Гумени ботуши 20 номер и дъждобран...???

  • 9 925
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 041
Днешния ден ме свари неподготвена мислих на есен да търсим за щурм на локвите, но май трябва от сега да се заредим с тези принадлежности. Та въпроса ми е - от къде такива за дете на година и осем месеца и с краче 20-21 номер? Магазини? Цени?

Благодарности за инфото  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 8 276
Дъждобрани вчера видях в Фокс ама не бебешкия другия на същия етаж в Мола ама дали няам да са Ви големи newsm78
Цената не знам, изглеждат акто пелерина
Аз купувах дъждобран мианалта година от Мечо Пух имат м-ни в Младост и Дианабад като шлиферче е даже нямах право на избор имаше един модел червен добре че поне беше сунисекс картинкаи(бинокли, ранички фотоапарати) цената му бе 18,50 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Гумени ботуши пускат от време на време в Бенетон,не са нещо особено...а иначе има на КиК по 15тина лева.
Аз също ще търся дъждобран,но тези като перелина ми се виждат по-неудоби,или поне не ми се виждат момчешки:)

# 3
  • Мнения: 5 228
Тези във Фокс са много готини - едните са като жаби, другите жълти някакви, не ги разгледах. Струват обаче 37 лв., което ми се видя много за парче мушама.
Аз купих миналата година на КиК гумени ботуши, от Шукидс в ЦУМ. Тя тогава носеше 20 - 21 някъде, аз й купих 24 и й бяха добре, защото са с подплата.  Много хубави гумени ботуши гледах в Уайкики, но май имаше само момичешки.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 041
 а сегь кьто е лято дали има на КиК....чесно никога не ъм виждала по магазините им такива...не че съм и гледала де...а може ли без подплатата да се носят...все пак лятоо и есен няма ли да е много топло???

еее 37 лв за дъждобран и на мен ми се струват доста....

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
МИналата седмица гледах сини гумени ботушки в МОЛа на щанда на КиК,бяха 26номер,но не попитах дали имат и по-малки.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 041
а на тях много ли са им твърди подметките - аз принципно техните обувки иманно за това хич не ги харесвам...

# 7
  • София
  • Мнения: 659
В Марсел има едно много готино якенце с Мечо Пух, което си е точно като дъждобран гумирано, само дето е якенце и не е много дълго. Иначе в Бокал има дъждобрани за по 4лв. , но поне на Ники му бяха огромни.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Незнам,не са има най-меки подметките,но ми се видяха удобни,Бенетонските със сигурност ми се виждат по-твърди.

# 9
  • Мнения: 5 228
На КиК са удобни, но подметката е твърда. Чорапът се маха - всъщност моята дъщеря никога не ги е носила с чорапа, защото й е пухкаво крачето, а той е тесен. Нейните също ги купувах през лятото, но миналото - това лято не съм гледала, но трябва да ги има.

# 10
  • София
  • Мнения: 44 041
А къде е Бокал???
Ще погледна и в Марсел...но ми се иска да е по-дългичко..

# 11
  • София
  • Мнения: 8 276
Бокал има на Раковска до Кристал и в Младосткия ХИТ

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Бокал има на последната спирка на метрото в центъра,както и срещу МОЛ-а на Стамболийски.

# 13
  • Мнения: 5 228
И срещу зала Универсиада и срещу парка Заимов

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
И в ХИТ-Люлин

Общи условия

Активация на акаунт