Колко често излизате заедно, че мен взе да ме хваща секлета ?

  • 4 670
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
 Почти никъде не ходим Confused Прибере се от работа, скапан естествено, хапва и телевизора...Сигурно ситуацията е подобна в едно 90% от семействата. Не роптая, влизам му в положение.Работата му е тежка и като се прибере у дома най-естественото е да иска да си почине. Обаче на мен от време на време ми се излиза, а на него май му е по-добре вкъщи. Тази ситуация взе малко да ме поизнервя. Разходки в почивните му дни, които са на месеца два пъти максимум. За дискотека не смея и да намекна и така...Взех да не се чувствам като бял човек. Вкъщи винаги е забавно, все се играе на някоя семейна игра и скука няма, но желанието ми за излизане си остава...
 Във вашите двойки как е Confused

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Касиди, и ние никъде не ходим, но по моя вина. Ами не ми се ходи по дискотеки и кафета. Случва ми се много рядко да ми се приходи!

# 2
  • Мнения: 4 733
По ринцип винаги ли не ти се е ходило или в момента? Защото ние като гаджета се късахме от ходене, а сега нищо.. Това малко ме обърква, преди не успявах да го прибера вкъщи, а сега с топ няма как да го изтикам  Confused

# 3
  • Мнения: 2 556
Мъжът ми не обича да ходи на дискотеки и подобни заведения, така че аз излизам сама с приятелки, когато ми се купонясва. Когато сме двамата, обикновено сме с децата и ги водим някъде навън. Семейни игри признавам, че не играем, но с две деца обикновено няма и нужда ние да измисляме нещо  Simple Smile

Общо взето, аз не правя трагедии, ако на мен ми се ходи някъде, а на мъжа ми - не. Просто отивам без него и двамата сме съвсем доволни.

# 4
  • Мнения: 4 733
То и аз не го превръщам в трагедия, подобно нещо няма как да бъде такава...Относно приятелките, честно казано не ми се излиза без него. Какво ми става не е истина направо ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 556
Не знам, на мен винаги ми се е излизало с приятелки, не съм имала такъв момент, в който да не ми се иска  Simple Smile

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
С детето ходим надвечер там, където през деня ходим на плаж.  Laughing
Кога, ако не сега, може да се излиза навън по разходки. Още повече, че сте край морето
Мен ме хваща съклета, че нямаме гледачи и излизаме навън поединично.  Confused

# 7
  • Мнения: 4 733
Не съм ли нещо добре, че не ми се излиза сама?

# 8
  • Мнения: 2 556
Не, явно предпочиташ да си с него вкъщи, дори и когато ти е скучно, защото навън сама би ти било още по-тъпо (или поне така излиза)?

# 9
  • Мнения: 1 477
разбирам те-аз също предпочитам компанията на мъжа ми.моя също работи цял ден и вечер никак не му е до разходки.аз поне не го оставям на мира докато не излезем  и се получава де-няма къде да ходи

# 10
  • Мнения: 4 733
Ами да, всъщност точно така е. Дори да ми се излиза, а той да не иска предпочитам да си стоя завряна вкъщи с него. Малко се дразня, че дори когато детенце е на гости при някоя баба пак си седим вкъщи.
Уфф, то тръгне ли работата на преговори ще се излезе ама с едно настроение...Не ми се иска да влизаме в конфлкти заради подобни неща

# 11
  • Мнения: 2 556
Ами така или иначе си стоите двамата, значи правиш точно това, което предпочиташ в крайна сметка?

# 12
  • Мнения: 4 733
Позитивна си, усмихна ме. Права си, просто на моменти много ми се иска да се забавляваме по стария начин...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Едно време като се лъжехме все се мотаехме по улиците и по заведения ходехме. Като се оженихме обаче и моя човек каза, че предпочитал да си стои в къщи и не искал да яде ресторантски манджи да съм наготвела аз, защото домашното му се услаждало повече.
Сега сме сключили споразумение, че все пак ще излиза поне веднъж седмично с мен и децата и поне веднъж месечно ще ходим на заведение. И ги брои човека да не се мине. Mr. Green
А вика, върви ти с децата. Ами не ми се ходи всеки път сама с тях. Искам и с него, но уви.

