Хайде пак за дискриминацията

  • 1 847
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 425
Тук!

Аз просто нямам думи  #Crazy

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Едно голямо Офффф....
Милите дискриминирани...

# 2
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
 newsm78 Не знам за вас, но за мен това не е дискриминация. Съвсем нормално е в центъра на една европейска столица да няма каруци. Като нямат лични автомобили - ами да хванат градски транспорт тогава. Peace

# 3
  • Мнения: 1 230
Ами то и по магистралата не дават с велосипед, но не се оплаквам...
пп. Не четох цялата статия, ама може ли само на кон  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 425
Мравка, и аз не мисля,че това е дискриминация  Peace споко не си само ти  Joy

# 5
  • Мнения: 920
Ам тъй, де. Я виж Брюксел, например - каруца да каруца.
И в Сентрал парк е пълно.
Не знам и това ли е дискриминация, но едно време конете се разхождаха с памперси - едно таквоз, да им събира екскрементите. Сега няма такова нещо.

# 6
  • Мнения: 589
Е,и моята каруца е под забрана,следователно съм дискриминирана,следователно съм ромка?!?! newsm78

# 7
  • Мнения: 920
Е,и моята каруца е под забрана,следователно съм дискриминирана,следоватено съм ромка?!?! newsm78

Бягай бързо за помощи.

# 8
  • Мнения: 6 029
ее... след като видях каруца на Цариградско... вече нищо не може да ме учуди.

# 9
  • Мнения: 3 205
... ами да хванат градски транспорт тогава. Peace

Сакън нидей! Преди няколко дни се качи един дискриминиран в 604 и мина през целия автобус. На следващата спирка около 90% от хората слязохме, другите сигурно са били със запушен нос или много упорити. Просто нямам думи да опиша смрадта, която се разнесе, още потръпвам като се сетя (мъжът ми каза, че Тери Пратчет вероятно да е имал предвид такава миризма, като е описвал дъртия смрадлив Рон).

# 10
  • Мнения: 6 472
Днес сутринта даже слушах един от т.н защитници по телевизитя #2gunfire Тия хора сега нямало да могат да се придвиждат изобщо, и те били ходили на работа, сега как ще стинат до там и бля, бля, бля... Водещата накрая не издържа и му вика "ми то и аз нямам кола, но с каруца в София няма да тръгна - има градски транспорт!"
Аман от техните права! Писва ми вече #Cussing out Имат право да не плащат ток, имат право да не работят, имат право да им раздават жилища, имат право да строят незаконо, имат право да си изоставят децата, имат право да карат каруци по магистралата #2gunfire

# 11
  • Мнения: 184
Ндаа. Отивам да подам документи да ставам ромка.
Хем ще ми плащат тока, хем ще ми дават помощи, хем и детски може да ми отпуснат.
И конят ще си паркирам в средата на хола. И няма да ми дреме, че ще мирише на съседите.
И само някой да е посмял да ме нарече "циганка", ще видите вие тогаз какъв вой ще надам.
Ха ма ха!

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Днес сутринта даже слушах един от т.н защитници по телевизитя #2gunfire Тия хора сега нямало да могат да се придвиждат изобщо, и те били ходили на работа, сега как ще стинат до там и бля, бля, бля.......
А горкия кон как се чувства запрегнат на служебния паркинг 8 часа, никой не се интересува. Cry Според мен хората които ходят на работа с каруци трябва да бъдат съдени за тормоз над животните  Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 524
Това наистина ме остави без думи, направо да се пукнеш от яд, каруците по извънградски пътища ме дразнят, какво да говорим за града. И сега, ако им разрешат.......

# 14
  • Мнения: 3 423
И във Виена има коне и каруци.
Да не сме по-прости ние, а? А?
Пък и едно е църен кочияш да ти
смърди на секс, друго - беломуняв.

Общи условия

Активация на акаунт