За Искърското дефиле-защо вилите там са толкова евтини?

  • 12 222
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Мами, помагайте-мислим с мъжа ми да си купим виличка около София, прави ми впечатление, че в Искърското дефиле са много евтини-къде е уловката.Не познавам добре района там, но със сигурност има някои от вас, които са наясно.Разкажете какво знаете за този район, защо масово се продава / или само така ми се струва/.

# 1
  • Мнения: 2 013
Предполагам заради многото кражби там.

# 2
  • Мнения: 31
Предполагам заради многото кражби там.
Едва ли-краде се навсякъде-мои познати пазят вила в Драгалевци от кражби, не са от София и живеят там само срещу стопанисване.Но всички знаем какви са цените там

# 3
  • Мнения: 2 013
Говоря само каквото съм чувала, че точно в този район си върлуват някакви банди (предполагам на мургави наши съграждани), които периодично разбиват къщите. А ако в Драгалевци можеш да сложиш СОТ и се предполага, че вътре е по-лъскаво, в тези вили крадат всичко - посуда, техника, завивки... Особено ако наблизо няма постоянно живеещи съседи.
Не съм сигурна, де. Само така съм чувала.

# 4
  • Мнения: 2 401
Там сме харесали една къщурка, която даже не е евтина.  И аз съм чувала същото, уловката са мургавите събратя. Иначе природата е супер, жалко.

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е тази уловката ... уловката е, че в много вили няма прокаран водопровод и канализация, няма телефони и са на високо ... а внуците не искат да посещават вилите и да си качват скъпите коли до горе ... освен това се и краде и чупи, но само ако видят, че вилата не е обитавана скоро ...

# 6
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
И защото наистина се краде - за една нощ могат да ти извлекат цялата покъщнина! #Cussing out

# 7
  • Мнения: 2 013
А колко евтини са тези вили? Пуснете някой линк

# 8
  • Мнения: 2 818
Водата е зле , за кражбите не знам, и са нависоко... 

# 9
  • Мнения: 768
.....и пътят отнякъде натам е тесничък и е завой след завой...

# 10
  • Мнения: 31
А колко евтини са тези вили? Пуснете някой линк
Виж в imot.bg или imoti.net.Вили от 5000 до 10000 евро-доста от тях са с ток и вода/водата е през помпа разбира се/, има и СОТ покритие.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и пътя и безводието.

# 12

 Peace  не всеки издържа 1,5- 2 часа път със завои, пътуването е много бавно!

# 13
  • София
  • Мнения: 7 173
Аз имам вила там, наистина проблемът е по-скоро с водата (ние го нямаме защото вилата ни е до реката, обаче къщите малко над нас.........). Както са казали и другите - има вили по разни баири, до които май много не може да се стигне с кола.
За кражбите - нас са ни обирали само веднъж, в далечната 1986, когато строяха мост, и мургавите работници се бяха поразшетали. Ама бяха взели две сламени шапки, две рокли (за циганките) и тесте карти Joy

# 14
  • Мнения: 31
Мерси red за отговора, исках да чуя точно мнение на собственик.

Общи условия

Активация на акаунт