Става ли ви приятно....

  • 3 450
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 404
Да, свикнала съм на такова отношение.

# 46
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, разбира се.... дали е мъж или жена  все ми става приятно

# 47
  • Мнения: 1 234
Да,става ми приятно Peace
Хубаво е,когато виждаш,че още има хора с добри обноски Hug

# 48
# 49
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Да,става ми приятно Grinning

# 50
  • Мнения: 6 618
Естествено ,че ми става приятно.

# 51
  • Мнения: 194
Естествено!
Тогава усещам,колко е хубаво да си жена  Mr. Green

 Peace

# 52
  • Мнения: 14 489
Да,става ми приятно Peace
Хубаво е,когато виждаш,че още има хора с добри обноски Hug

Peace
забелязах обаче, че все по-често ми спират коли на пешеходната пътека откакто започнах за всеки такъв жест да благодаря с махване на ръка.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Проявата на внимание е приятна всекиму. Но ми се струва, че все по-рядко я срещам.

# 54
  • Мнения: 1 282
Иска ли питане!   Peace
 


забелязах обаче, че все по-често ми спират коли на пешеходната пътека откакто започнах за всеки такъв жест да благодаря с махване на ръка.

Мисля, че всички трябва да го правим! Сигурна съм, че и на шофьорите им става приятно, ако пешеходците благодарят по този начин.

# 55
  • Мнения: 5 140
Да, става ми приятно, защото си казвам - все пак има и възпитани хора.

# 56
  • Мнения: 178
Мисля, че всички трябва да го правим! Сигурна съм, че и на шофьорите им става приятно, ако пешеходците благодарят по този начин.

Разбирам, че става въпрос за създаване на приятна атмосфера на пътя, но всички ли трябва да се размятаме с ръце на колите, които просто спазват Правилника за движение по пътищата?  newsm78

По темата: не ми става нито кой знае колко приятно, нито ми повдига самочувствието. По-скоро ми го смазва, защото съм българка и знам, че ако на мен ми дават път, защото съм младо момиче, то на 60-годишната жена след мен май няма да й дадат.  Sick

Последна редакция: пт, 03 авг 2007, 20:00 от Ванче

# 57
  • Мнения: 4 111
Разбира се, че ми става приятно, случвало ми се е и това допринася за настроението ми.

# 58
  • Мнения: 1 069
Мисля, че това трябва да е нормалното поведение на мъжете. За съжаление обаче напоследък по- често се срещат мъже, които не отстъпват на бременни и майки с бебета, какво остава да помогнат по собствено желание /ако ги помоли някой, не отказват, става им неудобно/.
 На въпроса- да става ми приятно, за щастие макар и рядко, все още има и кавалери сред мъжете.

# 59
  • Мнения: 1 107
Мисля, че това трябва да е нормалното поведение на мъжете. За съжаление обаче напоследък по- често се срещат мъже, които не отстъпват на бременни и майки с бебета, какво остава да помогнат по собствено желание /ако ги помоли някой, не отказват, става им неудобно/.
 На въпроса- да става ми приятно, за щастие макар и рядко, все още има и кавалери сред мъжете.

Да-така е. И за съжаление ми става приятно, защото ми прави впечатление като нещо различно, а би трябвало да е естествено и част от елементарното възпитание на всички-и мъже и жени. Казвам и жени, защото преди години пътувах с градския транспосрт и се качи една възраста госпожа, а едно младо момиче си седеше невъзмутимо без да отстъпи мястото си. Една жена я подкани да стане, а тя отговори:" Кът' е дърта да си сиди в къщи пък"  Shocked Shocked Shocked Shocked
...възпитание, възпитание е всичко

Общи условия

Активация на акаунт