Кои памперси ви допадат и като качество и като цена?

  • 7 949
  • 151
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
От два месеца сме на Evy baby,много съм доволна и от качеството и от цената.....от споменатите горе ми харесват само Хъджис......Памперс са ми пропускали и при двамата юнака....
ползвала сам почти всички изпроени видове памперси.за Evy мога да кажа,че са лоши(уж двойно пресовани,с ластик,но са пълен боклук-дебели,твърди и много пропускат).
Сигурна ли си,че са били наистина Evy- нашите са тънки и изобщо не са твърди ........ досега нямаме пропуск/а и моят юнак пишка като за световно,да не кажа,че все още ака като новородено/,а е на година и 5/което ще рече,че и доста се движи/..а и цената им е доста приемлива-в момента 9-18кг ми излизат на 28ст. бройката,а към пакета ми дават и безплатни мокри кърпи/голям пакет/.....така,че докато ги има не сменям/а и вече май съм пробвала всичко що го има на пазара/

# 151
  • Мнения: 1 290
Evy пробвах и аз. Моето мнение е същото като на duda123 - дебели и твърди са и никак не ми допаднаха.
После пробвах PLAY много ми харесаха. Много приличат на Pampers по качество (мекички и тънки, но попиващи добре), а са на по-добра цена.
За жалост като ги потърсих да купя пак от тях - не ги открих.

Общи условия

Активация на акаунт