Медикус Алфа - Пловдив

  • 21 449
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Моля който е посещавал тази клиника да разкаже малко повече за АГ прегледите. Как протичат - в кабинета при д-ра има ли сестра? Как им е оборудването? Как им е обслужването.

Много ще съм благодарна за всяко мнение.
Не прочетох много хубави неща за там и ще съм много доволна, ако получа и хубави отзиви.

Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 700
Ами доколкото zнам др. Даскалов работи вече там. Но предполагам, че не е единствен. Ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 1 230
Доколкото знам ехографите им не са последна дума на техниката. Да не останеш разочарована...

# 3
  • Мнения: 728
УЗИ е 2Д,мед.сестра идва само,за да премери кръвното,но по -важно е професионализма на гинеколога

# 4
  • Мнения: 34
Наистина е важен професионализма на д-ра, но и апаратурата е от същерствено значение.

А д-р Даскалова и тя ли е там вече или не?

# 5
  • Мнения: 728
За д-р Даскалова не знам,но около 4септември д-р Даскалов започва да преглежда вече на 4Д

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
А иначе някой ще сподели ли информация за самата клиника? В смисъл в Торакс обстановката беше на много високо ниво, така ли е и тук?
Имат ли и лаборатория?

# 7
  • Мнения: 728
Лично на мен клиниката не ми допада(това е само мое усещане),голяма,с объркани коридори,като в лабиринт,персоналът е някак сконфузен,цените са по-високи от Торакс,налага ми се да си изисквам касовата бележка.Има лаборатория,но аз лично не съм я ползвала за сега.
Ако някой знае цените на лаборат.изсл.нека сподели!
Ходя там единствено заради д-р Даскалов.

# 8
  • Мнения: 728
В Медикус Алфа вече има

# 9
  • Мнения: 304
бях на преглед в медикус алфа при д-р Даскалов.Наистина е скъпичко ,има 4Д ,но много ми хареса вниманието на д-р Даскалов и компетентността му .След месец два смятам да ходя и за фоликулометрия .Не знам какви са цените и някой ако е ходил нека пише .

# 10
  • Мнения: 1 284
25 лева е ехографията.

# 11
  • Мнения: 304
Колко пъти на месец се прави фоликулометрия и каква е цената  в Медикус алфа

# 12
  • Мнения: 2 382
Цената е 55 лева на посещение-визита +ехо.Това ми казаха от регистратурата.А броят на посещенията е индивидуален-4,5.Няма пакетна цена.
Пакетна цена има за инсеминацията-400 лева

# 13
  • Мнения: 34
Благодаря за информацията!

А на 4Д видеозона дават ли някакъв запис и колко струва?

# 14
zdraveite! iskam da pitam nqkoi prawil li e laparo tam i kolko struwa

Общи условия

Активация на акаунт