Хубавинята

  • 2 675
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Аз пак на мойто си. И Тема.
Толкова ли е важно да си красива.
Конкурсите са все за това.
Грозничка съм. Не се оплаквам. 
Но ми е чудно, красивите защо толкова се гордеят. Ми, дар Божи.

# 1
  • Мнения: 2 673
Мадам Гоца
Много е важно да си красива
Конкурсите не са само за това - ето имаме си за образована дама... Tired
Сигурна съм че не си грозничка. Оплакваш се.
Красивите се гордеят, защото положените грижи са дали резултат. Не само дар Божи, грижи, средства най-вече.

# 2
  • Мнения: 589
А бившия все казваше-няма грозни жени,има малко пиене...

# 3
  • Мнения: 2 792
 Аз не си падам по конкурси, мерене на разни неща и всякакви други такива, просто не е за мен.
 
 Не е особено важно да си чак пък красив и да хващаш окото е достатъчно, важно е до толко, че е по-лесно в определени ситуации да се оправиш, защото хората се влиаят от такива неща.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 165
Абе, аз също съм кюфте, но без грим и прическа не излизам. Вчера си направих макюра и педикюра. Не че съм някаква първа красавица, но гледам да съм поддържана и чиста. Laughing
Много ми става неприятно когато видя (и подуша) хубаво момиче (мама) смърдяща на пор....

# 6
  • Мнения: 2 792
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green
Ти пък казвай му: Природата се е погрижила да си красив и сега ти трябва да се погрижиш, да си и умен, така ще избиеш рибата.

# 7
  • Мнения: 165
Кифлата, страшна си!!!

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Много е важно да си красив. Никой не си пада по киликандзери, дори самите те не си падат по себе си.

# 9
  • Мнения: 154
Хммм за мен съществуват два типа външност: привлекателен и непривлекателен. А зад тях се крие комплекс от качества или недостатъци. Познавам доста неугледни жени със страхотна харизма и обратното - красавици, които отблъскват.

# 10
  • Мнения: 589
И най-красивата е омръзнала някому-това пък по тАлАвизията го каза някой...

# 11
  • Мнения: 212
Много е важно да си красив. Никой не си пада по киликандзери, дори самите те не си падат по себе си.
Е хубаво де. Грозните да се застрелят ли. Те какво са виновни че са грозни...
Освен това грозните жени обикновенно са по-умни от красивите защото на грозните не им остава нищо друго освен да учат и четат дебели книги и учебници докато красивите им съученички и състудентки ходят по купони и дискотеки. Просто защото грозните няма кой да ги покани на купон или изведе на дискотека...

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Много е важно да си красив. Никой не си пада по киликандзери, дори самите те не си падат по себе си.
Е хубаво де. Грозните да се застрелят ли. Те какво са виновни че са грозни...

Нито да се стрелят, нито са виновни. Просто е кофти.

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще ти кажа това, което казвам и на сина ми. Не е важно да си красив, важно е да си умен.
Умните са по-красиво красиви от глупавите таквиз.  Laughing
П.П. Божкей, колко съм мъдра само!  Mr. Green
Ти пък казвай му: Природата се е погрижила да си красив и сега ти трябва да се погрижиш, да си и умен, така ще избиеш рибата.
Ами, природата!
Лепя му ушите с лепенка, къдря му косите, опъвам му краката.  bowuu Фотошоп всеки ден.
Една истинска майка трябва да стори всичко за доброто на детето си.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
Добре де, някой да дефинира  понятията хубава и грозна.
Това, което за един е хубаво, за  друг не е.И за грозното е по-същия начин.
Всичко е въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт