«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 375 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
390-404 от 513 отговора

Beyond the Frontiers

ћнени€: 1 945
ћного харесах една иде€ за детска и имам въпрос. »скам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.јко н€кои го е правил мол€ да ме насочи. Praynig Praynig Praynig
—м€там,че акрилните бои ще ти свършат страхотна работа  Peace

мерси
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 1 091
¬ключвам се да кажа  че днес си купих Casaviva и имаше приложение за детски стаи. Ќаистина мнаго добри идеи. Ѕро€ е от септември 2007 г.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 295
ƒано не повтор€ нещо с моето питане Smile
—коро ще поръчвам втори етаж легло, което ще е перпендикул€рно на старото. »мам и момче и момиче.  акви цветове на стените да избера? Ћеглото на сина ми е в синьо и жълто, ето такова http://catalog.bg/product.php?company=13897&id=14151
¬ гол€ма чуденка съм какви цветове да сложа още - освен леглото ще поръчвам и една ц€ла секци€.
ƒавайте идеи  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 30 469
Чесно аз точно на тези цветове само нещо бледичко бих сложила - екрю, беж, праскова, бледо синичко, резеда, жълто...колкото да не е бяло....ама това си е мое мнение...а леглото на дъщеря ти и секцията в същите цветове ли ги мислиш???
Ако можеш от тази снимка си изпробвай във фотошоп например стените как ще стоят с разни цветове и си харесай....
÷итирай

—офи€

ќх, не съм толква талантлива с фотошопа  Smile
«а леглото на дъщер€ ми не ми се искаше такива цветове като на баткото, но все пак тр€бва да се връзват по н€какъв начин. «нам ли?
÷итирай

sofia

ћнени€: 244
ћного харесах една иде€ за детска и имам въпрос. »скам да нарисувам животни върху стената, т.е. върху латекса, но не знам с какво.јко н€кои го е правил мол€ да ме насочи. Praynig Praynig Praynig
—м€там,че акрилните бои ще ти свършат страхотна работа  Peace

мерси

аз преди време б€х нарисувала на стената в детската картинки с герои от анимационни филм4ета,направих ги с обикновенни водни бои4ки и станаха много хубави.след 2 години пребо€дисахме ста€та но не б€ха мръднали.
÷итирай

—офи€

А не може ли направо да смените и леглото на баткото.

Чесно казано това синьо на мен много ми бърка в здравето...такова капризно и бозаво (и нашата спалня е такава та не го приемай като обида, но на мен освен с кафяво, бежаво, млечно оранжево и разни синьо-резедави...нещо не ми се връзва....) , от същата тоналност има едно бозаво розаво, с което ги съчетават обикновенно...но става затлачено...лично мнение...в смисъл изобщо тази комбинация от това синьо с това бежово - винаги прави нещата такива... за момчешка стая може да се докарат хубаво нещата, но момиченцето придполага все пак да има и повече топли тонове...
÷итирай

—офи€

ƒа, най-лесно би било да сменим леглото, но то и малко гардеробче има, и ракла...., а и бюджетът не позвол€ва  Laughing
÷итирай

—офи€

eee, мислех, че е само легло...
÷итирай

–усе

ћнени€: 339
«дравейте и от мен.„етох, четох и накра€ в случай, че се повтор€ да попитам. ѕредложете ми универсална детска ста€ за момче и момиче.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 128
ћомичета, тъкмо се прибрахме от практикер.
взех бои за рисувани в/у латекс. не са акрилни, а специални. ћомчето об€сни,че ако се рисува с акрилни, после много трудно се свал€т при следващо бо€дисване на ста€та. има най-различни цветове, като малко шише бо€ струва около 4.50лв.
  ато заспи малки€т ще снимам да ви ги покажа.
÷итирай

Beyond the Frontiers

ћнени€: 1 945
ћомичета, тъкмо се прибрахме от практикер.
взех бои за рисувани в/у латекс. не са акрилни, а специални. ћомчето об€сни,че ако се рисува с акрилни, после много трудно се свал€т при следващо бо€дисване на ста€та. има най-различни цветове, като малко шише бо€ струва около 4.50лв.
  ато заспи малки€т ще снимам да ви ги покажа.
—упер, мерси за ценната информаци€! Mr. Green Mr. Green Mr. Green bouquet bouquet bouquet bouquet
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 128
≈то ги и боите.
јз взех само н€колко основни цв€та, могат да се разреждат с б€л латекс или б€ла бо€ (от техните)
Ќие се спр€хме на лилаво, каф€во, червено, златно жълто, млечено оранжево, тъмно синьо и зелено. Ќа етикетите има таблица със всичките цветове.

÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 995
Ќие с мъж ми не усп€хме да се разберем за ста€та на дъщер€ ни аз исках тапети, а той латекс, за да не е много шарено. ¬ крайна сметка се споразум€хме Laughing. Ѕо€дисахме с б€л  латекс и един при€тел ни направи от фолио цвет€та на тапета, който б€х харесала. «алепихме ги на по-гол€мо разсто€ние едно от друго и ги обдухахме(на та€ операци€ не съм присъствала). »зглеждат като нарисувани.ѕолучи се това:
http://www./photos/6541/o633370423846954686.jpg

»де€та да се рисува с бои на стената ми харесва, само че никога не бих се наела. Ќе ми се удава рисуването.
÷итирай

—офи€

ѕредложете ми универсална детска ста€ за момче и момиче.

“о нали и аз това питам Smile, само че аз стартирам с едни сини и жълти цветове на мебелите  Laughing
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
390-404 от 513 отговора