Как мислите, че си ви представят другите

  • 10 515
  • 329
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 488
Знам, че доста от вас се срещат по разни форумски срещи и т.н. но все пак голяма част не са се показвали тук или наяве. Какво мислите - как изглеждате в очите на другите, имам предвид външно? Какъв имидж имате в очите на останалите съфорумци или пък градите ли целенасочено такъв?
Аз съм убедена, че повечето си ме представят като жена без грим, коса с неопределен цвят,вързана на опашка, очила и черно поло.
 Вие сте Peace

# 1
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Мен сигурно си ме представят ГРАНДЕ Flutter Flutter

# 2
  • Мнения: 2 070
Не мога да имам идея. А  и мен са ме виждали. Нека обяснят защо са останали изненадани, няколко казаха, че не са си ме представяли такава. Изглеждала съм била по-сериозна. Тоест не съм звучала както съм изглеждала, по-серизони ми били постингите от вида ми.

# 3
  • Мнения: 6 167
в общия случай 'лицето' е 'аватара'. така и си представям хората, които не съм виждала.
харесваше ми онзи аватар на дещовиди с нейния лик пиещ капучино.
сегашния не ми се връзва.

# 4
  • Мнения: 14 488
в общия случай 'лицето' е 'аватара'.


 така е, но това е само първото впечатление. аз говоря за впечатлението, което се изгражда от мненията на даден потребител

# 5
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
в общия случай 'лицето' е 'аватара'. така и си представям хората, които не съм виждала.
харесваше ми онзи аватар на дещовиди с нейния лик пиещ капучино.
сегашния не ми се връзва.



Да разбираме ли ,4е ти изглеждаш като Белослава Wink

# 6
  • Мнения: 417
Ами те повечето са се показвали на снимки,така че малко са тези които трябва да си ги представяш.Само Лиска аз си е представям като жена,която постоянно е усмихната(може би се влиая от аватара и).

# 7
  • Мнения: 4 111
Имидж не градя и знам, че много ССФ не ме харесват. Не се мажа, понякога съм благородна, понягога съм малко лоша. Зависи кой как ме предразположи. Каквото си посее - такова жъне. Как изглеждам в очите им ли? Не знам.
Чудех се, кога ли ще се пусне следващата тема, която ще насъбере 15 страници за 2 часа, ще бъде изтрита след като лъснат дупетата. Е, дочаках.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 167
Гранде, не, не разбирай Laughing
Лилянчо, си го представям като мъж, не знам защо.
Указал е, че е жена, но е Лилянчо, сигурно затова.

# 9
  • Мнения: 5 539
Не знам как си ме представят, ама един тука все ме пита дали съм аз на аватара Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 14 488
Само Лиска аз си е представям като жена,която постоянно е усмихната(може би се влиая от аватара и).

Лиска си я представям слаба с къса руса коса. когато не се съмнявам, че е мъж де Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 837
Заядлива, хормонално-обременена патица.

# 12
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Уриел,аз пък теб си те представям като Дженифърката.....що ли Confused Mr. Green

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Уриел,аз пък теб си те представям като Дженифърката.....що ли Confused Mr. Green

И аз така. А Ление като Белослава.
Ами щото виждаме аватара. Ление го е казала.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
А мен как си ме предсссссссссставяте? Mr. Green Грандето да мълчи!

Общи условия

Активация на акаунт