Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 авг. 2007, 11:01 ч.

Да си направим закована тема с инфо

• 750
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
По повод зачестилите въпроси за предписания по нета, питания от сорта 'това лекува ли се с хомеопатия', самопредписанията, предписанията от ГП-та знайни и незнайни на хомеопатични лекарства, 'лекуването' на колики с хамомила и липсата на информираност за основните неща за хомеопатията, предлагам да си направим тема с информация за всички тези неща, която да се закове най-горе в този клуб. Така ще се спести много работа на хората, отговарящи в този клуб, многократното повтаряне на едно и също.
Ако сте съгласни, ще се наема да посъбера инфо, като за начало на една такава тема. Темата е най-добре да не е за дебати, а само с информация. Как мислите?

# 1
  • София
По повод зачестилите въпроси за съвети за предписания по нета, питания от сорта 'това лекува ли се с хомеопатия', самопредписанията, предписанията от ГП-та знайни и незнайни на хомеопатични лекарства, 'лекуването' на колики с хамомила и липсата на информираност за основните неща за хомеопатията, предлагам да си направим тема с информация за всички тези неща, която да се закове най-горе в този клуб. Така ще се спести много работа на хората, отговарящи в този клуб, многократното повтаряне на едно и също.
Ако сте съгласни, ще се наема да посъбера инфо, като за начало на една такава тема. Темата е най-добре да не е за дебати, а само с информация. Как мислите?

# 2
  • София
Дублирала съм без да искам темата. Моля тази някой модератор да я изтрие!

# 3
  • София - Варна - Бургас
 Аз съм за! Давай, започвай и останалите ще се включваме след теб.  Peace

# 4
И аз ще се включа доколкото мога    Peace   

# 5
  • Бургас
И аз съм съгласна ,нека важната информация да е събрана на едно място ,за да не се повтарят излишно едни и същи неща .

# 6
И аз съм за. Има доста въпроси, които се повтарят.

# 7
  • Sofia
Много хубаво!!!    bouquet

Аз съм фен на този сайт, давам го на всеки, който ми задава лаишки въпроси на лични, което е почти всеки ден, може да се публикува в темата, или да се копира от него информация:
http://homeopathia.hit.bg/sto_e.htm

# 8
  • София
Всъщност част от представянето на хомеопатията в първия пост в закованата тема е от този сайт. Може би трябваше да дам източника, но тъй като сглобих от тук-там, оплетох конците кое от къде съм взела. Ще го сложа като линк сайта.
Допълвайте към закованата тема, когато срещнете нещо полезно!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт