пращайки ги в училището те са в "сигурни ръце".Благодаря

# 66
  • Мнения: 56
  bouquetЗдравейте,муцанки!
Отдавна не съм се вклю4вала при вас...бях си в БГ.Виждам имаме много хубави новини.....4естито на ОЛИМПИА и ТОНЕВА.....лека и щаслива бременност ....и аз като вас скоро разбрах 4е нося едно малко 4ове4е в себе си.....още е савсем мъни4ко и се надявам ,4е и трите ще се радваме на бебенца на пролет.КОРИНА   хаиде мили4ка и ти скоро да се присаединиш кам нас...стискам ти палци да ни зарадваш с хубава новина.
 ЛИЛЯН4О 4РД на патерици....каквото си пожелаеш сладка..... Two Hearts

# 67
  • Мнения: 4 111
Marinela flo, новината ти е чудесна! Много се радвам за теб! Пожелавам ти много здраве, щастие, лека бременност и най-красивото и здраво бебче!  Hug
Много ти благодаря за пожеланията!      bouquet

# 68
  • Мнения: 56
 Two Heartsблагодаря ти ЛИЛЯН4О  bouquet

# 69
здравейте на вси4ки,,,пак благодаря за пожеланята ви,,,дано ,,,,
4estito na marinela flo,,ОЛИМПИА ,ТОНЕВА.и на всички които носят беб4етата..на родените пак да са здрави и много щастливи деца..
за мен седмицата не по4на добре,сутринта се опитаха да ни отворят дома,уплаших се много,но не загубих самообладание,
развиках се ,сьбудих сьседите,//сьпругьт ми беше заминал на работа,//това се слу4и в 8.15.//
но крадецьт успя да избяга по стьлбите,
много е неприятно.провали ми целият ден,настроението ми за нова седмица не е никак розово,
но се надявам да се оправи до края на деня,,
пазете се,,
и успешна седмица на вси4ки ни,
а как ми се ходи в бг не е за разправяне,,,,
но засега няма на4ин Cry

отивам да готвя,,,после пак сам тук при вас,

# 70
  • Мнения: 4 111
Е сега вече как да спя спокойно  #Crazy
Каквато съм бъзла туй ми трябваше да прочета сега.  doh

# 71
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честито на Маринела Фло, хубава бременност ти желая!

# 72
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито, Marinela flo, лека и безпроблемна бременност!

Аз не съм много активна, защото си имам гости, но хвърлям по едно око Wink.

Весел ден на всички!

# 73
  • Мнения: 1 372
Честито на Marinela flo! Лека и безпроблемна бременност и на пролет здраво бебче!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 74
  • Мнения: 56
 Grinningблагодаря ви моми4ета!
Днес къде сте вси4ки.....?Джун...джан нема.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт