Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Много съм притеснена, момичета, моля да ми кажете, ако знаете, при риск 1:76 има ли шанс бебенцето да е здраво?
Сега предстои амниоцентеза, знам че там са 100% и се моля да не покаже нищо, но........ засега притеснението ни е голямо!
Благодаря ви!
Цитирай

София

аз лично не вярвам много на резултатите от него,затова за сега съм решила да не правя.Тъй като вече си го направила,наистина ще трябва да направиш и амниоцентеза,за да си спокойна,че всичко е наред!При кой ще я правиш?Аз бих ти препоръчала д-р Димитрова от МД!
Цитирай

София

Мила, то за сестра ми става дума, аз съм толкова притеснена, че забравих да напиша.

Тя е от Варна, но ще дойде да я направи в Майчин дом  Кременски препоръчва Димитрова.
Днес обаче не можахме да се свържем с тях, защото били до 13 часа, а изследванията излязоха в 13.30 и трябва в понеделник, но мисля, че веднага трябва да я извикат, че тя вече е в 18 г.с, а нали амниото се прави до 19.г.с.
 Crying or Very sad

дано си права и резултатите верно да не са верни, а амниоцентезата да покаже че всичко  наред с бебчо, толкова много го искаме!!!!!!!!  Hug

Моля и за още мнения!!!Благодаря ви!
Цитирай

София

Току що проф.Кременски ми отговори в Дир-а, че шанса е 98% да няма Даун и 97% да няма никакви генетични проблеми!!!!Много ме успокои, но все още ни е страх!!!

Аз просто помислих, че при токлова висок риск шанса е малък!

Благодаря ви!!!

Моля се, помолете се за нашето бебче да е здраво!!!!!!!   

Благодаря ви!мАЙ темата не беше точно за тук,моля модераторите да я заключат!писах в майки!

Тук успех на всички!!!!
Цитирай

София

моля се за бебчето и наистина вярвам,че ще е добре! PraynigА на д-р Кременски и д-р Димитрова,може напълно да се доверите.Амниоцентезата мисля,че до 20-та седмица се прави.
 Ако не откриете д-р Димитрова ,мисля че ще ога да намеря мобилният и ,така че ми пиши.
Цитирай

При мен резултатът от БХС беше 1:86 почти толкова висок, колкото при сестричката ти. После резултатите от амниото излязоха добри. Вярвам, че и при вас ще е така. Знам, че сте много притеснени в момента, потърси подобни теми с търсачката. На мен те много ми помогнаха Hug Стискам палци всичко да е наред  Praynig
Цитирай

Не мога да се изкажа компетентно, защото все още не съм забременявала, но искрено пожелавам на сестра ти да роди живо и здраво дете, което да ви радва много.
Цитирай

София

Благодаря момичета, много ме успокоихте и вашата положителна енергия ни помага много!!! Утре са и казали още да идва, че вече е в почти 19 г.с. така че довечера ще пътува сестра ми!
Моля се всичко да мине ОК!!!
Ангелс, моля те да ми дадеш GSM на Димитрова!! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.