може ли кристали+пяна за коса?

  • 1 404
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте взех си скоро кристали на Биофарма ,но незнам мога ли да използваам и пяна за косата заедно с тях.Тъй като досега не съм ползвала кристали а само пяна и я слагам на влажна коса.Няма ли да стане много ,и ще се получили чупливия ефект само с кристалите.Искам косата ми да е с кадрици и от пяната се получават,но пък ми е много суха и изтощена затова си взех кристалите.Много моля някой да сподели Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 865
За моженето може,но пяната втвърдява косата,а кристалите я омекотяват...Защо не си вземеш някакъв друг продукт за оформяне на къдрици.А за суха коса ползвай подхранваща маска примерно.

# 2
  • Мнения: 17 407
Ако искаш мека коса, зарежи пяната.

# 3
  • Мнения: 217
Мерси много ДееНка и Зарра  bouquetАз използвам вместо балсам маска за коса тази на Миосотис червената и понякога слагам зеления сънсилк балсам за оформяне на къдриците,но косата много ми се слепва от този балсам и не ми харесва как стои.Ще пробвам само кристалите на влажна коса ще я намачкам и после  ще се изсуша.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да аз така го използвам. На краищата слагам кристалите, а в корените втривам пяна. Доволна съм

# 5
  • София
  • Мнения: 1 450
Аз също ги комбинирам, пяна слагам горе, за обем, а надолу по косата си слагам кристали.

# 6
  • Мнения: 1 313
Пяната за коса на Нивеа не втвърдява. Но не съм я ползвала за къдрици - не знам как се справя с тях. Опитай ако искаш Simple Smile

# 7
  • Мнения: 217
Благодаря за отговорите момичета.Арлина аз използвам пяна за коса на Rilken,същто е много хубава и не ми прави твърда косата,но ще видя и на нивеа много не съм очарована от тази марка,ама това си е мое мнение Heart Eyes HugБлагодаря  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 140
Използвам кристали и пяна.
Кристалите нанасям на влажна коса, само в крайщата, след това пяната по цялата коса, естествено не всеки път, но кристали след всеко миене на косата.

# 9
  • Мнения: 1 107
Пяната е стилизиращ продукт, а доколкото знам функциите на кристалите са по-скоро да "пазят" косата-според мен няма проблем да се ползват заедно

# 10
  • Мнения: 1 313
И аз не харесвам Нивеа. Дори не знам защо съм купила тази пяна първия път. Сигурно съм била в някой супер маркет и не е имало избор. Оказа се приятна изненада Wink Ще пробвам и Rilken, щом казваш, че не прави косата твърда.

# 11
  • Мнения: 544
Ползвала съм кристали и зеленото кремче на Сънсилк, но не едновременно.Примерно след като ми е измита косата си слагам кристали и като поисъхне слагам и балсама без отмиване, но само с кристали не ми се оформят къдрици Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 4 473
При нормална и суха коса, вероятно би се получило добре. При коса, склонна към бързо омазняване, не мисля. Ползвам и двете, но поотделно.

# 13
  • Мнения: 114
Кристалите за коса са за предпазване на косата от сешуара,пресата и машата.Ще ти дам един съве как да постигнеш хубави кудрици.В ено шишенце смеси 50:50 балсам с вода.След като си измиеш косата си я подсуши леко и след това я напръскай с този разтвор и почни да я мачкаш докато изсъхне(Можеш да ползваш и сешуар).Ако искаш преди това си сложи мало кристали на краищата.Така косата няма да ти се изсушава и няма да ти ти се изтощава от пяната.
Дано да съм ти помогнала.

# 14
  • Мнения: 401
а може ли да се сложат кристали и косата да се остави да си изсъхне сама>

Общи условия

Активация на акаунт