Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 авг. 2007, 00:25 ч.

Търся жени с които да си пиша:(?

• 12 000
  • 321
  •   1
Отговори
Аз съм дете с разведени родители и търся жени с които да си пиша възраста няма значение просто даже никои не иска да ми пише Sad(((((
самотно дете съм на почти 18 съм:( като затворник съм никъде не мога да излизам не ме пускам и живота ми е ад много ви моля ако има жени които искат да си пишем просто нека ми пишат в темата или да ми пратят лични благодаря и нека звездите ви направляват.MAY THE STARS GUIDE YOU. Simple Smile{}

# 1
  Ами пиши тук Simple Smile

# 2
Родителите ми са разведени и не се интересуват от мен а маика ми иска да ми съсипе отново живота и да се местим пак направихме го веднъж сега и извън българия иска....... пълен ад....

# 3
  • Варна
В какъв смисъл не се интересуват от теб  newsm78 много ми е чудно как един родител няма да се интересува от детето си

# 4
В какъв смисъл не се интересуват от теб  newsm78 много ми е чудно как един родител няма да се интересува от детето си
Разведени са не съм ги виждал и двамата единия е в чужбина другия не иска да ме види откакто са се развели.Тоз дет не иска да ме види откакто са се развели е баща ми иначе маика ми е в чужбина и ся гледа да ми провали живота както го направи като се разведоха и се наложи да се местя от един град в друг които е на 600км , а сега от България да се местя извън България като губя всичките си приятели ВСИЧКО!!!!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #Crazy НАПРАВО ми идва да отрепя родителите си ръчно да ги удуша...

# 5
  • София-в сърцата на моите деца
По-скоро прояви търпимост и търпение! Виждам, че не си в невръстна възраст и не мога да разбера не можеш ли да вземеш животът си в свои ръце? Или зависиш от тези хора по някакъв начин/прости за любопитството/? Peace

# 6
  • Русе
Разведени са не съм ги виждал и ...
от написаното , разбирам , че си момче?
С каква цел искаш да си пишеш точно с ЖЕНИ ?
Мисля, че за твоите години е по-подходящо да си пишеш с момичета (не , че има лошо да пишеш и в този форум, де  Wink )

# 7
Мисля, че за твоите години е по-подходящо да си пишеш с момичета (не , че има лошо да пишеш и в този форум, де  Wink )
Ако не зависех от тези хора и не ме разиграваха и правеха на луд и не ме изнудваха нямаше да ми се налага да пиша в форума изобщо.........  Жени или момичета Важното еееееее с някои да си пиша защото ще откача а иначе опитах да се обърна към психолог и какво ли не ама нали разбирате не мога никъде да ходя като затворник съм! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Crazy

# 8
  Едва ли има майка, която иска да провали живота на детето си. Погледни от положителната страна - ще се срещнеш нови приятели, ще откриеш нов свят...Много е хубаво човек да пътува, още повече когато е на осемнайсет.

# 9
  Едва ли има майка, която иска да провали живота на детето си. Погледни от положителната страна - ще се срещнеш нови приятели, ще откриеш нов свят...Много е хубаво човек да пътува, още повече когато е на осемнайсет.
под 18 съм!!!!!!!
и баща ми изнудва маика ми за тая шибана декларация да му дава тя 500 лева от издръжките щял да си го спре ++++ още много пари нз си кфо.......... друго какво ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА ОТИДЕШ В КИТАИ ИЛИ В някоя страна в която не знаеш езика и нямаш с кого да си говориш и не разполагаш с абсолютно нищо и всичко ти е чуждо и маика ти си говори с мъжа и детето му постояно а ти все едно не съществуваш ......
ТОВА КАКВО Е какви сте вие хората........... всичките гадни как така 1 не ми флиза в положението да разбере че казвам истината или си пускам фалшиви теми с цел еи така да ги четете щото аз и вие си нямаме работа.

# 10
  • casa solare
Де не си в периода: ЗА ВСИЧКО СА ВИНОВНИ МАМА И ТАТЕ А АЗ СЪМ ПРЕКРАСЕН И НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБИРА

# 11
  • casa solare

Да, защо?

# 12
  • Стара Загора
Е нали те разбираме бе,виж колко хора/жени/ те съветват по нещо.Просто пиши тук какво ти тежи,а ако иска някой ще се включи на лични Peace

# 13
Така... Гняв! Не омраза, а гняв, много силен. Бунт. Но не можеш да го насочиш правилно. Яд. Зависимост. Проява на свободна воля- не долавям. Опитваш се да я изразиш чрез обиди и силни думи. Но не е достатъчно.
Защо си затворник не разбрах? На тия години можеш да си намериш работа. Език владееш ли? Защо така се страхуваш от местене в чужбина, при положение, че тук не излизаш? Говори ли с майка си? Настоявай да говориш всичко с нея, което те мъчи и не се притеснявай да й го кажеш. Майката може да прости, дори и да е огорчена, но ще знае какво изпитваш- това е важното. Не премълчавай нещата. Никой няма нарочно да ти опропасти живота. Достатъчно си голям, за да си го " хванеш" сам.

# 14
Виж, ще кажа нещо лично, ама си направи някакъв извод. Бях точно на 17г, когато нашите се разведоха. От никого нищо не съм търсила, дори не живеех с никой от тях. Научих си уроците, приеха ме,отидох да уча висше, имам професия, работя. От никого през този период не съм искала нищо. Даже и пари. Никакви. Те са възрастни хора, Това е тяхно решение. А и издръжка не съм получавала изобщо. Няма смисъл. Сметнах, че съм достатъчно голяма, за да се справя сама. Ми справих се.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт