когато отидохте с медицински показатели за планово секцио...

  • 4 996
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 111
zdraveite!iskam da pitam :ako re6i6 ,4e iska6 da  rajda6 sekzio prosto si izbira6 lekar i ekip i ti nasro4vat operaziata,pla6ta6 predvaritelno i nikoi ne moje da te razybejdava nali.... Rolling Eyes

В частна клиника - да.

# 31
  • София
  • Мнения: 438
Смених си доктора 7дни преди термина, защото искаше нормално да родя голямо бебе с двойно усукана пъпна връв, освен това имам травма на прешлените от първото раждане. Ако бебето беше по-малко и пъпната връв беше добре разположена, и второто щях да родя по естествен път...Малкият се роди лилав като патладжан и 2дни не можеше да си отвори очичките...
Родих в Т.Киркова (иначе щях да бъда във Втора градска).

Това все едно аз съм го писала. Имах гинекологична операция , второ- предишно секцио правено преди по-малко от три години и не на последно място "малко бебе" , което обаче се оказа само 4,250 , и с двойно усукана пъпна връв... Избрах си лекар и проблемите приключиха. Докторката каза, че станало много добре , че не сме чакали нормално раждане #Crazy...че нали точно за да не чакаме да се ражда нормално си платих...Откачена история!

# 32
  • Мнения: 311
Когато ме приеха в Шейново за секцио си дадах медицинското, което беше от една позната лекарка от друга болница. Нямат право да оспорват мнение на офталмолог например.

Общи условия

Активация на акаунт