Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иска ми се да пробвам "водно" кърмене Very Happy
Някой опитвал ли е?Дайте малко практически съвети, че ме е страх да не изпусна бебето във водата.
Цитирай

Айтос

Как ще го изпуснеш, нали ще го гушкашдокато си полулегнала? Или не ти разбрах въпроса добре? Rolling Eyes
Цитирай

Монреал

А какво точно представлява това?
Цитирай

Влизали сме, не за да се кърмим, а за да поплува, но като огладнее, сам си намира гърдите. Страх ме беше в началото, чак около 4 месеца се престраших, но вече беше късно - мисля че към 3-ти изгубват инстинкта да задържат дъха си, когато потопят главичката. Няма нищо страшно, много е приятно, тялото на мама е отдолу и подсигурява всичко.
Цитирай

на изток от рая

Страхотна идея!Не съм се сещала...Само придържай хубаво бебо,че какви хлъзгави стават телцата им от водата.
Цитирай

знам ли и аз вече...

Можеш да завиеш бебо с лека тензухена пелена ако е много мъничък за да не се хлъзга и докато свикнеш и спре да те е страх. В Япония най-често така къпят бебетата от новородени!
Цитирай

Тони се къпе с баща си във ваната откак се е родил.. Много е готино! Е, не го е кърмил  Mr. Green
Цитирай

The happy place:)

Точно преди малко четох, че не трябва да влизате с бебето във ваната /заедно/, защото вашите бактерии щъкат из вътре и е опасно за него.
Цитирай

Странно.За първи пъ го чувам.Все пак ще съм се изкъпала преди това, а и следвайки тази логика, при гушкането и целуването на бебето също му се предават микроби.
Цитирай

Точно преди малко четох, че не трябва да влизате с бебето във ваната /заедно/, защото вашите бактерии щъкат из вътре и е опасно за него.

Те къде ли не щъкат  Mr. Green
Къпем се заедно, спим заедно .. Нищо не съм стерилизирала..
Всеки сам си решава колко стерилно да си гледа детето..
Цитирай

София, център

ха не ми беше хрумвало Very Happy
Цитирай

Много интересно звучи Peace,дано и на двамата ви носи наслада Hug,за теб отпускане а за бебо манджа,както се казва с един удар два заека  Laughing
Цитирай

Дойчеланд

То докато напълниш ванатааа, па да се наместиииш... И накрая да се окаже,
че бебето ти /ми/ от мокра цица не ще да суче, хахаха! Установих го отново
на плажа - не ще да суче мокра, че и солена цица! Успех! Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.