Възпалено дупе

  • 2 885
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 417
Крем "Мустела" много помага(поне на нас).Изобщо цялата козметика на тази фирма е много хубава.

# 16
  • София
  • Мнения: 928
Крем "Мустела", но от специалната им бебешка козметика за подсичане  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 3 610
Бюбхен,крема за подсичане PeaceДо сега и при двамата(ползвах го и при баткото)не е имало случай в който да не е минало каквото и да е подсичане за повече от няколко часа,пък и не е позволявал да стигнем до сериозно положение.От родилния дом бебо се прибра с ужасно възпалено дупе #2gunfire ,но още на другия ден почти му нямаше нищо.

# 18
  • Мнения: 2 529
Крем "Мустела", но от специалната им бебешка козметика за подсичане  Peace

Да, от серията Dermo-Pediatrie, Stelactive мисля, че се казваше. Имазолът също помага.

# 19
  • Мнения: 430
Пиоктанин.Най-добре действаше при Боян.
и аз от него слагах и много помага

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
В най-тежките случаи на подсичане при моята госпожица помогна Клотримазол. Той е противогъбичен крем и е добре да се консултираш преди това с лекар. Нашата педиатърка ми го изписа и имаше страхотен ефект, още при второто намазване  Peace

# 21
  • Мнения: 4 451
Аз ти препоръчвам Тридерм. Много бързо действа. Peace

# 22
  • Мнения: 35
Павизон, но се консултирай с педиатъра си първо. Иначе обичайния крем бочко

# 23
  • Мнения: 221
Пиоктанин + Бочко Peace

# 24
  • Мнения: 7 605
Пенатен не е мн добър крем, съдържа не мн хубави съставки....тук в Германия ве4е доста го отри4ат ( а е класика ).

При силно въzпаление трябва да го оставиШ по голо дупе колкото се може по 4есто, и, раzбира се, много 4есто да му сменяШ памперсите  Wink  Аz иzполzвам и ултра4ервена лампа .  Мажа с крема на Бюбхен против поси4ане, zа да стои горе долу сухо. Успех  Peace

# 25
  • Мнения: 1 668
Аз ти препоръчвам Тридерм. Много бързо действа. Peace

Наскоро получихме много страшно эачервяване и ситни пъпчици и точно Тридерм полэвахме. След третото маэане почти се беше иэчистила, доволна съм! Ако искаш опитай. Успех  bouquet

# 26
  • Мнения: 296
И ние имаме същия проблем в момента SadИмазол или тридерм по аптеките ли ги продават, или и от детски магазин може да се вземат?
Малко глупав въпрос, но не съм ги чувала.

# 27
  • Мнения: 1 251
И ние имаме същия проблем в момента SadИмазол или тридерм по аптеките ли ги продават, или и от детски магазин може да се вземат?
Малко глупав въпрос, но не съм ги чувала.

Имазол Паста ползвам аз, от аптеката без рецепта може да се купи, към 4,50 лева струва.

# 28
  • Мнения: 296
И ние имаме същия проблем в момента SadИмазол или тридерм по аптеките ли ги продават, или и от детски магазин може да се вземат?
Малко глупав въпрос, но не съм ги чувала.

Имазол Паста ползвам аз, от аптеката без рецепта може да се купи, към 4,50 лева струва.
Благодаря за бързия отговор  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 451
Аз ти препоръчвам Тридерм.

Общи условия

Активация на акаунт