Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Sofia

Здражейте,скъпи мами,
благодаря ви много за изчерпателната информация, която давате! Имам един въпрос - зацапването при имплантирането винаги ли го има или е възможно то да се случва без да има външни проявления? Благодаря ви предварително за отговора!:)
Цитирай

най-хубавото място

Не винаги го има.
Цитирай

Sofia

Благодаря! Smile
Цитирай

Пловдив

При мен нямаше !
Цитирай

София

Зацапването дори мога да кажа, че е по рядко срещаното!!!

Не е задължително при имплантиране да има зацапване... Успех... Praynig
Цитирай

Sofia

Благодаря ви, скъпи мами Smile)
Цитирай

Карлово

здравейте и от мен-точно това исках да питам и аз и хоп!попаднах на темата-закъснява ми с 14 дена имам 3 положителни теста и стискам палци да съм бременна.ама като чета за това зацапване а аз го нямам се притеснявам.Но вие ме успокоихте.Благодаря ви!
Цитирай
И при мен нямаше никакво зацапване,и въпреки това бях бременна Smile
Цитирай

С първата си бременност не съм имала зацапване при имплантация!
Цитирай

София

Зацапването може да е и от по-нисък прогестерон или от нещо по сериозно, затова е добре да се направи консултация с лекар
Цитирай

в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)

И аз имах леко зацапване,около 5 дена след предполагаема овулация.
Хем се притесних ,хем се надявам да е имплантиране. Praynig
Няколко месеца опитваме и не се получава,дано най - накрая се похваля с EFP
Цитирай

София

cutesmallcat, зацапването не е задължително. При първата ми бременност имах; при втората не.

здравейте и от мен-точно това исках да питам и аз и хоп!попаднах на темата-закъснява ми с 14 дена имам 3 положителни теста и стискам палци да съм бременна.ама като чета за това зацапване а аз го нямам се притеснявам.Но вие ме успокоихте.Благодаря ви!

След 14 дневно закъснение и 3 (!!!) положителни теста си бременна и още как! Hug Честито! На вагинален ехограф вече можея добре да видиш точицата.
Цитирай

София

Не съм имала.Усетих напрежение в яйчниците като предменструални.
Цитирай

Gr

Досега не съм имала такова зацапване но този месец ,точно на 5я ден от ову-то ,след като ходих до тоалетната видях кафеникаво течение ,като разтегливата цервикална слуз.май по скоро ми минаха най-лошите мисли от колкото  че може да е имплатиране.дали може да съм изхвърлила оплодената яйцеклетка или е било доста рано за това???
Цитирай

София

tsvetelinka, имплантирането на оплодената яйцеклета става 7-10 дни след Ову. Даже да е изпаднала, то ти не би разбрала. Другият вариант за изхвърляне на яйцеклетка е с идването на редовната М. Пак не би разбрала дали е имало или не яйцеклетка. Не ги мисли тези неща, изчакай закъснение
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора