1 АВГУСТ. АЗ ОБЕЩАВАМ !!!

  • 12 485
  • 311
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
Тъй като всяко първо число е като ново начало, а първото число на месеца е страхотен старт за нови начинание, аз ви предлагам, мили дами, да си дадем обещание по колко килограма ще свалим за този 1 месец. Разбира се няма да се "изхвърляме" излишно, а ще си обещаем минимума, така хем ще е по- лесно, хем, по-здравословно. В края на месеца, ще направим отчет. Който е спазил обещанието си, ще има подаръци- smile3501 smile3525 smile3501 newsm51 Hands Clap lovekiss  bouquet и разбира се висока доза самоуважение.
В края на деня ще обобщя обещанията ви в табличка.
 АЗ ОБЕЩАВАМ: Сега съм 68 кг, на 31 август, обещавам да съм 66, 5 кг.

# 1
  • Мнения: 6 958
Страхотна тема  newsm51

Моето обещание е драстично и ще се изхвърля малко, но... - 10/15 кг.    newsm17 на плод и чай съм!!!   Coffee + newsm35 От 80 кг. на 70 кг. поне  Thinking

А подаръците какви сааааа?!?  smile3502

Последна редакция: ср, 01 авг 2007, 12:57 от Миранди

# 2
  • Мнения: 861
Аз май друго трябва да обещая-да се храня по-нормално. Сега съм 52, а се харесвам на 49, колкото бях преди 2 седмици. Лошото е, че само ги свалям и качвам тия пусти 3 кг  Sad и ми писна вече. Свалям кг само ама само ако карам на плодове. Но така след седмица съм изтормозена от лишения хапвам нещо и айде... с начале.

Записвам се в темичката, защото и аз си давам обещание от днес  Peace

# 3
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil страхтно  Flutter Hug
 АЗ ОБЕЩАВАМ ПОНЕ 5 КГ ДА СВАЛЯ - сега съм 75  Blushдано да стигна до края на месеца до 70
 не се изхвърлям, защото този месец ще съм все около маси   Blush Blush Blush
РИДИК страхотна идея мила  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 463
Страхотна тема  newsm51

Моето обещание е драстично и ще се изхвърля малко, но... - 10/15 кг.   newsm17 на плод и чай съм!!!   Coffee + newsm35 Ако не ма щеш да обещавам тук, аз има къде да си обещавам другаде...  smile3503

А подаръците какви сааааа?!?  smile3502
Миранди, ако успееш мила, аз ти обещавам личен подарък от мен. Ще ти подаря някоя супер секси дрешка, и ще си закача твоя снимка на стената, като най-светъл пример, за края на кърменето ми. Стискам ти палци.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз май друго трябва да обещая-да се храня по-нормално. Сега съм 52, а се харесвам на 49, колкото бях преди 2 седмици. Лошото е, че само ги свалям и качвам тия пусти 3 кг  Sad и ми писна вече. Свалям кг само ама само ако карам на плодове. Но така след седмица съм изтормозена от лишения хапвам нещо и айде... с начале.
И аз като теб, харесвам се 49 кг, сега съм около 51+/- 2. Ту качвам, ту ги свалям...Забременях и качих 13 кг, родих - останаха 3 кг, които все не мога да ги сваля за постоянно. Обещавам да се храня по-здравословно, да стана поне 50 кг и с поне 2 см по-малко в ханша и талията, което вече си изисква не само глад, но и доста упражнения, за които все си намирам извинения да не правя Embarassed

# 6
  • Мнения: 6 958
Миранди, ако успееш мила, аз ти обещавам личен подарък от мен. Ще ти подаря някоя супер секси дрешка, и ще си закача твоя снимка на стената, като най-светъл пример, за края на кърменето ми. Стискам ти палци.

Благодаря ти  Hug Да видим, други ентусиасти като мен ще се нагърбят ли с малко по ''сериозно'' обещание пред себе си и съфорумките...  Praynig Може да ви се струва драстично, но дано не се засяга тази тема тук...  Peace

Редактирах си поста, защото забравих да напиша от колко до колко кг. се целя... Казваш табличка, звучи адски интересно!!!  Hug Наистина идеята ти за темата е страхотна...   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 149
аз си обещавам 3 кг. сега съм 72 да стана с 69 Peace Peace

# 8
  • Мнения: 113
Страхотна идея! Party

В момента съм 75 кг и се моля поне 10 кг да сваля  Praynig.

Айде обещавам...връщане назад няма.

# 9
  • Мнения: 2 147
.. и аз си обещавам поне 3 кг Hug, абе като на циганска сватба Simple Smileсега се обещава , нали сега не се дава  Hug

# 10
  • Мнения: 1 975
И аз, и аз

Сега съм 52, искам до края на месеца да стана 48-49 Praynig и ще направя всичко по силите си да го постигна  Peace

# 11
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Страхотно!  bouquet

И аз искам да обещая, но няма в килограми, че откакто спортувам сериозно килограмите не мърдат, но видимо се оформям...
Затова си обещавам в края на месеца да изглеждам още по-добре Blush

  bouquet

# 12
  • Мнения: 523
Май и аз да се включа! newsm12
РИДИК  много интересна темичка!Браво! smile3501
Аз обещавам че на 31 август ще съм с 10кг по-малко сега съм 76,500 и ще стана 66! smile3508
Малко невероятно звучи ,но и аз като Миранди ще рискувам! smile3503

# 13
  • Мнения: 1 432
Обещавам да свяля няколко килограма,колко то4но не знам  Mr. Green.Дори 2-3 да са ще е супер.Сега съм 72 ,а целта ми е 62.Но дори 2-3 килограма ще са от полза,4е с кърменето не сме на едно менние  Twisted Evil.
Успех   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 807
Аз съм по-скромна! Ще скачам до небето, ако за 1 месец отслабна 6 кг!  ukliam1
Обещавам да опитам - 6!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт