Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Рисуване и приложни изкуства
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На края на света !

Хора помагайте  Praynig
Исках да направя стаите на децата с ефектни облачета ,но останах разочарована ,никъде не открих боя за тях  Crying or Very sad.
Затова ви моля дайте идеи как да ги направя Hug
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

в едно предаване на деби травис се обясняваше точно това!

виж в темата направих си сама 2, там имаше и линк към предаването! към края на темата е  Peace много е лесно
Цитирай

На края на света !

в едно предаване на деби травис се обясняваше точно това!

виж в темата направих си сама 2, там имаше и линк към предаването! към края на темата е  Peace много е лесно
веднага ще проверя   bouquet
Цитирай

Peace всъщност аз не съм го правила, за да казвам, че е лесно, но така изглеждаше  Blush
Цитирай

На края на света !

schneee ако ми дадеш линк ще съм ти много благодарна аз уж я прегледах ,а не видях нищо с облачета ,но пък видях една хубава стена със звездички Peace
Цитирай

ще поровя! чакай малко  Wink
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184513.320

копнала съм ти и отговорите за всеки случай  Rolling Eyes

за небето - да не ви объркам, защото беше доста отдавна, но като цяло мисля, че първо се боядисваше в светло синьо, а след това с гъба, натопена в бяла боя се правят неправилни форми, така че да станат облаци! най-добре първо пробвайте на някакво малко пространство   запомнила съм го, понеже ми се стори супер елементарно, а е много ефектно, но там по принцип дават точно такива неща - от нищо правят страхотно нещо! (е, направо реклама му направих  ) - тук съм аз  Blush

първо светлосиня боя. Като изсъхне- с бяла и гъбка се понамацва, а в другата ръка с парцалче- леко се изтегля за да станат като перести облаци
Аз и това си мислех, но голяма играчка щеше да падне. А и хванахме най- големите жеги.
Всъщност пробвахме го с гъбка с по- тъмно синьо на синия фон, но пък небето трябва да е по- горе  и се отказахме. - това е мимиту

http://www.debbietravisfacelift.com/episodes/20050415/ - тавана небе
 а това е линк към самото предаване, където обясняваха!

хайде късмет и да покажеш Peace
Цитирай

На края на света !

мерси много   bouquet
Аз открих само това Rolling Eyes

ЕФЕКТ НА ОБЛАЦИ

Използва се ръкавица от хавлиен плат, която леко се напоява с боя. Притискайте изпънатата ръка плътно до стената с въртеливо движение
Цитирай

Варна

има синя самозалепваща хартия или фолио като му викат
на        облаци     бели за детска стая  виж я като модел

Цитирай

На края на света !

Някой знае ли къде продават подобно нещо Praynig
Цитирай

нели, това от предаването няма ли да ти свърши работа newsm78 от всичко, което чух за облаците, изглежда много лесно  Rolling Eyes а това нещо може да го потърсиш в магазините за художнически материали, но щом може да си го направиш с подръчни средства, няма смисъл да се ръсиш  Blush
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.