Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора
Какъв крем или лосион за тяло да си купя вече,не знам.Кожата ми е много суха,особено след като се върнах от море.Каквото и да ползвам,не съм доволна.Последните кремаве който ползах бяха:Еудермол-8  na Thalloderma,Excipial U Lipolotion,Нивеа боди милк,както и от чистите масла на Икаров.Някъде бях чела,че за суха кожа,не трябва крема да е мазен ,а хидратиращ.Препоръчайте нещо ефикасно,от което сте доволни.За мнооооого суха кожа!
Цитирай

На Дав и Буржоа овлажняват добре кожата, поне моята, която също е доста суха, а и наистина още повече се изсушава след плаж. Но аз съм доволна от тях.
Цитирай

Аз щях да ти препоръчам Еудермола, но щом не искаш да повтаряш тогава ще те насоча към маслата- знам че най-доброто масло което хидратира кожата и междо другото запазва еластичността  и е какаовото масло. Аз си търся масажния крем на Лавена с какаово масло и витамин Е, но още не съм го намерила и затова нямам лично наблюдение.

От маслата на Икаров има много хубави - потърси си ,прочети кое за какво е най-полезно и можеш да си добавяш от маслото дори в най-обикновено мляко па-па (аз така се спасих от стрии през бременността ,но го смесвах с маслото против стрии).

Ако някой има други идеи да помага

Цитирай

На мен много ми помогна един лосион за тяло на AVON. На него пише Skin so soft и е в розова опаковка. По принцип не съм почитателка на AVON, но този хидратира въшебно! Няма да съжаляваш!  Peace
Цитирай

Червеният лосион за тяло на Гарние - за супер суха кожа! Страхотен е  Peace
Цитирай

На мен много ми помогна един лосион за тяло на AVON. На него пише Skin so soft и е в розова опаковка. По принцип не съм почитателка на AVON, но този хидратира въшебно! Няма да съжаляваш!  Peace

този наистина е много хубав, цялата тази серия е страхотна, но за мнооого суха кожа най-добре е да вземеш т. нар. body butter. имат и ейвън, и фрийман, може и на някоя друга марка да намериш по магазините
Цитирай

Червения на Garnier. Розовия също е много хубав, но не е за толкова суха кожа.
Цитирай

Какъв крем или лосион за тяло да си купя вече,не знам.Кожата ми е много суха,особено след като се върнах от море.Каквото и да ползвам,не съм доволна.Последните кремаве който ползах бяха:Еудермол-8  na Thalloderma,Excipial U Lipolotion,Нивеа боди милк,както и от чистите масла на Икаров.Някъде бях чела,че за суха кожа,не трябва крема да е мазен ,а хидратиращ.Препоръчайте нещо ефикасно,от което сте доволни.За мнооооого суха кожа!
Аз съм много доволна от Алое Лосион - със 74% алое е и освен това има колаген и еластин -  чудесен овлажняващ лосион, освен това самото алое прониква дълбоко в кожата и стимулира организма да произвежда собствен колаген и еластин. А това е най - добро за кожата. Smile
Цитирай

Крема на Лаура Вандини в бялата опаковка. 300мл е и съм страшно доволна от него, изключително мазен е и е точно за суха кожа.
Цитирай

Аз съм много доволна от този лосион : http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=48685&goChar=H
Цитирай

Крема на Лаура Вандини в бялата опаковка. 300мл е и съм страшно доволна от него, изключително мазен е и е точно за суха кожа.
На каква цена е и къде мога да го намеря?
Цитирай

Аз съм много доволна от Алое Лосион - със 74% алое е и освен това има колаген и еластин -  чудесен овлажняващ лосион, освен това самото алое прониква дълбоко в кожата и стимулира организма да произвежда собствен колаген и еластин. А това е най - добро за кожата. Smile
Това българско производство ли е,на коя фирма е?
Цитирай

Това българско производство ли е,на коя фирма е?

Производител е Форевър Ливинг - американска компания, която произвежда 90% от алоето в света. За мен са качествени и то доста. Опаковката е 118 мл и струва за клиент 28, продава се от дистрибутори.. Има и 30% по-ниска цена,  ако ви интересува ще кажа как.
Цитирай

Бадемово олио. Попива много бързо.
Цитирай

Дав  Peace
Цитирай

1-14 от 37 отговора