Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Здравейте, мами!
Преди време пуснах една темичка - "Как да родя?" и от всичко прочетено и казано, а и като познавам себе си  Embarassed, съм почти сигурна, че ще родя секцио. Така ще се чувствам най спокойна (а аз съм си много голяма паника). Почти съм решила и да родя в Окръжна във Варна, но се двоумя между двама лекари - Скочев и Папазов. И за двамата съм чувала досега най-добри отзиви! Моля ви мами, които сте раждали при тях, да се изкажете, за да ми помогнете в избора!
Благодаря ви!
« Последна редакция: пн, 06 авг 2007, 20:35 от Доня Туфиня »
Цитирай

Джиджа,моето мнение го знаеш. smile3525
Цитирай

Теб те броих още като писах темата  Wink  Hug
Цитирай

до канала

Аз раждах при Папазов без уговорки останах много доволна от отношението му.Но Скочев все пак е завеждащ.Мисля ,че който и от двамата да избереш няма да сбъркаш.Май не помогнах много newsm78
Цитирай

Земята

Джиджа, понеже и аз съм паника, секциото ми се вижда много по-страшно от раждането, но в крайна сметка всеки се панира от различни неща...
По темата: знам, че моя близка ражда при Скочев и остана много доволна.
Цитирай

В началото бях се спряла на Скочев, точно защото е завеждащ, но после ми казаха, че не се държал много добре. А за Папазов, четох, че освен, че е добър и е много весел човек и предлазполагал родилките...

Nevada, а ти спряли ли си се на някого?
Цитирай

Варна

Раждах при Папазов, без уговорки, страшно съм доволна.
Но родих нормално не секцио.
Познат хирург ми каза че Скочев е най-добрия за секцио във Варна.
Викали му "Цезар" Mr. Green
Цитирай

Аве, Цезаре! newsm53
Цитирай

Варна

И двата пъти раждах при д-р Скочев. Първият път нормално (т.е. вагинално), вторият път - с планово секцио по медицински показания. И двата пъти останах много доволна!!!!
Успех и леко раждане!!!!
Цитирай

Варна

Аз раждах там при д-р Димитрова много съм доволна, секцио.В стаята при мен имаше момиче което го оперира Скочев, поне външно операцията си изглеждаше добре. От мен също се интересуваше, въпреки че не съм негова пациентка. Папазов минаваше от време на време на визитация, но с неговите шеги просташки подмятания не мога да го взема на сериозно.
Цитирай

Варна

Аз раждах при Скочев и съм много доволна.Успех!
Цитирай

Varna

Имам наблюдения само за Скочев и те са - много добър човек и страхотен лекар
Леко Раждане ти желая
Цитирай

Варна

Скочев. Папазов е много добър лекар, но понякога със странно чувство за хумор Mr. Green Смени си заглавието, грозно изглежда Peace
Цитирай

Варна

Аз докато се тръшках с часове в коридора на Окръжна, Скочев мина поне 10 пъти. Един не се спря да попита как съм и защо не ми обръщат внимание. Като му се плати може да по-любезен, знам ли?!
Това, което съм написала по-горе ми е казано от друг човек. Търсих специалист за снаха ми и ми препоръчаха Скочев. Иначе, аз не го харесах.
Цитирай

Варна

Раждах при Скочев секцио.Най добрия.Изобщо не му мисли.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора