Разликата между СЕКС СИМВОЛ и добре ПОДДЪРЖАНА ЖЕНА !

  • 5 138
  • 65
  •   1
Отговори
 #CrazyВсеки чужденец ,който е бил в България и всички българи ,които са били в чужбина,са видели и признават ,че българките са много красиви!Защо тогава нямаме изявен световен секс символ?или само признат в България ,но наистина да е такъв ,не просто ХУБАВА ЖЕНА! Какво не ни достига?...  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Пари и правилен ПиАр. В този ред.

# 2
  • Мнения: 2 401
#CrazyВсеки чужденец ,който е бил в България и всички българи ,които са били в чужбина,са видели и признават ,че българките са много красиви!Защо тогава нямаме изявен световен секс символ?или само признат в България ,но наистина да е такъв ,не просто ХУБАВА ЖЕНА! Какво не ни достига?...  bouquet

Стига с тия красиви българки. Кой твърди това? Окаяните чужденци, които посещават Бг и могат да си позволят хубавки българки и окаяните българи, които нямат никакъв достъп до чужбинските красавици?

# 3
 Whistlingминзухар, ти видял/а ли си ,като изключим рускините,какви са другите?На мен ми се уплаши окото от холандки,французойки,германки,англичанки,испанки ,италианки,гъркини ,да не споменавам за американки и др. Praynig

# 4
  • Мнения: 13 512
Whistlingминзухар, ти видял/а ли си ,като изключим рускините,какви са другите?На мен ми се уплаши окото от холандки,французойки,германки,англичанки,испанки ,италианки,гъркини ,да не споменавам за американки и др. Praynig
всички те са ужасно неподдържани! Никъде по света не съм виждала това масово ходене на фризьор по 1 път мин. седмично за издухване, винаги с маникюр и перфектен маникюр. А такива жени /поне във Варна/ се срещат на съвсем обикновени места. В Италия такава няма да я видиш на улицата, нито в Холандия, за Германия  да не говорим.

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Айде пак с тая песен "българката-най-хубава". Не сме пък чак толкова красиви и уникални. И тук има хубави, има и грозни. Като навсякъде.
А защо нямаме изявен секссимвол, вижте т.нар. манекенки на какво приличат.

# 6
  • Мнения: 984
Добре поддържаната жена не продава секс на когото режисьорите й кажат, а го подарява на когото тя поиска.

# 7
  • Мнения: 2 401
Whistlingминзухар, ти видял/а ли си ,като изключим рускините,какви са другите?На мен ми се уплаши окото от холандки,французойки,германки,англичанки,испанки ,италианки,гъркини ,да не споменавам за американки и др. Praynig

Да, виждала съм ги. Обаче тези жени (красивите) не ходят  по улиците. Тях ще ги видите в офисите на богатите компании и скъпите магазини и заведения.

# 8
  • Мнения: 14 488
Айде пак с тая песен "българката-най-хубава". Не сме пък чак толкова красиви и уникални. И тук има хубави, има и грозни. Като навсякъде.
А защо нямаме изявен секссимвол, вижте т.нар. манекенки на какво приличат.


Peace
много ми е комплексарско това изказване, че българските жени били най-хубавите Sick

# 9
  • France
  • Мнения: 726
Живях в Москва. По улиците почти не видях хубави жени. На въпроса ми, къде са прословутите красиви рускини, ми бе отговорено, че не ходят по улиците.
А за "хубавата българка" можем да поспорим. Но пак са по-хубави от западноевропейките.

# 10
  • Мнения: 417
Нямаме изявен секс-символ,защото умните и красиви българки си седят в къщи и си гледат децата и семейството или се занимават с далеч по интересни работи от това да се кълчат по някои подиум.Не знам по какъв критерий ги избират манекенките,но нашите специално са под всякаква критика с много малки изключения.

# 11
  • Мнения: 5 539
 Какво не ни достига?...  bouquet
Гледаме лошо или тъпо, или и двете. Това ми прави впечатление в българските манекенки открай време. А причините да гледат така са комплексни

# 12
  • Мнения: 677
Има секссимволи, но са познати само на форома. Участват в конкурси с кореми дори.

# 13
  • Мнения: 13 512
Има секссимволи, но са познати само на форома. Участват в конкурси с кореми дори.
Или журират:-)

# 14
  • Мнения: 6 167
Никъде по света не съм виждала това масово ходене на фризьор по 1 път мин. седмично за издухване, винаги с маникюр и перфектен маникюр. А такива жени /поне във Варна/ се срещат на съвсем обикновени места. В Италия такава няма да я видиш на улицата, нито в Холандия, за Германия  да не говорим.

абселютно.  Laughing

българските манекенки масово нямат добри манаджери и са тъпи, не могат да вържат 2 думи на английски, как искате да направим топмодел. то като му стига само да дойде у софията у визажа мисли, че е покорило еверест.
в това време ева херцигова и/или йовович  говорят по пет езика.
плс. мотивите им според мен изобщо не са да покоряват световните подиуми.
мотивите са да се запознае и пласира на местна почва с някой подходящ от мъжки пол и с пари. 
нашите играят на ниски топки.  рядко има някоя , която да е достатъчно знаеща и амбициозна.
да не говорим, че ерата на топмоделите отмина.
 

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 22:55 от Lennie

# 15
  • Мнения: 5 468
Ами никога няма да има българка секс символ на световния подиум или пък най-красива, защото нашите пундьовци винаги избират някоя годзила на конкурсите. А хубавите остават на заден план. И пращат годзилите в чужбина... и кво да ви разправям още...

# 16
 TiredГледали ли сте българския моден 24 часов канал? Излизат едни анти-манекенки  с целулит и тресящи се задни части,намръщени физиономии и ходещи като спънати коне.Кой допуска всичко това? И когато прехвърлиш на световния моден канал,се чудиш откъде са ги събрали тези красавици.Камерата улавя абсолютно всичко ,но къде са професионалистите,сляпи ли са ? Money

# 17
  • Мнения: 677
Няма пазар, много е просто. Никой не се интересува от България. Топмоделите идват от там, където тва е индустрия.

# 18
  • Мнения: 417
Ами никога няма да има българка секс символ на световния подиум или пък най-красива, защото нашите пундьовци винаги избират някоя годзила на конкурсите. А хубавите остават на заден план. И пращат годзилите в чужбина... и кво да ви разправям още...
Напълно съм съгласна.Винаги избират най грозните.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няма разлика - "секс символ" е понятие, въведено от мъже за жени, подчертаващи атрибутите си, предизвикващи сексуално желание. "Поддържана жена" е същото, но въведено от жени.
как го измислих, направоо 

# 20
  • Мнения: 2 952
   Българките са красиви жени , не секс  символи бе , просто естествено красиви.Това , което българката постига  само след  един душ и лек грим ......много  чужденки постигат с 10 пъти повече усилия и пак изглежда изтормозено.Има нещо и в държанието , характера , топлотата, което добавя много към картината.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Peace
много ми е комплексарско това изказване, че българските жени били най-хубавите Sick


Ма как, бе! Хем най-хубава, хем най-умна, хем най-работлива. Не само българската жена, а всеки български гражданин. Може да няма пари за друго, ама за цигари и фризьор винаги има.

Иначе по темата - когато България започне да прави продукции от ранга на световното кино, тогава ще се сдобие и със своята София Лорен и Линда Еванджелиста (примерно!) Ама това се прави с пари и акъл точно в този ред.

 Peace

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като кажете поддържана жена, та поддържана жена.
Първата ми представа е за лелка с ондулация, костюмче от "Валентина" и италиански обувки (това е детската ми представа).
"Поддържана жена"  в наши дни е едно чучело, като излязло от фолк канала.
Отивам и заставам в групичката, която смята, че красиви жени има навсякъде.

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Няма пазар, много е просто. Никой не се интересува от България. Топмоделите идват от там, където тва е индустрия.
Айде бе! Много от топмоделите (от 90-те) идват от загубени африкански села на гъза на географията. Ама са черни пантери.


И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 752
[И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.
Съгласна съм, че красотата на българката е мит, но специално за бразилките е всеизвестно -  пластичните операции са им като "добър ден"

# 26
  • Мнения: 3
Като кажете поддържана жена, та поддържана жена.
Първата ми представа е за лелка с ондулация, костюмче от "Валентина" и италиански обувки (това е детската ми представа).
"Поддържана жена"  в наши дни е едно чучело, като излязло от фолк канала.
Отивам и заставам в групичката, която смята, че красиви жени има навсякъде.


Чакай, чакай, не съм съгласна! Самите думи определят какво значи "поддържана" - е да се поддържаш сиреч да обръщаш внимание на външния си вид. И за да е той добър, приемлив, свеж и т.н ,т.е. хората да забелязват, че  имаш добър външен вид, не е нужно да се гримираш като за световно, а да се помъчиш да се грижиш за себе си поне 1 ден в седмицата - почистване, маски (особено на лице), маникюр, масажи..... всички го знаете това!
А сега ще кажете: А откъде пари? - Ами затова не всички са "поддържани", това става само с пари (и време), а не с духовна енергия....

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
[И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.
Съгласна съм, че красотата на българката е мит, но специално за бразилките е всеизвестно -  пластичните операции са им като "добър ден"
Пластични, не пластични, миналия месец един познат се върна от Рио и показа снимки от.... как беше този супер известния им плаж, излезе ми от главата името.... ще се сетя след малко..... Мани, мани, какви мацки..... Изтекли му очита казва, а като гледам снимките - има по какво. Ако ще и с пластчни операции да го постигат - много са хубави!


Сетих се - Копакабана е плажът.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 14:41 от Янтра

# 28
  • Мнения: 185
Пластични, не пластични, миналия месец един познат се върна от Рио и показа снимки от.... как беше този супер известния им плаж, излезе ми от главата името.... ще се сетя след малко..... Мани, мани, какви мацки..... Изтекли му очита казва, а като гледам снимките - има по какво. Ако ще и с пластчни операции да го постигат - много са хубави!
Той щото се е нагледал на българки-затова Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 5 752
[И като сте гракнали българки, та българки, я вижте бразилките. Оставят ни да им дишаме прахта, супер мацки.
Съгласна съм, че красотата на българката е мит, но специално за бразилките е всеизвестно -  пластичните операции са им като "добър ден"
Пластични, не пластични, миналия месец един познат се върна от Рио и показа снимки от.... как беше този супер известния им плаж, излезе ми от главата името.... ще се сетя след малко..... Мани, мани, какви мацки..... Изтекли му очита казва, а като гледам снимките - има по какво. Ако ще и с пластчни операции да го постигат - много са хубави!
сега може да се постави и нова тема - естествената красота срещу такава, дължаща се на Кръцни-срежи  Wink

# 30
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Whistlingминзухар, ти видял/а ли си ,като изключим рускините,какви са другите?На мен ми се уплаши окото от холандки,французойки,германки,англичанки,испанки ,италианки,гъркини ,да не споменавам за американки и др. Praynig
всички те са ужасно неподдържани! Никъде по света не съм виждала това масово ходене на фризьор по 1 път мин. седмично за издухване, винаги с маникюр и перфектен маникюр. А такива жени /поне във Варна/ се срещат на съвсем обикновени места. В Италия такава няма да я видиш на улицата, нито в Холандия, за Германия  да не говорим.

хи4 няма да се съглася  Confused
ако поддържаност озна4ава издухана коса, дълги нокти и изрисувано лице, тогава да, такива нЕма много. и слава богу. въобЩе не съм по4итателка на физи4еските дадености на италианките, имат специфи4но телосложение, което ми е непривлекателно. но ги смятам за добре поддържани и небрежно елегантни. не се набиват на о4и, естествени и сигурни в себе си са без да се докарват като за дискотека или night club посред бял ден.
българките са природно хубави, но умрат да се изкипосат по някакви незнайни и типи4но наШи си стандарти, съвсем неподходяЩи за ежедневието. освен това са абсолЮтно еднообразни. едни и съЩи при4ески, дрехи, грим, нокти и тем подобни. не знам дали да го отдам на комплекси, или просто липса на вкус, но при вси4ки положения "хваЩат окото" по не особено ласкателни при4ини  Rolling Eyes.

# 31
  • Мнения: 967
Българките каквото и да си говорим в свето болшинство носят хубав ген - добро телосложение, без излишни килограми, нито ниски, нито кобили, винаги добре облечени, с енергична походка и изправена стойка - не напразно всички чужденци ни харсват (е от правилото винаги има изключения). Като студентка всяко лято ходех в Атинския университет на лятна практика и програмата, в която участвах беше междунадодна - с хора от цяла Европа, Сащ и Канада. Излишно е да казвам на фона на гъркините колко хваща окото една българка, но друго нещо много ме впечатли - няма да забравя един ден една холандка - много симпатчно момиче - но от онези с размъкнатите дрехи, които ютия не са виждали, а за грим да не говорим ми каза "ти си ми като идол, всеки ден съм в очакване с какви дрехи ще се появиш, направо си като филмова звезда" - Поласках се естествено, но и много се учудих, защото на лекции ходех със съвсем обикновени ежедневни дрехи (според моите разбирания) и тя всъщност не беше виждала наистина хубавите ми дрехи, с коио излизах вечер. Казах й, че ходя облечена, така както ходят 80%  от момичета в България и ако си бях у дома на никого нямаше да направя впечатление, защото повечето момичета изглеждат като мен.  Тя много е се учуди, защото такива жени според нея в страната й рядко се срещат. Така че, кой казва, че не сме секси и че не сме поддържани  Wink

# 32
  • Мнения: 3 268
 Какво не ни достига?...  bouquet
Гледаме лошо или тъпо, или и двете. Това ми прави впечатление в българските манекенки открай време. А причините да гледат така са комплексни
Кой е казал,че манекенките са най-красиви!?Това,че са хубави е вярно,но има и много други красиви жени,които са напълно неизвестни.И точно в това е чарът на българката,че можеш да я видиш навсякъде.И все е хубава.И бременна е хубава.Ето,и конкурс си спретнахме.Не са световно известни,защото държавата ни е малка и бедна.Но една Гергана Полежанова не се дава на никоя от световно известните манекенки.А Ралица Балева е по-хубава от Жизел Бюндхен,но няма нейния гръб.Това е.

# 33
  • Мнения: 4 300
Българките каквото и да си говорим в свето болшинство носят хубав ген - добро телосложение, без излишни килограми, нито ниски, нито кобили, винаги добре облечени, с енергична походка и изправена стойка - не напразно всички чужденци ни харсват (е от правилото винаги има изключения). ...
Само не знам тая изправена стойка къде я виждаш, аз имам чувството че повече от половината хора на улицата, особено тези под 20 години ходят изгърбени като С. А за влаченето на краката да не говорим. Ужасно често ми се струва на светофара на Стамболийски ( на Света неделя) да плете крака някоя "наточена" тийнейджърка- със златни обувки, които обаче се суркат по земята. А понякога и и ядат семки и плюят ooooh!.

# 34
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Българките каквото и да си говорим в свето болшинство носят хубав ген - добро телосложение, без излишни килограми, нито ниски, нито кобили, винаги добре облечени, с енергична походка и изправена стойка - не напразно всички чужденци ни харсват (е от правилото винаги има изключения). Като студентка всяко лято ходех в Атинския университет на лятна практика и програмата, в която участвах беше междунадодна - с хора от цяла Европа, Сащ и Канада. Излишно е да казвам на фона на гъркините колко хваща окото една българка, но друго нещо много ме впечатли - няма да забравя един ден една холандка - много симпатчно момиче - но от онези с размъкнатите дрехи, които ютия не са виждали, а за грим да не говорим ми каза "ти си ми като идол, всеки ден съм в очакване с какви дрехи ще се появиш, направо си като филмова звезда" - Поласках се естествено, но и много се учудих, защото на лекции ходех със съвсем обикновени ежедневни дрехи (според моите разбирания) и тя всъщност не беше виждала наистина хубавите ми дрехи, с коио излизах вечер. Казах й, че ходя облечена, така както ходят 80%  от момичета в България и ако си бях у дома на никого нямаше да направя впечатление, защото повечето момичета изглеждат като мен.  Тя много е се учуди, защото такива жени според нея в страната й рядко се срещат. Така че, кой казва, че не сме секси и че не сме поддържани  Wink

именно... ей това имах предвид  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 15:18 от feiam

# 35
  • София
  • Мнения: 3 880
не знам колко са хубави българките...аз изключително рядко виждам хубава жена в България. но преди години ходих в Белград и ми изпопадаха очите от красотата на сръбкините Wink
иначе за французойки, американки и немкини съм абсолютно съгласна, че грознеят яко Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 1 450
Никъде в Европа не са ме впечатлили жените, единствено в Милано ми е правило впечатление, че са в по-голям % "поддържаните", но пък не може без ондулация да се влезе във Версаче или Д&Г. Simple Smile

Преди 1г. обаче организирахме ревю в Белград - е , окапаха ми очите, а съм жена все пак! До една манекенките бяха красиви, като изписани - още преди да ги гримират.

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
...българките са природно хубави, но умрат да се изкипосат по някакви незнайни и типи4но наШи си стандарти, съвсем неподходяЩи за ежедневието. освен това са абсолЮтно еднообразни. едни и съЩи при4ески, дрехи, грим, нокти и тем подобни. не знам дали да го отдам на комплекси, или просто липса на вкус, но при вси4ки положения "хваЩат окото" по не особено ласкателни при4ини  Rolling Eyes.
Анджък. Като излезли от латино сериал - циците се ветреят над едни деколтета (повечето уви, не са за показване), дупетата вън, с дълги, дълги нокти (изрисувани с екзотични райски птици, примерно), косите ярко боядисани - както и цялата фасада. И с онези ми тигрови дрешки,с  много блясък и пайети. Красота.
Нямаме топ модел, защото сме малка държава. Нерде Бразилия, нерде Русия, нерде роден Ямбол, нали.
Жизел да не е красива - с тази човка, ъ?

# 38
  • Мнения: 2 673
каква е разликата между СЕКС символ и добре поддържана жена newsm78....ДА КАЖАТ ОБРАЗОВАНИТЕ МАМИ ....ВЕЧЕ СИ ИМАТ И  hahaha конКУРс

В България има много красиви жени!, може да не са секс-символи, но мъжете им поне не се срамуват да излязат с тях Whistling

# 39
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
...българките са природно хубави, но умрат да се изкипосат по някакви незнайни и типи4но наШи си стандарти, съвсем неподходяЩи за ежедневието. освен това са абсолЮтно еднообразни. едни и съЩи при4ески, дрехи, грим, нокти и тем подобни. не знам дали да го отдам на комплекси, или просто липса на вкус, но при вси4ки положения "хваЩат окото" по не особено ласкателни при4ини  Rolling Eyes.
Анджък. Като излезли от латино сериал - циците се ветреят над едни деколтета (повечето уви, не са за показване), дупетата вън, с дълги, дълги нокти (изрисувани с екзотични райски птици, примерно), косите ярко боядисани - както и цялата фасада. И с онези ми тигрови дрешки,с  много блясък и пайети. Красота.
Нямаме топ модел, защото сме малка държава. Нерде Бразилия, нерде Русия, нерде роден Ямбол, нали.
Жизел да не е красива - с тази човка, ъ?

 smile3521 newsm10

много то4но казано.


В България има много красиви жени!, може да не са секс-символи, но мъжете им поне не се срамуват да излязат с тях Whistling

абе българските мъже може и да не се срамуват (те пък к'ъв то4но мерител са?  newsm78), но бъди сигурна, 4е трудно 4ужденец би се показал на публи4но място с разни "натокани" (тая дума не я знаех, но много ми отговаря на идеята  Laughing) госпожи/ци както по_горе  Rolling Eyes.

# 40
  • Мнения: 822
А каква е разликата между добре поддържана жена и курвенски изглеждаща такава?...

Имах възможност да понаблюдавам рускините по нашите курорти и нашите български прими...От вторите имаше девойки,които в 10 сутринта се разнасяха с нощен тежък грим...Ако ще говорим за естествена красота,мисля,че рускините са по-естествени... може би и красиви...

# 41
  • Мнения: 3 447
От вторите имаше девойки,които в 10 сутринта се разнасяха с нощен тежък грим...
Струва ми се, че у нас под "хубав грим" се разбира "тежък нощен грим". Включително и във форумските конкурси за грим... без лоши чувства.

# 42
  • Мнения: 13 512
...българките са природно хубави, но умрат да се изкипосат по някакви незнайни и типи4но наШи си стандарти, съвсем неподходяЩи за ежедневието. освен това са абсолЮтно еднообразни. едни и съЩи при4ески, дрехи, грим, нокти и тем подобни. не знам дали да го отдам на комплекси, или просто липса на вкус, но при вси4ки положения "хваЩат окото" по не особено ласкателни при4ини  Rolling Eyes.
Анджък. Като излезли от латино сериал - циците се ветреят над едни деколтета (повечето уви, не са за показване), дупетата вън, с дълги, дълги нокти (изрисувани с екзотични райски птици, примерно), косите ярко боядисани - както и цялата фасада. И с онези ми тигрови дрешки,с  много блясък и пайети. Красота.
Нямаме топ модел, защото сме малка държава. Нерде Бразилия, нерде Русия, нерде роден Ямбол, нали.
Жизел да не е красива - с тази човка, ъ?

 smile3521 newsm10

много то4но казано.


В България има много красиви жени!, може да не са секс-символи, но мъжете им поне не се срамуват да излязат с тях Whistling

абе българските мъже може и да не се срамуват (те пък к'ъв то4но мерител са?  newsm78), но бъди сигурна, 4е трудно 4ужденец би се показал на публи4но място с разни "натокани" (тая дума не я знаех, но много ми отговаря на идеята  Laughing) госпожи/ци както по_горе  Rolling Eyes.
чакайте сега....това ли са  добре поддържаните жени според вас? Кичозните парчета тип  "фолк фурия"? С опърпаните коси ,изрусени с блондор , ноктопластиката с декорации  и кожа с 3 пласта ФДТ, за да заличи повехнала кожа ? не съм съгласна!
Познавам много  добре  поддържани, стилно облечени жени,без дори да се доближават до вашите описания. Такъв тип жени в ужбина нямаше да ходят, а щяха на ръце да ги носят!

# 43
  • Мнения: 5 577
За мен красива жена е чиста, спретната, свежа, но и с грим - например пудра, червило, спирала и руж минимум.
И миришеща на хубаво, което не означава скъп парфюм.

Оставала съм в потрес, че тези момичета са рядкост сред младата общност - (20, 23 години). Незнам, някои по-късно развиват навици ли?

Секс символ не го харесвам като дума, курвенско ми звучи.

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Монда, аз говоря за общоприетото мнение.
Най-весели са ми косматите форумски теми.  Laughing Онзи ден си разглеждах един миналогодишен "Воуг" (обичам го това списание) и там гледам Никол Кидман. Рекламира часовници. Ръцете й бяха с фини руси косъмчета. На мен не ми е грозно, пък.


# 45
  • Мнения: 7 837
Хм, аз ходя небрежно раздърпана, в козметиката ми не фигурират пудра, ФДТ и руж... Имам се за поддържана уж.
Няма да си идвам в БГ скоро май... страх, страх.

# 46
  • out of space
  • Мнения: 8 573
каква е разликата между СЕКС символ и добре поддържана жена newsm78....ДА КАЖАТ ОБРАЗОВАНИТЕ МАМИ ....ВЕЧЕ СИ ИМАТ И  hahaha конКУРс

В България има много красиви жени!, може да не са секс-символи, но мъжете им поне не се срамуват да излязат с тях Whistling

Секс символът се ражда такъв. Добре поддържаната трябва да съм я виждала поне веднъж. Знаеш ли какви красиви съседки имам?  Mr. Green  box

# 47
  • Мнения: 6 167
А каква е разликата между добре поддържана жена и курвенски изглеждаща такава?...


е те точно тази разлика е въпрос на естетически усет, който пък е брой мозъчни гънки.
'пайнера' играе точно срещу това да мислиш с главата си - ако не си като мара отварачката в главата не важиш, не си поддържана, не си хубава. наложиха една латино-ориенталска 'хубост', която нарекоха българска ( балканска) , която освен с курвенски епитет няма как друго яче да я назова.
иначе, това за което говори монда го има,факт. но пайнера малко го заслепява. изпростя народа, както се казва.

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 19:42 от Lennie

# 48
  • Мнения: 5 577
Хм, аз ходя небрежно раздърпана, в козметиката ми не фигурират пудра, ФДТ и руж... Имам се за поддържана уж.
Няма да си идвам в БГ скоро май... страх, страх.

 Hug е, аз може и да не съм права.

# 49
  • Мнения: 7 837
 Laughing Вергилия сега видях. Изброила съм първите въртеливи козметики, за които се сещам, нищо лично  Simple Smile
Но явно не съм "натокана" 24/7 и от това ме е страх.

# 50
  • Мнения: 5 577
Но явно не съм "натокана" 24/7 и от това ме е страх.

За Бога, ние имаме профилактика на ТЕЦ-а и сме 15 дена без топла вода  Shocked
И ружа няма да ни помогне.  Crazy

П.П. Ходя като някоя циганка да се къпя у 'ората, всеки е по-поддържан от мен в момента.

# 51
  • Мнения: 1 393
Май темата вече не е по темата, но не ми се четат сега ен на брой страници,
само отговарям на първоначалния въпрос с един произволен пример, който ми дойде на ума:
Миа Сантова vs. Десислава.
Да кажем.

# 52
  • Мнения: 631
моля ви застанете пред някое училище примерно гимназия където има ученици - чки от горния курс е какво виждате ..............
първа група - дебели неподдържани девойки със съмнително усещане за хигиена и какъвто и да е вкус в обличането
втора група -  "мацки" тип проститутки извинявам се за израза хубави момичета с много много грим  тънки високи токчета къси поли мрежести чорапи голи рамене , гол пъп и какво ли още не посред зима например
много много рядко ще видиш нормално изглеждащо момиче
тоест тази тенденция че българките са красиви може и да не се запази много дълго
още по лошо вижте децата до 12г повечето  са дебели ..............така че накъде отиваме

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Моля, моля, мое сме дебели, ма се къпем. Ама - ха!

# 54
  • Мнения: 6 417
Секс символът често има пари да си купи червило за 50-60 лева, но няма 1.50 за паста за зъби, например.

# 55
  • Мнения: 13 512
Секс символът често има пари да си купи червило за 50-60 лева, но няма 1.50 за паста за зъби, например.
Точно така!

# 56
  • Мнения: 7 418

Съгласна съм, че красотата на българката е мит,
     красотата на някоя българка може и да е мит,па на друга такава може и да не е! Mr. Green

# 57
  • Мнения: 7 418
Българките каквото и да си говорим в свето болшинство носят хубав ген - добро телосложение, без излишни килограми, нито ниски, нито кобили, .................................................................
   нито високи ли искаше да кажеш?Какъв е този термин "кобили"? newsm78
   За останалото.......В чужда държава почти винаги изглеждаш различно(очите те издават!!!).Много пъти ми се е случвало да си купя местна дреха някъде в чужбина и всички да ме питат:"това сигурно е от вашия край?" ShockedВ чужбина винаги ще си по-особена,защото просто си различна(по-хубава или не.....) Naughty

# 58
  • Мнения: 157
Жената Секс символ има друго предназначение а поддържаната жена според мен е добре изглеждаща за годините си жена.

# 59
  • Мнения: 920
А какво е общото?

# 60
  • Мнения: 3 447
Секссимволът с течение на годините постепенно преминава в категория "добре поддържана жена" (Брижит Бардо е изключение).

# 61
  • Мнения: X
Първо, не виждам нищо общо между общоприетото понятие - сексимвол и същото такова " добре поддържана жена".
 И второ, понеже наистина ( поне аз не съм чувала), да има българка световен модел или секс каквото и да е, прави сметка, колко сме хубави. Хич не е вярно това. Мисля, че истински красивите българки си седят в къщи и не се интересуват от този бизнес.

# 62
  • Мнения: 677
Мисля, че истински красивите българки си седят в къщи и не се интересуват от този бизнес.

Само да допълня - и са боси и бременни до печката.

# 63
  • Мнения: 118
Добре поддържани жени има навсякъде по света.Всяка уважаваща себе си жена  полага грижи за външният си вид.Лошото е ,че  у нас бъркаме понятието наложено от модата с понятие наложено от времето.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 605
Няма разлика - "секс символ" е понятие, въведено от мъже за жени, подчертаващи атрибутите си, предизвикващи сексуално желание. "Поддържана жена" е същото, но въведено от жени.
как го измислих, направоо 
Супер го измисли... и е много верно!

# 65
  • Мнения: 7
Навсякаде има красиви жени. Но българките определено не са най-красиви.  Stop
Живея в Германия-и тук има красиви и поддържани жени. И то доста. Не знам къде ги видяхте тези толкова неподдържани германки. Е вярно че има. Но къде ли ги няма.
А да се облечеш като проститутка и да се накичиш като коледна елха, не е красота.

Общи условия

Активация на акаунт