Момичета помогнете със савет

  • 723
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички.
Бях подала документи в здравната каса за лекарства за програмата за инвитро,преди няколко дни ми дойдоха протоколите с одубрение но в момента немогем да започнем процедурите и незанм как да постъпя.Дали има някаква възможност нещата да се отложат за известно време без да си загубя правото да използвам лекарстата и как да постъпя.
Моля ви от все сърце да ми помогнете,дайте ми съвет. 

# 1
  • Мнения: 1 950
А какъв ти е проблема да си вземеш рецептите, а после и самите лекарства да ги сложиш в хладилника и да почнеш когато имаш възможност?

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Дали има някаква възможност нещата да се отложат за известно време без да си загубя правото да използвам лекарстата и как да постъпя.
Зависи за колко време. Но ако не е много дълго, в зависимост от срока на годност на лекарствата може да решиш какво да правиш. Когато аз правих моя първи опит си взех лекарствата май 2005г. , а направих опита февруари 2006г.

# 3
  • Мнения: 9
Ами наистина незнам и аз мислех за някакав такъв вариант да ги взема и да започна при първа възможност но исках да чуя и нечие друга мнение за да не направя грешка.
Благодаря ви много че сте олкова отзивчиви и че ви има  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 950
Със сигурност взетите сега лекарства ще имат срок поне една година напред. Познавам много момичета, които ги взеха, а скоро не се очаква да започнат процедурата. Така че смело ги взимай, защото втори път няма да ти ги отпуснат Wink
Успех и късмет  bouquet

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Така че смело ги взимай, защото втори път няма да ти ги отпуснат Wink
Peace

# 6
  • Мнения: 9
А дали ако не ги вземам сега ще има някакъв проблем,като си пазя протоколите не може ли по всяко време да се впишат в рецептурата книжка и да си ги закупя.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лекарствата трябва да се вземат до 6 месеца от издаването на протоколите и до 1 месец след вписването им в рецептурната книжка.

# 8
  • Мнения: 769
Лекарствата трябва да се вземат до 6 месеца от издаването на протоколите и до 1 месец след вписването им в рецептурната книжка.
Точно така.
Вземай лекарствата и се готви за когато му дойде времето на инвитрото.

Между другото в момента излизат ли решения на молби, знам че много хора чакат?

# 9
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Между другото в момента излизат ли решения на молби, знам че много хора чакат?
Да, сега излизат решенията на тези които са подали март месец.

# 10
  • Мнения: 3 011
Аз да използвам темата като питам от кога започва следващият прием на документи?

# 11
  • Мнения: 1 950
Ами Денди най-вероятно февруари, март 2008. Като се подпише новият рамков договор и се одобрят лекарствените списъци.

# 12
  • Мнения: 9
Благодаря ви момичета за информацията наистина ми бяхте много полезни и ще направя както ме съветвате.И веднага щом нещата се наредят ще започнем с подготовка за ин  витро... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт