Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 авг. 2007, 12:48 ч.

Замразяване на пъпеш

• 1 703
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
Момичета,имам въпросче  Grinning!
Синът ми направо обожава пъпеш и ми се иска да замразя намачкан в бурканчета от пюренца за зимата. Някоя от вас правила ли го е и променя ли се вкусът и видът му?   bouquet

# 1
  • UK/София
Става отвратителна пихтия от размразена вода в жълтеникав цвят SickЕдва ли някой може да го хапне.

# 2
  • Старата столица
Лично аз не съм замразявала,но си мисля,че няма да се запази така,както ако го яде сега пресен.
Пробвай,но може би ще се получи,както го е описала Биляна.

# 3
  • Варна
Става отвратителна пихтия от размразена вода в жълтеникав цвят SickЕдва ли някой може да го хапне.
Стига де,верно ли  Sad
Не знам,то и за картофеното пюре бях чела някакви глупости че след замразяване не ставало за ядене,но се оказа невярно  newsm78
Освен да замразя едно и след 2 дни да го извадя за проверка  Peace

# 4
  • Варна/София
Да го замразиш - можеш да , но резултата  който ще получиш когато го размразиш е  Sick  Sick Sick

# 5
Чак отвратителна пихтия не става. Но не е и както когато е пресен.Стои по-скоро като сок.
Аз съм замразявала и зимата съм го давала като сок.

# 6
  • Бургас
Пробвай и пиши,че чакам след 3-4 дни да ми донесат домашни.Ако става да сложа и аз малко във фризера.

# 7
  • Белгия/София
Мога да дам мнението си, което е малко крайно - уважавам безкрайно плодът като земно творение и го приемам единствено и само като пресен - скоро откъснат /ако може/, задължително изконсумиран на гладно и максимум до 20 мин след разрязване, пасиране или изстискване. Няма по-хубаво, чисто, лечебно и лесноусвоимо нещо на земята от плода. Никога не си позволявам да го ползвам замразен или сварен, когато мога да си го позволя пресен. Няма да можеш в един период да имаш пресен пъпеш, но тогава ще има поне 3 други алтернативи. Опознай ценността им и се възползвай от всичко  Hug

# 8
  • Варна
Блонди, като се замисля, си права  Peace Няма смисъл от такива упражнения, нали скоро пак ще има лято  Joy    bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт