Онлайн езикови курсове

  • 11 580
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 312
Здравейте на всички!!!
Не можах да открия никъде в чудесния ни форум да е говорено за езикови курсове и изобщо за възможността да се намери добър online курс. Ако някой има инфо за подобен или се е сблъсквал вече с проблема нека да го сподели.От известно време търся такъв курс по английски. Намерих няколко,но е необходимо да получа по пощата някакъв software.Проблема е ,че живея във Финландия и незнам дали ще ми го доставят тук.
Ще се радвам да пишете по темата.

# 1
  • Мнения: 558
и защо да не ти го доставят newsm78
аз съм мн доволна от http://esl.about.com/ всяка седмица ми изпращат newsletter с малко граматика и упражнения..безплатен е.Но и моят английски не е начално ниво..поддържам си го,и понау4авам някои нещица...

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
http://www.kabinata.com/
Моя приятелка в Англия го ползва и е доволна. Питай ги, дали могат да изпратят нещата по пощата до вас. Спомням си, че приятелката ми ги получи в БГ и от там познати и ги препратиха, но може вече да са променили политиката си.

# 3
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз в градската ни библиотека съм си намирала ДВД-та с интерактивни програми за изучаване на език.
проверила ли си и тази възможност?

# 4
  • Мнения: 312
Благодаря ви момичета!!!
Аз между другото гледах точно този курс на  http://www.kabinata.com/ и именно за него си мислех, но не бях сигурна дали е добър.Моят английски не е на ниво начинаещ и като се има в предвид,че аз комуникирам доста на аглийски,но просто ми се искаше да го доусъвършенствам. Мисля да си го поръчам и след това ще пиша за отзивите си.Но и твоята оферта не е за изхвърляне Pepelja6ka, още повече ,че е безплатен  Money

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
ralivd, не съм сигурна, че кабината е подходящ за напреднали  Thinking Моята приятелка е начинаеща.

# 6
  • Мнения: 312
м_е_р_и   аз гледах,че кабината  имат и курс за напреднали,а не само първо ниво. Погледнах също и сайта,който pepelja6ka ми даде. Но май на мен ми се иска да мога и да слушам английска реч. Иска  ми се да си подобря произношението и т.н.
И между другото открих и една онлайн магистърска програма към Ливърпулския университет...и се записах. Незнам до колко е легитимно и дали изобщо ще ми се призане като магистърска степен,но поне ще си практикувам анлгийския. Някой да е чувал нещо по въпроса?Аз имам само бакалавърска степен от Бг и ако случайно се окаже,че се признават тези дипломи ще е чудесно.С един куршум два заека  #2gunfire
 

# 7
  • Мнения: 823
Ето линк към онлайн курс, който аз ползвах преди време и съм много доволна  Peace http://www.globalenglish.com/seo/v1/EN/225474.htm Имат за всякакви нива, също упражнения със слушане на английски, писане, диалози... С две думи - пълен курс на обучение. Има и тестове при приключване на дадено ниво. Интересно е направен и лично на мен ми хареса най-много от всичко, на което бях попадала.

За онлайн програмата на Ливърпулския университет не знам нищо. Ти вече си се записала, но може да погледнеш за инфо просто и ектърнъл програмата на University of London. Легитимни са със сигурност. Тази зима ще празнуват 150 годишнина от откриването на програмата. Учиш си у вас, но за изпити се ходи в университета в Лондон или в съответния British Counsil с назначен квестор, ако не ти се ходи до Лондон. Бакалавърските от London School of Economics имат study weekend септември и февруари, но не са задължителни. Предполагам и магистратурите си имат study weekend, но не съм проверявала за тях. Ето линк за инфо, ако искаш http://www.londonexternal.ac.uk/ За записването обаче си искат сертификат по английски, като за магистрите нивото трябва да е по-високо. Ако е IELTS за магистри е м/у 6.5 и 7, а за бакалавърски е 6.

Поувлякох се малко и моля за извинение  Embarassed

Успех при избора на курс по английски!  Hug

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 00:20 от Пепа

# 8
  • Мнения: 312
Пепа това е страхотна информация.Изключително много ти благодаря. За сега още не знам какво ми предстои - интервю или изпит?!Но веднага щом разбера ще пиша.
Отново благодаря за отзивчивостта на всички!!! Party

# 9
Най лесно ще ти e в www.kabinata.com , преподавателите са българи и ако не ти ясно може  ги питаш винаги за всичко по уроците. Нивата са от 1 до 6 по европейската езикова рамка  и има над 600 урока с аудио и мултимедия.

# 10
  • Мнения: 312
Момичета, пробвах в кабината и успях да поръчам курса, обаче срещнах известни проблеми при плащането с карта.Мисля да опитам да изпратя пари на мои близки в България и те да го поръчат. Ще стане по-бавно,но надявам се ,че ще е по-сигурно  Thinking . До колкото разбрах най-важното е да се получи име и парола,с които мога да присъствам на онлайн часовете.

# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Това е лошото на кабината, че регистрацията от чужбина е трудна Sad А записите на текстове, които слушах там, са направени от българи. Според мен това не е подходящо за напреднали  Thinking

# 12
  • Мнения: 63
Това е лошото на кабината, че регистрацията от чужбина е трудна Sad А записите на текстове, които слушах там, са направени от българи. Според мен това не е подходящо за напреднали  Thinking
Според мен за начинаещи е пък хептен неподходящо,

# 13
  • Мнения: 1
Здравейте,

повечето от нашите клиенти в чужбина заплащат курсовете си с кредитна карта и получават паролата по e-mail. Поръчката на името на лице в България, също е вариант.

Относно аудио записите: ние разполагаме с хиляди аудио файлове на думи, изречения, диалози и текстове. Над 90% от тях за записани от преподаватели от Обединеното кралство и САЩ. Някои от тях също така и преподават в Kabinata.com

успех на всички

www.kabinata.com

# 14
  • Мнения: 312
Онлайн курса на kabinata.com се оказа страхотен. Препоръчвам го на всички- както на напреднали,така и на начинаещи. Главното е,че се обръща достатъчно внимание на всеки индивидуално. Много приятно съм изненадана. Не правя реклама,но наистина е страхотен курса.   bouquet

# 15
  • Мнения: 250
Момичета,видях,че има онлайн английски,а норвежки да знаете?

# 16
  • Мнения: 312
Това намерих за курсовете по норвежки  http://nordstudeo.elidos.com/norsk.htm#dist, а това са разписанията на учебните часове http://nordstudeo.elidos.com/prog.htm#finsk
http://translator-bg.com/content/view/19/28/lang,bg/ и това открих,но не съм сигурна какво точно е, тъй като не успях да отворя страница с англо-норвежкия курс.
Успех в ученето!  Peace

# 17
  • Мнения: 250
Ralivd,много благодаря!Ще се възползвам от курса.  bouquet

# 18
  • Мнения: 314
Безплатни курсове за начинаещи по различни езици има тук:
http://www.bbc.co.uk/languages/

# 19
  • София
  • Мнения: 212
Ralivd,моля те да споделиш малко повече за онлайн курса.От тук научих за него,разгледах го и ми хареса.Моите притеснения са относно този график,който дават от
 кабината за онлайн.Споделих с мъжа ми за курса,а той казва,че според него е несериозно с децата вкъщи да уча английски по този начин.
Аз не съм начинаеща,освен в училище имам и диплома за завършен курс по езиковата си
стема"Streamline"-600 часа,но беше много отдавна-1996г.
В работата си използвах  английски,но много елементарен(разговорно).От 2 години съм по майчинство и съвсем се забравя.

# 20
  • Мнения: 312
Ralivd,моля те да споделиш малко повече за онлайн курса.От тук научих за него,разгледах го и ми хареса....

Ще ти изпратя по-подробно инфо на лични,че да не се получава тук като реклама или нещо такова.

# 21
  • далечно
  • Мнения: 1 029
а някой има ли инфо за онлайн курсове италиански?

предварително благодаря   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 212
Ralivd,моля те да споделиш малко повече за онлайн курса.От тук научих за него,разгледах го и ми хареса....

Ще ти изпратя по-подробно инфо на лични,че да не се получава тук като реклама или нещо такова.
Благодаря ти!

# 23
  • Мнения: 107
момичета, щом сте доволни от обучението по английски език, защо не споделите и с нас? Не мисля, че ще бъде реклама, вие просто ще изразите мнението си, и в др. подфоруми се споделят имена и марки, не мисля, че е реклама това, просто споделяме, че сме доволни. Peace   bouquet

# 24
  • Мнения: 312
Ок,
Аз незнам всъщност какво по-точно да кажа за курса?  Thinking Аз съм доволна по принцип, нивото ми се повиши за отрицателно време( Е вярно е ,че има къде да го ползвам в ежедневието). Имат и добри и не дотам добри преподаватели,но като цяло са много любезни и гледат да обяснят материала на всички и на достатъчно разбираем български. Това се налага,тъй като курса се посещава от хора с различни нива на знание,както и на различна възраст.
Предпочитам този тип на обучение (online) тъй като спестява доста средства,а да не говорим и за време.Също така сама си решаваш кои часове да посещаваш,както и колко пъти в седмицата. Часове има всеки ден (включително и събота и неделя).Ще добавя и възможността за свободен разговор с един от преподавателите,който е австралиец( почти не говори български).
За 3 месечен курс аз платих 79 лева-но беше някаква промоция,а сега е 99лв, но въпреки това излиза по-евтино от нормален курс, на който губиш време да отидеш до училището (а освен това ще е за около 1 месец).
Ами май това е всичко ,за което се сещам.Ако имате повече въпроси питайте-аз съм насреща  Peace


П.П. Само да добавя,че има тестове за определяне на нивото,така че това също помага да разбереш на какъв етап си.

# 25
  • Мнения: 107
благодаря за информацията ralivd   bouquet
понеже все още се колебая дали да се запиша и затова пойсках допълнителна информация. Наистина спестява доста време online обучението  Peace

# 26
zдравеите моми4ета,искам да ви попитам дали нама някакъв такъв курс и по немски от много време искам да се zапи6а но тук в на6ето град4е няма аz живея в Германия и сам с малко детепо лесно сте ми бъде онлайн курс  bouquet

# 27
  • Мнения: 312
zдравеите моми4ета,искам да ви попитам дали нама някакъв такъв курс и по немски от много време искам да се zапи6а но тук в на6ето град4е няма аz живея в Германия и сам с малко детепо лесно сте ми бъде онлайн курс  bouquet



В kabinata.com има курсове и по немски и испански.Не съм ги посещавала и не знам как са,но предполагам,че щом съм доволна от курса по английски другите курсове също ще са добри.Провери на техния сайт. Peace

# 28
благодаря ти ralivd.
zдравеите моми4ета,искам да ви попитам дали нама някакъв такъв курс и по немски от много време искам да се zапи6а но тук в на6ето град4е няма аz живея в Германия и сам с малко детепо лесно сте ми бъде онлайн курс  bouquet



В kabinata.com има курсове и по немски и испански.Не съм ги посещавала и не знам как са,но предполагам,че щом съм доволна от курса по английски другите курсове също ще са добри.Провери на техния сайт. Peace

# 29
  • Мнения: 638
didkis , az порь4ах онлайн курс по немски,само не сьм платила(мотая се и си намирам други zада4и ).И аz като теб сьм с дете на 1 годинка и ми е трудно с курсовете,кьде живее6?
Тия дни 6те платя и 6те пи6а.

# 30
  • Мнения: 352
Момичета,  Rolling Eyes  да се възползвам от темата и да питам: да знаете нещо за видео/ДВД курсове по езици?  Thinking  По-точно испански (средно напреднали) ме интересува. За съжаление дребосъкът не ме оставя за дълго пред компютъра и затова си мислех, че ако намеря някакъв курс по ТВ мога да го гледам, докато си играя с него, шетам и т.н. ... 
Мерси за идеите!   bouquet

# 31
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ех, пък аз от френски се интересувам. Знае ли някой нещо по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт