Хомеопатия при хормонално нарушение

  • 1 905
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Кървя почти през целия месец.Ходих на гинеколог и той каза че съм имала недостиг на естрогени и прогестини-изписа ми противозачатъчни за регулиране на цикъла.Аз обаче имам разширени вени и ми е доста рисковано това лечение.Дали е възможно да си помогна с хомеопатия? Живея в София  и видях че доста мами препоръчват д-р Вилма Михайлова,но не разбрах тя детски хомеопат ли е или също и за възрастни?Приемам всякакви съвети по моя проблем-за лекари,хомеопатични лекарства,билки,добавки....само да не ги пия тези гадни противозачатъчни....Благодаря ви!

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Проблема Ви е във възможностите на хомеопатията.  Peace

# 2
Проблема Ви е във възможностите на хомеопатията.  Peace

Бихте ли препоръчали хомеопат?

# 3
  • Мнения: 429
Това е и мой проблем, писах в темата какво сме излекували и какво не, затова с интерес ще следя мненията в тази тема, защото и моя проблем е същия и вече трае 4 години и нямам никаъв резултат от лечението което съм провела, включително  хомеопатично по двата метода.

Последна редакция: нд, 12 авг 2007, 22:39 от krassi2

# 4
  • Мнения: 429
Проблема Ви е във възможностите на хомеопатията.  Peace
Това като мнение съм го чувала и  при моя проблем. Лекувана съм и с конституция и симптоматично, но няма ефект.

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Проблема Ви е във възможностите на хомеопатията.  Peace
Това като мнение съм го чувала и  при моя проблем. Лекувана съм и с конституция и симптоматично, но няма ефект.

 Мога да потвърдя че проблема е решим, казвам го защото съм решавал такъв проблем, но явно трябва да продължиш да търсиш.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт