Контракции 7 месеца след раждане

  • 1 524
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Получавам нещо като контракции особено вечер. Издува ми се от едната страна корема без болка, но за мен е доста странно. На някой случвало ли се е?

# 1
  • Мнения: 5 362
Направи си един преглед при гинеколога.
На мен не ми се е случвало.

# 2
  • Мнения: 1 207
Като лежах в интензивно след раждането до мен имаше една жена ,която чакаше за операция понеже при всеки цикъл има толкова силни болки и контракции #Crazy.

# 3
  • Мнения: 4 496
Не ми се е случвало.За първи път чувам... newsm78

# 4
  • Мнения: 417
Как си раждала?Секцио или нормално.Имам предвит ако е секцио да не са ти забравили някоя марля в корема.Отиди на лекар най добре.

# 5
  • Мнения: 304
Секцио раждах, но едва ли са забравили нещо вътре.На 40-я ден след раждането ме гледаха навагинален ехограф  и със сигурност щяха да я видят.
Ще отида на лекар щом на никой не се е случвало няма да е нормално
Благодаря за отговорите  bouquet

# 6
  • Мнения: 71
прави ли си тест за бременност?само питам...

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
прави ли си тест за бременност?само питам...
Между другото, без да те шашкам, но и на мен това ми мина през ума. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 304
Направих отрицателен е Whistling

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
И аз предположих, че това ще го провериш, ама все пак да питам.
Дано да не е някакъв сериозен проблем.
 Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 35 817
Може да е колит. При него се получава спазъм на дебелото черво и корема малко се втвърдява - за секунди, особено ако си легнала.
Може да е също метиоризъм

# 11
  • Мнения: 296
Какво се оказа damakupa? Ходи ли на лекар? И при мен се получава нещо подобно. Стяга ми се целия корем, и доста си ме боли. До като не изпия но-шпа или аулин не ми минават болките, но добре че не е всяка вечер някъде около веднъж в седмицата. А преди да родя много рядко ме е болял корема. Мисля да ходя на лекар тази седмица вече, дано да не е нещо сериозно.

# 12
  • Мнения: 1 092
така описано ми прилича на колит newsm78.Посъветвай се с лекар задължително  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 069
И на мен не ми се е случвало, но обезателно се консултирай с гинеколог!

# 14
  • Мнения: 304
Ами и аз мисля, че е колит защото честно да си кажа не съм ходила на лекар Confused

Общи условия

Активация на акаунт