20th Century American Foxes: You Name It - We've Got It !

  • 13 627
  • 339
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Готина темичка. Hug
Тъкмо се каних дa  пиша да ме сложите и мен като официален представител  нa Аризона. Айде другия път Wink.

Cън ме не хваща, че имам почти цяла тема да чета. Днес в Таргет срещнаx една българка. Даже номера си разменихме(това не го бях правила от много време). Оказа се, че има много българи в района.

За обрязването и аз ще съм честна- съм  за. Ние го направихме на А.J., защото е малко традиция в семейството. Прави се до една седмица след раждането(по-добре за бебето). Не е част от застраховката, плаща се отделно. Нашия лекар каза, че отново повече хора са започнали да го правят. Сега се оказало, че било все пак по-добре за момчетата. Peace Иначе самата процедура беше 5-10 минути. Малко кръв имаше, но до 2 седмици зараства. Ако се направи преди пъпчето да падне, е най-лесно защото така или иначе не се къпе бебето в корито. При всяка смяна на памперса се слага по малко вода, марля с вазелин да не залепва. Аз малко неисках да обрязваме А.J. заради болката, но лекаря ми каза, че за тях е като да сложиш инжекция, моя герой плака за няколко секунди само. Мъжа ми каза, че на необрязаните момчета в училище им се казва, че имат "змия с качулка". Но  всеки си знае за себе си.  Peace
Jenna, Nolan и на мен ми най-харесва. Ние не можехме да решим с името, но А.J. си дойде с първото име, ние му дадохме второто. На нас ни харесваше Константин ама с Бенсън накрая звучи малеее-мила ooooh!. Пък и свеки неможа да стигне до първото "т" Joy
Бубка, поздрави на Бостън. Ние може да ходим пак през ноември.
Тандоори, и ние нямаме наш интернет, ама има много без сеkюрити та затова имам Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 563
Nemesis - кефи ме!  Grinning

Аз гледах Хари Потър и пропуснах да се впечатля. Обаче аз никога не съм била фен на ХП, ни една книга не съм чела.

# 17
  • Мнения: 558
Търсих темата, ама я намерих  Laughing!

# 18
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Вий хубаво думате, мацки, за второ име, ама второ или първо, ще трябва да му викаме името дето е с "Н", иначе нали се сещате "Дидко" на дядо му Нецо не звучи като да имат общо...  Mr. Green

 Laughing къртиш мифффки с тези идеи, обаче аз да си гласувам за Никола /ударението по твой вкус и кеф на бг или френски/ и две имена  Wink

Ох, олекна ми - вчера се обадиха за резултатите от кръвния тест - всичко негативно, ратио за Даун < 1 : 1400... което при моята почетна патриархална възраст не е зле! Похвалих се  Grinning

Не съм чела подраобно темите, но разбирам че Хиър Агайн се бори със бг болници - стискам силно палци на момичето и само всичко да е наред с майка и...

Лек и хладен!

# 19
  • Мнения: 2 254
 Joy Ама Джи,едно фино линкче пуснала хахахах и аз си пиша ли пиша в старата...че и вицове пускам хохохохох
     П.П. има ли начин да поправиш-моят Джоджо ще става 18 мес.скоро....

# 20
Хубава темичка   Flutter


Ох, олекна ми - вчера се обадиха за резултатите от кръвния тест - всичко негативно, ратио за Даун < 1 : 1400... което при моята почетна патриархална възраст не е зле! Похвалих се  Grinning


Indiana , радвам се за хубавите резултати. Това кой стест беше - QUAD ли? А видеозона в 13 седмица прави ли? Моята OB ми каза че имало вече нови препоръки за Dawn и прочее - че се правело видеозон между 11 и 13 седмица и се гледа за различни маркери за хромозомни отклонения. Ти къде ходиш на доктор/болница?

Hear Again, и аз ти стискам палци всичко да мине добре и благополучно, имате ли някакви резултати все още?

# 21
  • Мнения: 650
Браво за Индиана и теста! Хубава вест:)  bouquet
Бенсон ти си тотал хамериканизирана-няма накъде да ходиш:)особено традицията трудно се бори:) А докторите -хихи- те опипват почвата и понеже няма нищи крайно нито в едното нито в другото като разберат накъде клониш казват аргумента за училището наи много и се съгласяват и с едното и другото:) И как е Аризона?

# 22
  • Мнения: 1 783
Вий хубаво думате, мацки, за второ име, ама второ или първо, ще трябва да му викаме името дето е с "Н", иначе нали се сещате "Дидко" на дядо му Нецо не звучи като да имат общо...  Mr. Green

 Laughing къртиш мифффки с тези идеи, обаче аз да си гласувам за Никола /ударението по твой вкус и кеф на бг или френски/ и две имена  Wink

Ох, олекна ми - вчера се обадиха за резултатите от кръвния тест - всичко негативно, ратио за Даун < 1 : 1400... което при моята почетна патриархална възраст не е зле! Похвалих се  Grinning

Не съм чела подраобно темите, но разбирам че Хиър Агайн се бори със бг болници - стискам силно палци на момичето и само всичко да е наред с майка и...

Лек и хладен!

Честито успокоение!

# 23
  • Мнения: 192
пс Някой гледа ли Хари Потър (не знам що за мисли ме борят хаха)

Ние го гледахме.  Много добър!  Абе най-добрият от всички до сега...  Този уикенд искам да видим Джейсън Борн...

# 24
  • Мнения: 994
Да си дойдем пак на Н-то

Нимо/ Немо, Неро, Ниро, Нино, Нено (макар че на мен ми е кофти асоциация с любениците на Л.Каравелов).
Аз си мисля, че може да се поразровиш по италиански именници - все пак италианския е доста близък до българския и няма да е много кофти комбинация с бг фамилия.  Може и да изкочи нещо. Имаш известно време и в болницата да решиш. Аз моите докато не ги видях, име не им бях измислила. Исках да видя дали няма да си дойдат с името Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 257
Настрадин и Нострадамус също няма да е.

Мисля си за Нейдън. От Ейдън, ма с Н. Хем удря две букви от Нецо - 'н' и 'е'; хем звучи 'международно'; хем има един скрит Найден даже - Nayden ( Ейдън оригинално се пише Ayden, Aiden). Обаче пък Нейтън беше охтвърлено, а това звучи сходно...

Джено! Само с твойто Н се занимавам днес, като кръстословица сте ми.

# 26
  • Мнения: 2 254
Аааа Джена,моля,моля....моето предложение си е НаТаниел....какви са тези- НаДаниел,може и на сестра му Mr. Green

# 27
  • Мнения: 940
Африкански приемаш ли ....Нбуто ,Нкони... Laughing.Не бе сериозно моля те не си измисляй името на момчето,1вите имена които ти самата спомена всичките са хубави,върти се някъде там. Миналия месец половинката е имал пациентка със името...Ibunique ( i - b-unique ) ....no comment  Rolling Eyes

Някой знае ли какво да правя със ~ 60 видеокасети със хубави филми ,къде да ги даря или к'во-казаха ми че във   'гууд уил'   май нямали да ги искат?

# 28
  • Мнения: 1 593
А пък аз искам да изкажа огромните си благодарности за сътрудничеството ви в именоването на нероден Петко и да обявя най-официално, че мъжот и аз се спряхме най-сетне на име.  newsm44

Мълча обаче, кът' пукъл  smile3505 да не ме разубеди някой.

Лошото е, че второто име дето го бях намислила не се връзва вече, и сега ще мисля второ име, но това е по-лесно и не се притеснявам.

Бенсън и Виктория, тъкмо бях зела решение и вие пак ме хвърлихте в тъч-а с това обрязване...  ooooh!

Джи-то, фамилията е българска, но слава богу поне там сме случили (че на свекърово име не сме много) и повечето чужди имена пасват криво ляво.

Индиана, честити резултати от теста, сигурно ти е много облекчително. Аз колкото по бременна ставам, толкова повече се успокоявам - първият триместър ми беше най-голямто терзание...

Бенсън, я покажи малко снимки от Аризона като имаш време, на мене винаги ми е било мерак да ида там. Вие сега под наем ли сте - знам че имат доста хубав риъл естейт за прилични цени...  Thinking

Сега прочетох останалите 3 поста - аааа, разубедихте ме НБУТО ще еееее  муахахахахахахаха

# 29
  • Мнения: 1 593
Джено! Само с твойто Н се занимавам днес, като кръстословица сте ми.

Лесно ти е на тебе, Anthony Kyle звучи като от песен избрано... не сте се мъчили достатъчно, я нещо поне толкова звънко и за мене замисли  Mr. Green

Невио не е лошо от италианските, ама шъш де, ще ме объркате пак...

Общи условия

Активация на акаунт