Кога пускате тема?

  • 2 321
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да де, ама как разбираш, че е дошло?
Защо има високопродуктивни потребители и такива, които предпочитат търсачката да им свърши работа?

# 16
  • Мнения: 2 070
ооо, аз съм човек с едно такова гадно его, почти не пускам теми за да търся информация, затова не ползвам и търсачката. искам да ме забележат, но най-вече да си споделя нещо, да си поприказвам... Последното, което търся във форума е информация.   Wink
Обичам да си общувам просто.

# 17
  • Мнения: 293
Ааа. Ъ. Това с пускането на теми "искам да споделя", не ми се връзва с "чувам какво казвате по темата ми".

Чест случай във форума.

# 18
  • Мнения: 648
   Рядко пускам теми, нямам график, само ако наистина ми е любопитно, какво мислят по даден въпрос, повечко хора. Целенасочено побутване не правя, оставям ги да се развият до където могат! В интерес на истината нямам оспамена тема, може би съм по- сериозна Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 25 596
Всеки път, когато някоя нещастна заблудена мисла профучи със светлинна скорост през вакуума на черепната ми кутия. Не искам да умре в самота, горката!  Cry

# 20
  • Мнения: 14 133
Отварям тема ако искам да попитам нещо, или ако има какво да кажа.
Просто ей - така, защото ми скучно или искам внимание - не.
И аз!!!

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като открия нещо интересно и го пускам ... и си знам, че никой няма да отговори , защото темата е повече информативна такава ...  но пък може някой да прочете и да се впечатли

# 22
  • Мнения: 920
Когато обстановката е крайно изнервена или крайно апатична. В Клюкарника, де. Обичам да ми се четат темите. Чувствам се крайно засегната, ако не ми отговарят. И пак съм засегната. Явно не се обръща внимание на Образованите мами, а на секси. Говорете ми после за феминизъм. Важното е Коя е с най-секси коремче. А бе, той Сопрано ви го каза.

# 23
  • Мнения: 3 405
Когато нещо така ми зачовърка мозъка, че нямам мира; когато индикаторът ми за форумско изпростяване започне да си сменя цвета (все по-рядко, не че няма изпростяване, ставам дебелокожа). Нямам график. Побутвам понякога (и не само своите създания).

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа. Ъ. Това с пускането на теми "искам да споделя", не ми се връзва с "чувам какво казвате по темата ми".

Чест случай във форума.

Много чест даже.
Обаче в "Споделете", която е само за споделяне, нали...та там явно се чете всичко...

# 25
  • Мнения: 2 792
 Когато ми падне, никаква систематика нямам и понякога когато се лигавя.

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Когато ми падне, никаква систематика нямам и понякога когато се лигавя.

Их, това ти изказване хич не се връзва с представата от другата тема за сериозна жена Laughing
Кифлата и лигавене. Да, да...

# 27
  • Мнения: 2 792
Кифлата и лигавене. Да, да...
Което е очарователто, като се замислиш, мога да се лигавя на воля, без да ме усетят  Laughing

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз имам една тема, пусната съвсем импулсивно и даже малко инфантилно Mr. Green Беше смешна, а тогава я нямаше темата Споделете.
Че и анкета имаше - обича ли ме или не моето Мило. Странното е, че голяма част от съфорумките ми бяха отговорили, че само ме използва. Така и не разбрах - не схванаха хумора или искат да видят мъжа ми неангажиран Laughing

# 29
  • Мнения: 293
Ваня, мисля - искали са го фрий. Или - да напълнят душицата, че не сал техните са тъй.

Сикрет, четох темата за лимонадката, посмях се и се позамислих едновременно (ти да знайш с'а кви ги вършат!).
Че и в образованите мами щях да пиша, ма се сетих, че мама не съм.

В Споделете... я да пиша там, всъщност. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт