За Дюни

  • 13 783
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 231
 Вчера пратих запитване чрез e-mail и ми отговориха след малко (учудващо бързо). Дадоха оферта за 25.08-01.09. Наистина цените са доста по-прилични, отколкото на българските агенции. Ще чакам мъжо тези дни да намери време да отиде да резервира (ако не свършат местата). Направихме си сметка, че ако искараме 1 седмица тук ще е същия лукс като в Анталия, но без да даваме пари за билети и летищни такси, пък и малката не знам кво да я правя с тези нощни полети Embarassed, голямо неудобство са.
Като резервираме ще се похваля. Laughing

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 219
Разбира се LH City Center -  http://www.lufthansacitycenter.bg/bg_mta_contact.php
може и през Турист сървис - http://www.tourist-service.com/?language=bg&page=journeys&am … contacts-journeys цената е една и съща, тази на TUI
Извинявай, а би ли споделила и цената и за каква стая си резервирала (за колко човека). За да се ориентирам. Ние още се колебаем. Мъжо иска 23-30.08. Сигурно ще е малко по-скъпо, но все пак. Плиис  Praynig
Ние сме от 30.08. до 07.09. в Марина Роял Палас в голям апартамент с  две стаи 3 възрастни /големият син е на 14 г. и го броят като възрастен/ и дете на 4 г. Цена 1440 евро.
Проверявах и за наши приятели за същия хотел от 30.08. до 05.09. в двойна стая с дете на 7 г. цена 922 евро.

# 47
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Последно хубаво ли е там или не е?
Така се бях навилаааааааа Thinking

# 48
  • София
  • Мнения: 1 402
Последно хубаво ли е там или не е?
Така се бях навилаааааааа Thinking

Хубаво е, защото си на море все пак  Laughing аз споделих с вас за липсата на безплатни атракции и каквито и да е такива за малките си деца. Пак повтарям, ние бяхме в Марина Роял Палас /този на плажа/. За горната част, над шосето не съм сигурна какво е точно положението. Там имат доста алеи и нещо като парк, но от разходките ни не забелязах нито люлка, нито пързалка нито нищо.

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вчера пратих запитване чрез e-mail и ми отговориха след малко (учудващо бързо). Дадоха оферта за 25.08-01.09.

Би ли я споделила, моля.  Praynig
Ние сме с 2 деца, но голямото е на 10г. Как биха ни таксували?
Не бяха ли 2 хотела на 1ва линия? освен Марина Роял Палас нямаше ли още едни на плажа?
Къде е по-добре да се почива, ако наистина са 2бр. хотелите?

Уф, ще ме извините   bouquet за хилядите въпроси  Blush, но все още се чудя м/у Дюни, Приморско и Елените  Thinking

# 50
  • Мнения: 234
 И ние  сме август на Дюни.Направих резервация чрез българска агенция/може и на рецепция при свободни места/.Цена за възрастен135,00лв на ден ,дете до 12г.-50% от цената .Резервацията ми е за хотел Марина бийч.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 402
Вчера пратих запитване чрез e-mail и ми отговориха след малко (учудващо бързо). Дадоха оферта за 25.08-01.09.

Би ли я споделила, моля.  Praynig
Ние сме с 2 деца, но голямото е на 10г. Как биха ни таксували?
Не бяха ли 2 хотела на 1ва линия? освен Марина Роял Палас нямаше ли още едни на плажа?
Къде е по-добре да се почива, ако наистина са 2бр. хотелите?

Уф, ще ме извините   bouquet за хилядите въпроси  Blush, но все още се чудя м/у Дюни, Приморско и Елените  Thinking

Аз бих пробвала Приморско - от към атракции и разходки е по-добрия вариант. На Елените не съм била.
Два са хотелите на първа линия, но не му помня името на другия. Плажната ивица е за целия комплекс, т.е. не само за двата хотела.
Басейните са няколко, има гимнастика във вода /слава богу преводач, за това не ти трябва/ , аеробика на плажа и някви смешни игри, но за пенсионери  Mr. Green
Детския басейн е мъничък, м/у големите е ..... какво друго да кажа ...питай ти.

# 52
  • Мнения: 2 231
Вчера пратих запитване чрез e-mail и ми отговориха след малко (учудващо бързо). Дадоха оферта за 25.08-01.09.

Би ли я споделила, моля.  Praynig
Ние сме с 2 деца, но голямото е на 10г. Как биха ни таксували?
Не бяха ли 2 хотела на 1ва линия? освен Марина Роял Палас нямаше ли още едни на плажа?
Къде е по-добре да се почива, ако наистина са 2бр. хотелите?

Уф, ще ме извините   bouquet за хилядите въпроси  Blush, но все още се чудя м/у Дюни, Приморско и Елените  Thinking
Офертата е такава:
2 възрастни и едно бебе на 1г. в двойна стая за 900Е за 7 нощувки, както писах 25.08-01.09. Т.е. двойната стая излиза 257лв/ден, не зная как стои въпроса за по-голямо дете. Мисля, че има разширени стаи за 3-ма, но и цената е по-висока. Изпратих запитването по емаила, даден в сайта office@lufthansacitycenter.bg и ми отговориха след 30 мин. Казваш кой хотел къде се намира, от коя дата за колко човека и питаш моля дайте ми оферта. Любезни и бързи са от офиса.
Относно другия хотел. Казва се Марина Бийч. Цените са почти същите, разликата беше от около 10лв. на ден. От агенцията твърдят, че от тази година и той е 5*, също е на брега, но е доста по-малък и по-различен. Подчертавам, че не съм била там и не мога да дам лично мнение за никой от Хотелите, но на нас с мъжо най-ни харесва Марина Роял Палас. Ходихме в събота да резервираме, но за съжаление се оказа, че не работят в събота  Twisted Evil. Не знам, кога ще намерим време делничните дни, дано не свършат местата. Mr. Green
Успех в изборая на всички.
Ако пращаш запитване, защо не искаш оферта и за Елените, и за приморско, ако имат договор с тях, ще ти предложат по-прилична цена, понеже за ТUI има големи отстъпки.

# 53
  • Мнения: 1 320
Шани, на първа линия има два хотела и двата се казват Марина - Марина Бийч - по-близо до плажа. Да се разбира така: хотел, тераса на ресторанта, басейн, плаж; Марина Роял Палас - хотел, стълби и всичко, което е пред Марина Бийч. Миналата година Роял Палас се водеше с 5 звезди, а Бийч с 4. На гостите на Палас-а беше разрешено да ходят навсякъде, докато в техния хотел не пускаха никого. Нямам идея каква е разликата в стаите, но самият хотел изглежда с една идея по-лъскав, басейнът му е едно голямо джакузи, има и вътрешен басейн, а на покрива има Скай бар. Може би това са само разликите. Тази година ТУИ дават цена за Палас-а с 10 евро или нещо по-добно по-евтино от Бийч, което мен лично ме изумява, но от Турист сервиз не можаха да ми обяснят защо е така. Комплексът си заслужава определено, в горната част над пътя има голям парк, особено около хотел Белвил е много приятно с огромни борове. Има си тенис кортове, някакъв спортен център и спомените ми стигат до там. За детски площадки не съм се и оглеждала /голям пропуск/ и сега изобщо не мога да се сетя има ли или няма. Не зная как е по другите АИ в България, но не ми се вярва навсякъде всичко да е безплатно. Ние определено мислим пак в Дюни да почиваме, дано да има места, че още не съм се организирала с резервацията.

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 15:57 от Момиче

# 54
  • Мнения: 234
Здравейте!Добавям и моите впечатления от няколко годишните ни почивки там.Това което момиче е написала е така.Има и няколко детски къта.А забавачницата за деца си работи имат си занимания децата-игри,рисуване,танци,возене на банан,на лодка,каране на колело,за по-големите каране на водни ски и това е безплатно.Единствено миналата година имаше в залива пред хотел Марина бийч едни надуваеми пързалки,които незнайно защо бяха платени.Вечер също има организирани мероприятия за децата/а и не само за тях/.
Колкото до хотелите,всички са хубави ,но лично аз предпочитам Марина бийч-най-новия в комплекса ,добре обзаведен на удобно място .

# 55
  • Мнения: 5 000
Момичета бихте ли споделили и нещо за плажната ивица? Широка ли е, разбрах само че не е само за хотелите, а за целия комплекс? Близко до брега ли става дълбоко или по-навътре?
Още се колебаеме между Албена и Дюни, На Албена плажната ивица е много подходяща за деца, а за Дюни нищо незнам.
Предварително благодаря

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
tanyta25, плажната ивица на Албена е несравнима с нито една дуга плажна ивици по цялото ни черноморие.

Много благодаря, момичета   bouquet
Доста ме ориентирахте.
Нещо на Приморско почва да не ми се нрави.

# 57
  • Мнения: 1 320
Танита25, плажната ивица е широка и дълга, морето е плитко в началото. Нямам идея колко навътре става дълбоко. Аз не мога да плувам и се плицикам в плиткото. Мисля, че е подходящо за малки деца - не става веднага дълбоко, но разстояние не мога да кажа. Плажът в никакъв случай не е по-лош от този на Албена. И да, плажната ивица е за целия комплекс, но има адски много шезлонги и чадъри, зад тях има волейболни мрежи и доста свободен пясък. Не съм забелязала хората да си стоят по главите, нито пък метнати по пясъка хавлии. Вероятно са изчислили шезлонгите спрямо всички стаи в комплекса.
Резервирахме за средата на август. Вече има места единствено и само в Белвил. За Марините няма кьораво място за юли и до 25-ти август.

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 16:25 от Момиче

# 58
  • Мнения: 2 231
Да се похваля, днес имахме път към центъра по друг повод и се въаползвахме да си направим резервация за Марина Роял Палас както писах от 25.08 до 01.09 (7 нощувки) цената за двойна стая е 890Е а за двойна с изглед към морето е 936Е. Резервирахме втората. Дано ни хареса. Момичето беше много отзивчиво.
Както писах използвахме тази агенция, която предлага пакети на  TUI - LH City Center -  http://www.lufthansacitycenter.bg/bg_mta_contact.php
Предлагат и хотели по други наши курорти на доста по-прилични цени. Тя ни спомена, че тази година имали специални предложения за Андалусия на Елените, но ние вече бяхме избрали Дюни. На Елените друг път ще отидем. Е успех на всички и приятно изкарване. Laughing

# 59
  • Мнения: 5 000
Благодаря ви  bouquet
Значи остава да избираме между Белвил / щом в Марините няма места вече ooooh!/ и за Албена съм харесала от миналата година Гергана или Каликра. Само докато се мотаеме да не останеме вкъщи Crazy

Общи условия

Активация на акаунт