«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

път€ за —ърби€, леко вл€во...

ћнени€: 370
“о всъщност темата е за " расив татко", ама понеже н€ма такъв форум, питам ви аз вас, мами, как да му реша проблема на тати? Ќикога преди не е имал такива проблеми, нито пък аз. ƒайте съвети!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 097
јми да ги търка с пемза, като се къпе и после да ги маже с бебешко олио или нещо подобно. »ма едни пемзи, които имат и четка от едната страна, много са добри. Ќо тр€бва да е при вс€ко къпане.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 4 069
Ќа мен по едно време л€тото ми се по€в€ваше тоз проблен от носенето на чехли €вно.
ќбаче свеки е дистрибутор на ќрифлейм и меснабди с една пила за крака и там н€какви мазила. ƒа ти кажа така си реших проблема, ама тр€бва упорство. —лед вс€ка бан€ по мъничко да маже и да стърже и така.
„увала съм, че ако ги потап€ш в урина ставали като бебешки, но на мен това ми звучи....бл€х...гадно и затова не съм и н€ма да го пробвам.
÷итирай

—вищов

ћнени€: 1 616
ћоите пети пък се напукаха от тежестта по време на бременността ми и още не мога да ги оправ€. —лед къпане задължително се изстъргва мъртвата кожа с пила за крака- аз ползвам тази на ≈йвън (идентична е с пилата на ќрифлейм), след което се мажа с крем за крака. ѕреди, когато имах повече свободно време, си правих и бани- киснех си краката в гореща вода, в ко€то е разтворено специално за целта масло (и ќрифлейм, и ≈йвън имат такива). —лед тази процедура пиленето, както и оформ€нето на ноктите е много по-лесно. ќт скоро пробвам и друго- намазвам загрубелите места с бадемово масло и обувам памучен чорап. „увала съм, че добра работа вършат и специалните вазелини от аптеките, както и свинската мас, но не съм пробвала. ”спех!
÷итирай

Varna

ћнени€: 1 399
„увала съм от една педикюристка за резенчета лимон и отгоре се обуват памучни чорапи. јма незнам колко се стои с т€х ooooh! » след това се намазват с крем.
÷итирай

ћнени€: 702
—ъс същи€ проблем съм и особена след връщане от море в града става н€какъв ужас Shocked “ретирам с крем за силно напукани пети който си взех от аптеката.Ѕългарски е на ѕловдивска фирма "Ѕиле-VY"съставките са жълт кантарион,прополис,витамини
÷итирай

Ќа небето

ћнени€: 5 465
јз никага преди не съм имала подобни проблеми. ѕетите ми винаги са били с мека и нежна кожа, но след като родих и на мен започнаха да ми се лющ€т.  упих за бебо крем за потсичане и с него ги кажа. —лед бан€ разбира се.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 545
—коро една при€телка ми спомена, че се е оттървала от проблема с н€какъв крем със силицил. Ќо така и не разбрах от аптеката ли го е купила, приготвен ли е ?
ѕитай в аптеката да те ориентират, ако не що не пробваш да смесиш силицил и вазелинн.
÷итирай

ћнени€: 768
»ма крем на Dr scholl`s за напукани и сухи пети- тогава когато не помага и посто€нното тьркане с пемза и т.н.
≈фективен е Very Happy
÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 199
ћайка ми има - маже ги със свинска мас, имало ефект.
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
÷итат на: mama Svetli
—ъс същи€ проблем съм и особена след връщане от море в града става н€какъв ужас Shocked “ретирам с крем за силно напукани пети който си взех от аптеката.Ѕългарски е на ѕловдивска фирма "Ѕиле-VY"съставките са жълт кантарион,прополис,витамини

ѕодкреп€м!!! Very Happy
 ремът е много добър наистина, а и струва 1-2 лева
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 178
Ќай-обикновен крем ,,Ћимон''
÷итирай

Ottawa, Canada

ћнени€: 2 452
јз ги кисна във вода със соли (имам си специална ваничка за карака ко€то пуска мехурчета и масажира), изтърквам ги с пила за крака и след това ги мажа с топло детско олио (загр€то в микровълновата) и ги увивам веднага в целофаново фолио и накра€ обувам спортни чорапи. ћъжа ми ми ги прави тези процедури, а аз се грижа за неговите крака.  Razz
÷итирай

—офи€

ћнени€: 318
както за вс€ка друга част от т€лото и за т€х тр€бва упорита поддръжка.Ќа мен лично ми е много трудно, защото имам ужасен гъдел,наистина доста се озорвам докато ги изпил€ и мажа.ѕрав€ го през л€тото всеки ден- и има страхотен ефект, наистина на Ўол кремовете са много добри, но когато положението се стабилизира и н€кои други вършат работа.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 770
÷итат на: Laura
јз ги кисна във вода със соли (имам си специална ваничка за карака ко€то пуска мехурчета и масажира), изтърквам ги с пила за крака и след това ги мажа с топло детско олио (загр€то в микровълновата) и ги увивам веднага в целофаново фолио и накра€ обувам спортни чорапи. ћъжа ми ми ги прави тези процедури, а аз се грижа за неговите крака.  Razz

ажи ми мол€ те в какво се състои масажа, как точно го чувстваш и колко е силен?  аква марка е?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора