Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 111 отговора

Здравейте,мами!Чудех се и реших да се допитам до вас откога може да се дава плодовото мляко на Данон-Данонино? newsm78Видях в една от първите теми на ,,Майки бъдещи и настоящи,, че е доста полезно,но никъде не се споменава от кой месец горе-долу се дава.
Цитирай

Аз дадох скоро такова (1г. 2м.). На самото мляко пише, че е за деца над 1г.
Цитирай

Sofia

И аз имах същото чудене но го дадох вече , но все пак ние сме вече на 1г
Цитирай

И аз го давам от 1 г. и синът ми направо се е пристрастил към тях Smile
Цитирай

Мисля, че е подходящо за деца, които вече са опитали кисело мляко. Ние също сме големи /1 г. и 3 м./ и ядем дори "Активия" с голямо удоволстие и "Данонино" и всички кремчета с мляко, които предлага пазарът у нас, но на 6-7 м.- не знам. Зависи с какво сте се захранили.
Цитирай

Sofia

Пълни са с консерванти, затова мисля, че не са много полезни.Моето дете е голямо, но ако е толкова малко не бих му давала .Аз и сега ги избягвам.
Цитирай

New Zealand

Рано ви е още.
Цитирай

СОФИЯ

На опаковката е посочено, че се препоръчва за деца над 1г. Аз започнах да го давам на сина си след като навърши 1г., но по-рано не бих дала.
Цитирай

И аз съм против тия "млека", но моят съпруг им купува на децата от време, на време .
Но като ти гледам лентичката, детенцето ти е малко още за тях, изчакай!
Цитирай
а заЩо изобЩо трябва да го даваШ?
докато е малко избягвай всякакви млекца, закус4ици и про4ие продукти на детския бизнес ... като порасне и види от другите, Ще е по_трудно
« Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 14:11 от gioia »
Цитирай

След като видях сравнителния анализ на киселите млека на Асоциацията на потребителите, окончателно ми се потвърдиха съмненията за млеката на Данон като "кисели". Избягвам тази марка. Ще давам обикновено кисело мляко с добавени от мен плодове  Peace
Цитирай

София

Здравейте,мами!Чудех се и реших да се допитам до вас откога може да се дава плодовото мляко на Данон-Данонино? newsm78Видях в една от първите теми на ,,Майки бъдещи и настоящи,, че е доста полезно,но никъде не се споменава от кой месец горе-долу се дава.
темата в Майките е рекламна, то си и пише  Wink
иначе още не съм давала, но и аз ги разглеждах с такава цел Peace
Цитирай

Бургас

Аз ги започнах от 3-4 месеца/на 1г и 7м/.Малки ми се виждате за тях.Има на Нестле за над 8м-от тях съм давала по-рано.
« Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 16:51 от margo71 »
Цитирай

София

На година и пет-шест месеца беше,като му дадох за първи път.Рядко предлагам,обаче,предпочитаме кисело мляко вместо плодово-кисели.
Цитирай

"Доста полезно"?! Shocked И кое му е полезното- оцветителите, консервантите или захарта? newsm78 Бих се съгласила, че е вкусно, но не и полезно Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 111 отговора