зацапване при имплантиране - винаги ли го има?

  • 24 640
  • 38
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Здражейте,скъпи мами,
благодаря ви много за изчерпателната информация, която давате! Имам един въпрос - зацапването при имплантирането винаги ли го има или е възможно то да се случва без да има външни проявления? Благодаря ви предварително за отговора!:)

# 1
  • Мнения: 1 353
Не винаги го има.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Благодаря! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 802
При мен нямаше !

# 4
  • Мнения: 1 209
Зацапването дори мога да кажа, че е по рядко срещаното!!!

Не е задължително при имплантиране да има зацапване... Успех... Praynig

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 472
Благодаря ви, скъпи мами Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 133
здравейте и от мен-точно това исках да питам и аз и хоп!попаднах на темата-закъснява ми с 14 дена имам 3 положителни теста и стискам палци да съм бременна.ама като чета за това зацапване а аз го нямам се притеснявам.Но вие ме успокоихте.Благодаря ви!

# 7
И при мен нямаше никакво зацапване,и въпреки това бях бременна Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 309
С първата си бременност не съм имала зацапване при имплантация!

# 9
  • София
  • Мнения: 35 911
Зацапването може да е и от по-нисък прогестерон или от нещо по сериозно, затова е добре да се направи консултация с лекар

# 10
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
И аз имах леко зацапване,около 5 дена след предполагаема овулация.
Хем се притесних ,хем се надявам да е имплантиране. Praynig
Няколко месеца опитваме и не се получава,дано най - накрая се похваля с EFP

# 11
  • Мнения: 1 335
cutesmallcat, зацапването не е задължително. При първата ми бременност имах; при втората не.

здравейте и от мен-точно това исках да питам и аз и хоп!попаднах на темата-закъснява ми с 14 дена имам 3 положителни теста и стискам палци да съм бременна.ама като чета за това зацапване а аз го нямам се притеснявам.Но вие ме успокоихте.Благодаря ви!

След 14 дневно закъснение и 3 (!!!) положителни теста си бременна и още как! Hug Честито! На вагинален ехограф вече можея добре да видиш точицата.

# 12
  • Мнения: 560
Не съм имала.Усетих напрежение в яйчниците като предменструални.

# 13
  • Мнения: 92
Досега не съм имала такова зацапване но този месец ,точно на 5я ден от ову-то ,след като ходих до тоалетната видях кафеникаво течение ,като разтегливата цервикална слуз.май по скоро ми минаха най-лошите мисли от колкото  че може да е имплатиране.дали може да съм изхвърлила оплодената яйцеклетка или е било доста рано за това???

# 14
  • Мнения: 1 335
tsvetelinka, имплантирането на оплодената яйцеклета става 7-10 дни след Ову. Даже да е изпаднала, то ти не би разбрала. Другият вариант за изхвърляне на яйцеклетка е с идването на редовната М. Пак не би разбрала дали е имало или не яйцеклетка. Не ги мисли тези неща, изчакай закъснение

Общи условия

Активация на акаунт