Това ли е семейният живот?

  • 6 798
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 589

Но малко в страни - някак много ти ходи това Бамби03, на написаното ....  Hug


Sillveto хихихи.......... Бамби баш не съм че знаеш ли понякога колко съм лоша  #2gunfire.Ще пиша в клю-клю ако ми осане време, да видиш че не винаги  съм Бамби .Прегръщам те   bouquet

# 61
  • Мнения: 473
Къде ги намирате тези боклуци? Ти не живееш с мъж, ти живееш с изрод. Не ти ли е малко поне мил живота, та си му позволила
пак да се върне при теб. Детето ти ще се чувства много по-комфортно ако живеете само двамата, отколкото да вижда как се измъчваш ти. Твоя си работа, ама не това е семеен живот.

# 62
  • Мнения: 1 715
Здравейте мами,
Благодаря на всички които са ми писали в темата ,наистина много ми помогнахте да взема решение  bouquet.Бих искала на всички да отговоря но това е невъзможно затова ще кажа, понеже повечето ме обвиняват че аз съм допуснала всичко това никой не ми е крив.Наистина прави сте проблема е че аз съм супер наивен човек вярвам в искреността на хората и в добротата Praynig.Но явно съм се лъгала до сега.Лично за мен аз съм директен човек(от което на практика май губя)та за мен е важно да казваш на хората истината в очите дори да не им хареса отколкото да лъжеш пред тях а да говориш зад гърба им.Лицемерието го ненавиждам,но явно живота не е това което аз си мисля.Та така събрах смелост и реших.Ще има разговор ако той не го разбере който от където е и това е.Няколко дена мълчах в петък събрах багажа и с детето при нашите.Той звънна вечерта да пита къде сме.Аз му казах че съм отишла на гости при родителите ми и ще останем там Уйкенда.не знам защо не беше учуден от отговора ми и каза "ами добре ама аз исках да ходим на почивка и бях обещал на детето".Казах Ок ела и го вземи аз и без това трябва да помогна на нашите за ремонта.Пак не беше учуден че аз няма да отида с тях newsm78.В събота престигна да вземе детето и мълчеше чак не вярвах.Приготвих му багаж за 1 ден и му го дадох.Малкия се качи в колата и тръгвайки той се обърна и каза "Ами приятно изкарване и напиване и е...... тази вечер" и замина.Бакии подивях луд човек #Cussing out.не ми издържаха нервите и след около половин 4ас го набрах и се разкрещях ама бях полудяла #2gunfire .Попитах ги какво иска от мен че аз повече не издържам че това няма да позволя да продължи,казах му всичко дето тук съм си написала как за мен почивките се превръщат в тормоз как не ме зачита и уважава като човек и т.н.Той мълчеше пак из цепи нещо от поредните му лафове за е.....то и затвори. CryСлед около 1 час се обади и ми каза ако съм искала като си свърша работата да съм ходела при тях да поговорим.казах добре и към 21.00 часа червисана ,напудрена ,натъкмена Peace се качих в колата и право при тях.Те ме чакаха в един луна парк.Пълно мълчание аз мълча и той мълчи.Брей зачудих се какво става тоя да не се е дрогирал с нещо това не е присъщо за него newsm78.Ама грам дума не обелва.Аз по едно време го попитах ще вечеря ме ли и къде отговора беше "Ами както кажеш и където кажеш".А стига това беше шамар за мен да не би да съм объркала таткото в луна парка с някой друг ама моя си беше .Така накратко на другата сутрин ставам тях ги нямаше бяха  стънали да закусват и после в басейна ги намерих.Аз седнах и изпих едно кафе при тях.какво забелязах,беше оправил леглото на детето   като горния чаршаф беше сложен от дол а долния от горе(абе важно желание е изявил та му е простено че не знае как се слага спално бельо).поне възглавницата беше на място Grinning.Значи детето той го гледаше като само аз го изкъпах и облягах всичко останало той  като хранене търчане по него и т.н.Ами това е общо взето разговор нямаше но си казах всичко по телефона което ми тежеше и докато съм пътувала до тях е имал време да помисли и да действа.Обаче проблема с ревността е страшен там не знам какво да права продължава не вече толкова дирекно ама така лекичко да ти бръкне под лъжичката. #2gunfireОх не знам това временно ли е или наистина може за постоянно да се промени този човек.Времето ще покаже за сега толкова.Благодаря на всички които ми помогнаха да се престраша и да направа някаква промяна.Целувам ви и ви пожелавам много любов и щастие с любимите си хора  bouquet. Ще бягам да пиша в клю - клю  че ако знаете какво ми се случи в неделя ще паднете от смях. Grinning
Хората са казали вълкът козината си мени,но нрава НЕ!

# 63
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Бамби, да не те отчайвам, но това най-вероятно е временно състояние. 10 години живях с пастрок, който тормозеше непрекъснато майка ми и мен. Тя го напуска няколко пъти. Всеки път той  й обещаваше да се промени и тя се връщаше. "Промяната" продължаваше една седмица. Пак казвам - не искам да те отчайвам, но не се отпускай и не се доверявай напълно на промяната му. Имай си едно наум. От цялата тази история най-потърпевш е детето. Знам го от опит. Успех!   bouquet  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 589
"Промяната" продължаваше една седмица. Пак казвам - не искам да те отчайвам, но не се отпускай и не се доверявай напълно на промяната му. Имай си едно наум. От цялата тази история най-потърпевш е детето. Знам го от опит. Успех!   bouquet  Hug

И аз не вярвам затова имам едно наум  Thinking  bouquet

# 65
  • Мнения: 526
Бамби, да не те отчайвам, но това най-вероятно е временно състояние.
И аз така мисля.Тоя човек с такъв стил на поведение и начин на изразяване Confused

# 66
  • Мнения: 217

Ех, жено.....
Нейсе, хора разни, свят шарен, с много мъка насъбрана....

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Я го разкарай тоя боклук.
Никога няма да се промени!
Така ли искаш да прекараш живота си?

# 68
  • Мнения: 263
Не можах да изчета всички отговори и сигурно вече знаяш отговора на въпроса си. Но и според мен това, което описваш не е нормално! Този човек изглежда не може да се отпусне да ти има доверие и не признава нуждите ти особено.
От личен опит мога да ти кажа, че колкото повече пренебрегваш себе си, за да потръгнат уж нещата, толкова по-зле ще става!
Опитай да отстояваш себе си, нуждите и желанията си (това не значи никога да не правиш компромиси и да обърнете нещата наобратно: ти да го следиш и само каквото ти кажеш да става) и по реакцията му ще разбереш дали държи на теб. Обясни му как се чувстваш и започни сама да се съобразяваш с твоите желания. Ако при това той не се съобрази, а започнат неспирни скандали, които не водят до промяна....... newsm11

# 69
  • Мнения: X
 Не, това не е нормалният семеен живот.

# 70
  • Мнения: 4 733
Момиче, това не е семейния живот, а в твоя случай не е и живот! Защо търпите такива неща бе хора Tired

# 71
  • София
  • Мнения: 589
Мами  прави сте  Cryне издържам повече. до 1 часа ме е държал снощи на телефона (аз бях при родителите ми с детето),съсипана съм не съм си доспала а сега и на работа.Ба си и ужаса ще взема да се гръмна най накрая   #2gunfireИма и още из цепки тая неговата добра приятелка пак му указа първа помощ.Понеже не му стигат парите за бизнес който той почва та тя го посъветва да ипотекира къщата ни и тя да му води счетоводството.Милата колко е добра.Не знам какво да права как да се отърва от тая хлебарка с нейния мазен и добър тон планини обръща а аз лекарства пия.как да стана и аз толкова двулична и долна жена за да съм добре  newsm78 Cry

# 72
  • Мнения: 494
Не че нещо,ама ти какво по-точно искаш?Съвет ли или успокоенение,че не си най-голямата патка на света.Ами не си!Всички сме се влюбвали в неподходящи хора и на всички ни се е случвало да ни правят на идиоти и ние да търпим това,по какви ли не "много оправдани" причини Rolling Eyes.Само че колко трябва да продължи унижението и колко трябва да изтърпиш и ти и всички,които са около теб,че да ти светне,че някои хора просто не се "очовечават" и туй-то!По всичко,което пишеш за тъпотиите,които ти сервира всеки ден,аз си правя извода,че освен по някакви много мазохистични причини,ти не си заради друго с него....ами най-малкото,покажи на този господин къде и какво му е мястото и колко нецивилизовано се държи.Най-малкото...

# 73
  • София
  • Мнения: 589
Не че нещо,ама ти какво по-точно искаш?Съвет ли или успокоенение,че не си най-голямата патка на света.Ами не си!Всички сме се влюбвали в неподходящи хора и на всички ни се е случвало да ни правят на идиоти и ние да търпим това,по какви ли не "много оправдани" причини Rolling Eyes.Само че колко трябва да продължи унижението и колко трябва да изтърпиш и ти и всички,които са около теб,че да ти светне,че някои хора просто не се "очовечават" и туй-то!По всичко,което пишеш за тъпотиите,които ти сервира всеки ден,аз си правя извода,че освен по някакви много мазохистични причини,ти не си заради друго с него....ами най-малкото,покажи на този господин къде и какво му е мястото и колко нецивилизовано се държи.Най-малкото...

И как? Накрая на разговора той каза че аз съм си търсела причина да не сме заедно за да си живея моя живот с к..те.Е как да обясниш на такъв човек ,значи всичко дето съм казала не е чул.Това че неговата добра приятелка ме побърква че аз виждам нейните машинаций,неговото отношение към мен .Абе всичко дето изприказвах беше на вятъра.Ами не било така тя била прекрасен приятел и винаги му помагала а моето е само търсене на причина да се разбелим и сега съм намерила тази за да се караме.Дебил,тъпанар незнам какво да кажа повече думи нямам.Как да обясна Cry Cry Cry

# 74
  • Мнения: 494
Това казвам и аз-някои хора просто не разбират.Както в твоя случай.А че казва това-много ясно!Какво друго да каже?Не искам да го обиждам много грубо,но говори и се държи първобитно-така мисля аз!Но въпросът ми е друг;Защо ти търпиш това?И в края на краищата,какво ти пука как той тълкува твоите думи,щом като не схваща основното и очевидното?Ами да говори каквото си ще!Явно не може да разбере или не иска да признае своите недостатъци,а това,според мен, няма да се промени и занапред.Така че в,края на краищата,ако не можеш да промениш това,което те тормози,най-добре би било да престанеш да си го причиняваш.Тогава,какво ще говори и в какво ще те обвинява,не смятам,че ще има някакво значение.Във всеки случай,аз пак те съветвам:помисли си колко и защо наистина,трябва да търпиш такова унизително и идиотско отношение.

Общи условия

Активация на акаунт