# 14
  • Мнения: 185
И при нас е същото Касиди,никъде не ходим,най-много до майка или до свекървата,което не е никакво излизане разбира се TiredНо сами си гледаме децата,няма на кой да ги оставим,а с тях на заведение ooooh!
Та надявам се,че ще дойдат и по-добри времена,като поотраснат Peace

# 15
  • Мнения: 2 534
Почти никъде не ходим Confused
И ние така
При мен положението обаче е малко по-различно , аз искам да излизаме сами , той предпочита с негови семейни приятели , които обаче не ми допадат и к`во правим ... излиза си сам с тях сам , аз с моите сама и става лошо ... нямаме общ соц. живот  Embarassed

# 16
  • Мнения: 4 733
Дано не прозвучи кофти, но честно казано само разходките не са ми достатъчни. Едно такова ми е напушено отвътре на моменти. Може би е това...Събира ми се някакво напрежение с течение на времето и имам нужда от по-изтощаваща емоция за да разпусна.

# 17
И ние почти никъде не ходим ooooh!,мъжО почива единствено в неделя,и само тогава имаме възможност да отидем някъде.На заведение ходим рядко,на разходки също,и то защото аз го карам насила да излезем newsm17.Предпочита да си седи вкъщи с мен ooooh!.Когато аз съм почивка,а той е на работа си излизам сама,виждам се с приятелки,весело е.Но и аз предпочитам да излизам повече с него,само двамата.

# 18
  • Мнения: 2 556
Да, Kasidy, но излиза, че сама се поставяш в някакъв затворен кръг. Искаш задължително да си с мъжа си, обаче той не иска да излиза и ти си оставаш с него.

Аз ако чакам да ида с мъжа ми да пием коктейли в някой бар, има да почакам, ама дали ще дочакам не знам. Затова хич и не чакам, защото обичам да пия коктейл и не искам да се откажа от това само защото мъжът ми не го прави...

# 19
Дано не прозвучи кофти, но честно казано само разходките не са ми достатъчни. Едно такова ми е напушено отвътре на моменти. Може би е това...Събира ми се някакво напрежение с течение на времето и имам нужда от по-изтощаваща емоция за да разпусна.
Отидете на почивка само двамата за няколко дни,много добре ще ти се отрази,повярвай.Ние с моя когато заминем на почивка се чуствам страхотно,има много време за мен,и аз него,забавляваме се,забравяме проблемите. Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 185
Дано не прозвучи кофти, но честно казано само разходките не са ми достатъчни. Едно такова ми е напушено отвътре на моменти. Може би е това...Събира ми се някакво напрежение с течение на времето и имам нужда от по-изтощаваща емоция за да разпусна.


Абсолютно те разбирам-на моменти ми идва да изляза и два дена да не се върна,но пък като съм без мъжа си и някак не мога да разпусна,свито ми е едно такова.Сигурно е въпрос на навик,защото сме излизали винаги заедно.

# 21
  • Мнения: 4 733
Абсолютно съм си виновна, че отказвам да изляза да се забавлявам сама. Предпочитамда ми е криво, но да съм си с него вкъщи. Просто днес ми докривя прекалено и се отпуснах да споделя.
Почивки само в мечтите ми Laughing На месеца почива два дни Confused

# 22
  • Мнения: 2 556
Не че си виновна, просто не ти се иска истински, това е, няма нужда да излизаш сама насила!

Аз просто си изкарвам супер с приятелки и затова никак не се и замислям с мъжа си ли съм или без.  Simple Smile Нали иначе съм постоянно с него все пак.

# 23
Абсолютно съм си виновна, че отказвам да изляза да се забавлявам сама. Предпочитамда ми е криво, но да съм си с него вкъщи. Просто днес ми докривя прекалено и се отпуснах да споделя.
Почивки само в мечтите ми Laughing На месеца почива два дни Confused
Е,това е лошо ooooh!.То и моя рядко почива,че и отпуска не иска да си взима,ама аз като го натисна Joy,и няма къде да ходи JoyНеможе само работа,работа,работа....По-богат няма да стане от толкоз работа newsm41

# 24
  • Мнения: 4 733
При първия ми брак се късах да излизам. Всичките ми приятелки все още са неомъжени и бяха в готовност по всяко време на денонощието. И бившия не обичаше да излиза и си ходех с тях. С този мъж обаче не е така.
 Най-вероятно "проблема" е в мен. Днес сме без дете. Иска ми се като се върне от работа, да вземем една раница с дрехи, да напълним резервоара и към Сл. Бряг на някое плажно парти. Да , ама само ми се иска. Мусаката е във фурната на изчакване, какъв ти Сл. бряг Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 556
Ами опитвам се да ти вляза в положение, но просто не успявам  Confused Аз винаги съм си излизала с приятелки, дори и когато съм била в периоди на най-първоначална влюбеност до уши...

# 26
  • Мнения: 4 733
Влюбена съм ама малко съм поотраснала за фазата " Стой му до г.за , че да не го изтървеш " Laughing
Не разбирам, защо мъжете са като изтървани в периода си на ергени и после сатават домошари : Tired Свършва им периода на ловуване ли, що ли?

# 27
  • Мнения: 2 556
Явно е някакъв вид любов, непознат за мен  Simple Smile Аз никога не съм очаквала да си правя нон стоп купон с мъжа ми по простата причина, че така или иначе добре купонясвам с приятелки и няма как да го закъсам със забавленията.

Това за опазването не съм си го помисляла в твоя случай Wink

# 28
  • Мнения: 4 733
Тая вид любов е обсебваща и не я препоръчвам Naughty Не че се оплаквам, но се чувствам неълноценна ако не сме заедно. Взаимно е и понякога става много нажежено. Всмисъл че и той, и аз не се чувстваме на вястото си ако не сме заедно. Предполагам това е и основната причина да не ми се излиза без него ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 556
Признавам с ръка на сърцето, че не ми се е случвало това и няма да се пъна да давам повече съвети, защото нямам опит Peace

# 30
  • Мнения: X
Касиди, а ти предлагаш ли му да излезете или само си мислиш, че той не иска?

# 31
  • Мнения: 4 733
Предлагам, да. Не инцидентно, а постоянно. Отговорът е " Ще излизаме бе, не се притеснявай. Има време! ". Това с времето какво трябва да означава идея си нямам, обаче го слушам от година  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: X
Аз не предлагам.
Като се върне от работа, ако ми е толкова напушено просто му казвам: "Хич не ме интересува колко си изморен и аз съм човек и искам твоето внимание".Ама не с онзи гаден тон, а с един такъв мазничък.До сега не ми е отказвал.Колкото и каталясал да е.
За дискотеки не знам, защото и аз самата не обичам да ходя.
Друга идея ми дойде сега.Като не иска да излиза- поканете гости.Пийвате порядъчно, хапвате и от дума на дума може да го прикоткаш.Ако пък не стане -надувате музиката до дупка и си правите купона у вас.Хич да не ти пука, че пенсовете ще те гледат накриво на другия ден.

# 33
  • Мнения: 4 733
Внимание получавам дори повече от нормалното, не се чувствам ощетена. Гости също идват, ама не е същото като да се изтощиш от танци.

# 34
  • Мнения: X
Оставам с впечатлението, че излизате, но не ходите по дискотеки, защото той не иска, а ти- да.Това ли е проблема, всъщност?

# 35
  • Мнения: 4 733
Споменах по-долу, излизаме на разходка за по един час два пъти в месеца и никъде другаде. Дискотеката е първото нещо, което ми се приисква на фона на общото Не-излизане.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 098
и ние не ходим по дискотеки и клубове и барове - не ми липсва особено. Няма баби,, на които да го метна вечер...че и денем рядко, аз и не изгарям от желание.
Та си излизаме тримата - главно събота и недделя, рядко през седмицата...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
 При нас  е традиция всяка събота вечер  да излизаме само двамата (или с компания) на кино и вино-вечеря, рядко на клуб- 5-6 пъти в год. Малкият е на бабин дом  от събота на обяд, до неделя вечерта. Прекарваме доста време поотделно с таткото, той си има сериозно хоби, което изисква и  време, което ме изнервя, но се примирявам на периоди.

Сама ( с приятелки) и на мен не ми се излиза, по-скоро съм отвикнала Crossing Arms, въпреки,че мъжът ми често ми предлга той да гледа Влади, а аз да разпусна с другарки  Hug(може би,защото знае,че няма да се навия  Thinking)
След 2 седмици ще ходя сама на сватба на приятелка, на мъжо не му се идва  Crossing Arms, ама и на мен ще ми е по-забавно, все пак той не познава дори булката  Crazy
Аз съм на периоди- имам такива, в които всеки ден го карам да ходим някъде,  и такива, в които ми се седи вкъщи, ама са рядко  Crazyно като цяло излизаме редовно  Peace

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами при нас е като в повечето семейства-прибира се от работа,прави си кафенце,пали цигарка,после на компа......... Confused а аз излизам с дъщеря ми на разходка и общо взето само събота или неделя излизаме на разходка и кафе тримата,поне тогава няма как да откаже Twisted Evil.Наскоро имахме разговор да подновим ходенето по барове и дискотеки с приятели по сами,имаме нужда от разтоварване малко и мисля че това е много добра идея,разбира се в граници Peace.

# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние сме в обратната ситуация - на него все му се излиза, а аз напоследък съм доста натоварена и имам нужда от повечко почивка.

# 40
  • Мнения: 486
И двамата не сме големи купонджии, но излизаме поне 2 пъти седмично обикновено на заведение с хубава кухня и приятна музика, понякога на кино а, сега покрай дребната ходим и на разходки.Н аповечето ни излизания аз съм иницатора  Laughing
А когатоп не иска излизам с колеги, дори сега понякога остава да гледа детето а аз излизам с приятели

# 41
  • Мнения: 2 849
На нас честно казано вече не ни се и ходи ,то не че има време за това .Преди година -две излизахме,аз с приятелки,той с приятели или двамата заедно .Сега е различно .

# 42
  • Мнения: 3 622
Петък или събота вечер винаги излизаме някаде на заведение с приятели, понякога продължаваме на дискотека за по едно питие.  Инъче по семейно често излизаме да хапнем по пица или на кино

# 43
  • Мнения: 4 733
Късметлийки Peace Ние и тази вечер сме сами, а сме си пак вкъщи  Tired

# 44
И ние не ходим никъде заедно.Само в неделя на кафенце.И как да отида да купонясвам с мъжо като детето си ляга в 21.Пък да викам свекървата да ми го гледа,хм,мерси. Sad

# 45
  • София
  • Мнения: 4 884
Много ми се излиза, ходи ми се навсякъде, пътува ми се, среща ми се с всякакви хора даже...Но това просто не се случва.
Някакви семейни съботни пазарувания евентуално, понякога картофки и бира с приятели, но това "понякога" е веднъж на няколко месеца след мое ежедневно настояване седмици наред.

Някакси ми липсва емоцията на вечерните излизания и камарата хора, които се струпват някъде, за да се забавляват.
Нищо не мога да променя. Пробвала съм, но не става. Не мисля дори, че има някакъв начин, който не съм опитала.
Случва се да излизам сама. Другата алтернатова е, да гледам новините и мачовете всяка вечер. И да бъркам салати и манджи.
Определено скучая откъм социални вечерни контакти, но мисля, че просто съм принудена от ежедневието да се съобразя със ситуацията. Cry

# 46
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И при нас е така. Какво им става на тези мъже, че с топ не можеш да ги изкараш от къщи  newsm78 Излизаме на малко места, някое и друго гости, разходки в планината, разни протоколни събирания, където не ми се и ходи... Вече спря да ми дреме, излизам си сама - ходя на разни курсове, излизам си с приятелки. Проблемът е, че те или не са омъжени, или са пък разведени. Не е никак зле, ама нещо и аз взех покрай тях да се чувствам твърде свободна  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Който иска да си пази дивана и телевизора, аз имам планове  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Обикновенно аз организирам социалните събирания и помрънквам малко, за да станат.. Вече веднъж като излезем на него му е много хубаво и обикновенно аз съм тази, която трябва да подканва да си ходим...  Laughing

Събота и неделя или петък и събота - веднъж с приятели на заведение и веднъж с децата на басеин/ разходка/ зоопарк, такива работи...

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Ние вчера излязохме с децата. Ходихме на празнуването на ССК във Варна. Уж всичко беше наред, само дето 3-4 пъти ми беше напомнено, че това му проваляло деня, че било загубено време и че заради моите глупости нищо не можел да свърши. #2gunfire

# 49
  • София
  • Мнения: 903
Тъй като няма на кой да оставим детето , сега лятото всяка вечер ( когато е хубаво времето) излизаме тримата някъде - на разходка, да тичаме в парка, на заведение и т.н. Зимата сме доста по-затворени в къщи, но тогава времето не го позволява.
А иначе , когато се случи да сме без детето ( а това е мнооого рядко) той обикновено иска да ходим на дискотека, клуб , а пък на мен не ми се ходи особено по такива заведения. Просто вече не ми се ходи в такава лудница - предпочитам на някое по-тихо и спокойно място. Но понякога се съгласявам да отида с него - все пак и той идва с мен, когато аз искам нещо.

# 50
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И ние бяхме така допреди да започна работа. Но и се карах с него, дуднех му с часове, молех, мрънках... понякога успявах да го измъкна за 2-3 часа, но беше едно цупене ooooh! Обаче откакто работя предпочитам да си остана в къщи- все има нещо за правене, децата трябва да погледна, да си отспя... Tired Останаха неделните семейни разходки и те вече са ми достатъчни.
На мен в началото също ми беше тъпо да ходя някъде без него, но в последствие такива купони съм изкарвала, че никога не съм съжалявала, че съм го оставила да си дреме сам в къщи.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Рядко сме се застоявали в къщи. Обикновено той организира излизанията, но дори и да няма нещо планирано, пак излизаме - само на разходка из квартала.
Относно дискотеките - и двамата не сме вече такива фенове, два-три пъти годишно и толкова.

# 52
  • Мнения: 817
Ние от както сме семейство и по-точно от както сме с деца ,така сме си организирали нещата ,че от петък децата са при някоя от бабите и това са нашите дни. Laughing
понякога се случва той да е изморен и предпочита да си стои вкъщи,тогава аз се организирам с някоя от приятелките ми и ходим на кино или театър ,пием кафе ,хапваме и се пибирам ,друг път пък той излиза по мъжки, аз по женски и по някое време на вечерта се събираме в някоя дискотека и се прибираме заедно.Така се разнообразяваме и си почиваме един от друг без нито един да се чуства подтиснат..................,но по-често сме си заедно ,така ни е най-спокойно и приятно в интерес на истината.................. .
А ,що до иниацитивата ,всеки път е различно.Понякога той е организатора и ме изненадва ,я с някоя резервация , я с пътуване ,друг път аз..................на периоди сме.
Ако е супер скапан от бачкане ,се съобразявам се него ,все пак Blush
Но дори да сме с децат ,почти постоянно сме на вън или на гости.Особенно сега лятото ,хич не ни се седи вкъщи и обикновено ходим да хапнем някаде с приятелско семейство и се прибираме............. . Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 623
При нас е обратното - почти всеки ден
след работа излизаме с малкия - няма как,
а така ми се ще да не мръдна от къщи  Hug

# 54
  • Мнения: 3 500
В началото аз бях инициаторката, сега постепенно и мъжа ми взе да дава "тон". Както си го направите. Ако не - излизай с приятелки.Само с мъжа ти ли можеш да се забавляваш. Дразня се, когато излизането и забавленията зависят от благоразположението на възлюбения.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 034
Вече почти не ни се случва  Sad, освен събота и неделя, но през деня. Аз като се връщам от работа, мъжът ми излиза за работа, така е през по-голямата част от времето, дори и да се засечем вкъщи по-често си оставаме вкъщи. Излизам с приятелки, но не е същото. Излиза ми се с него, ходи ми се по гости, иска ми се да е спонтанен и да ме изненада и да отидем да се забавляваме както преди. Кasidy, толкова добре те разбирам...

# 56
  • Сливен
  • Мнения: 197
Често излизаме,е зависи каква смяна е (ходи на 3 смени на работа).Понякога само на разходка,друг път на кафе или водим Гоги да играе с децата в Гр. градина

# 57
  • Мнения: 473
Излизаме редовно с наши приятели. Но дори и да не иска да излезе аз си излизам с мои приятелки, не е задължително все да сме заедно навсякъде. Много ме дразнят разбиранията на някои двойки, че трябва където е мъжа, там и жената. Социалните ни контакти не могат да се изчерпат само от присъствието на половинката. Излизай с приятелки!

# 58
  • Мнения: 4 733
Много ме дразнят разбиранията на някои двойки, че трябва където е мъжа, там и жената.
Никой не е казал, че трябва...Върос на потребности

# 59
  • Мнения: 2 556
Мен не ме дразнят, но изобщо не ги разбирам  просто. И майка ми също е с лайтмотива: "Не съм ли си с мъжа си, за какво да ходя еди къде си" Направо падам като чуя такива изказвания, но явно страшно много жени са на този принцип  Shocked

# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен не ме дразнят, но изобщо не ги разбирам  просто. И майка ми също е с лайтмотива: "Не съм ли си с мъжа си, за какво да ходя еди къде си" Направо падам като чуя такива изказвания, но явно страшно много жени са на този принцип  Shocked
Аз познавам такива на принципа "Колкото по-малко време прекарано с половинката- толкова по-добре"... Това е по-добрият вариант в дългосрочен план.

# 61
  • Мнения: 4 733
Дългосрочен-недългосрочен, не ми е нито забавно, нито приятно да излизам без него. Персонално си е до всяка двойка, няма как да се обобщи. Всъщност Рени, кое му е позитивното на това да прекарваш повече време без партньора си? Един вид, че няма да си омръзнат толкова бързо двама души ли?

Последна редакция: вт, 07 авг 2007, 13:19 от Kasidy

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, така партньорите са си интересни по-дълго време и по-бавно си омръзват... Имат цял един живот да живеят заедно, но чувствата се изхабяват от постоянното присъствие.

# 63
  • Мнения: 4 733

С теб все спорим в подобни теми Simple Smile Поддържам си мнението, че е различно във всяко едно партньорство. В едно такова от съседна тема, "здравословната раздяла" е е..ла цялата връзка по мое мнение.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619

С теб все спорим в подобни теми Simple Smile Поддържам си мнението, че е различно във всяко едно партньорство. В едно такова от съседна тема, "здравословната раздяла" е е..ла цялата връзка по мое мнение.
Различно е на пръв поглед Wink След време и ти ще дойдеш на моето мнение, ще видиш. Преди и аз не ги разбирах "по-опитните", все и аз спорех, че в нашата връзка няма да се получи така...  Tired След 15 год. вече се изненадвам как може да е толкова еднакво всичко навсякъде Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 4 733
И аз имам една 12 годишна зад гърба си Mr. Green. Настоящата е 4 годишна връзка, но не ми е еднакво. Чукам на дърво, че ме побиват тръпки при мисълта да търсим развлечения отделно.

# 66
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чукам на дърво, че ме побиват тръпки при мисълта да търсим развлечения отделно.
Не бой се, не е страшно Peace Не че ние го правим, но както вече писах ние почти не излизаме (ако няма повод) Tired

# 67
  • Мнения: 2 556
Дори не мога да си представя какво е да си навсякъде и винаги с мъжа си. Сигурна съм, че няма да издържим дълго  Confused

# 68
  • Мнения: 4 733
На мен ми е щастливо Simple Smile Може би с още едно дете ще се поизнервя и няма да ми се иска все да сме заврени един в друг... Ай стига, че ме заразихте с вашето свободолюбие  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 556
Не знам, аз просто казвам, че при нас ще доведе до пълен срив, така ще се изнервя, че... да не мога две приказки да си кажа с приятелки примерно, защото мъжът ми седи до мен и слуша с интерес, е това няма да стане никога. Слава Богу, моят мъж никак не е досаден и никога не ми висва на главата, ако трябва някъде да ида сама. Същото е и при мен, никога няма да го последвам на среща със само негови си приятели, за да седна до него и да гледам умно, нщо че не ми е интересно изобщо.

# 70
  • Мнения: 2 270
Kasidy - напълно те разбирам!
Излиза ми се много, мъжа ми - иска вкъщи и ми обяснява аз да си излизам, като ми се излиза - да ама не - аз искам с него . . .
Няма оправия Laughing

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Излиза ми се много, мъжа ми - иска вкъщи и ми обяснява аз да си излизам, като ми се излиза - да ама не - аз искам с него . . .
Колко съпруги биха ти завидели ако знаеш Mr. Green

# 72
  • Мнения: 4 733
Има мъже, които не си пускат жените да излизат ли? Shocked

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има мъже, които не си пускат жените да излизат ли? Shocked
Сами по нощите ли? Да, много са тия мъже.

# 74
  • Мнения: 2 556
Ох, колкото повече чета, толкова повече разбирам, че голям късмет имам явно Simple Smile

# 75
  • Мнения: 146
Почти никъде не ходим Confused Прибере се от работа, скапан естествено, хапва и телевизора...Сигурно ситуацията е подобна в едно 90% от семействата. Не роптая, влизам му в положение.Работата му е тежка и като се прибере у дома най-естественото е да иска да си почине. Обаче на мен от време на време ми се излиза, а на него май му е по-добре вкъщи. Тази ситуация взе малко да ме поизнервя. Разходки в почивните му дни, които са на месеца два пъти максимум. За дискотека не смея и да намекна и така...Взех да не се чувствам като бял човек. Вкъщи винаги е забавно, все се играе на някоя семейна игра и скука няма, но желанието ми за излизане си остава...
 Във вашите двойки как е Confused
така е и при мен,ние су6то излизахме стра6но много, а сега почти не Sad
ма мен ми се излиза а на него му е мн натоварено в работата и се връ6та скапан и така до края на свеета,хахахахах е дано за вбъдеще да си минеме поне отчасти на стария режим колкото е жъзможно това с дете Peace

# 76
  • Мнения: 6 167
ние сме все заедно. и все заедно излизаме.
моментите, в които сме разделени са 4 пъти седмично по половин и ден да си призная - голям кеф е, да стана, да си направя кафе , да си прочета вестниците, да изляза самааааа на кафе или да блея в пространството. Laughing

# 77
  • Мнения: 639
До сега не ми е отказвал,винаги се е съобразявал с желанията ми защото ме разбира че не мога да стоя само с детето и аз искам да се развличам и разсейвам Grinning Изкарваме доста време заедно Heart Eyes

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Абе, явно на много мъже не им се мърда от къщи след като се оженят. Ей го на и моят е същият. Работата му не е кой знае колко натоварена, но като се прибере, дай му да седне пред телевизора, да си гледа новините или да ровичка из компютъра. Не че на мен ми се ходи по дискотеки, находила съм се, пък и ЕГН-то май си казва думата Laughing, но поне на биричка или ракийка със салатка ми се ходи. Ама на момчето не му се излиза. Реших си проблема (пък и неговия), аз си излизам с колегите, а той си стои в къщи. И двамата доволни - аз си получавам дозата излизане, а на него никой не му дудне на главата.
И не нямам крещяшта нужда да излизам непременно с него. Твърде дълго съм живяла сама преди да го срещна. Дори се усещам, че сега когато имаме еднакво работно време, се наслаждавам истински на моментите когато си отива на село сам. Просто имам нужда да бъда сама за известно време.
 И аз мисля като Рени - като не си дишаме във врата непрекъснато сме си много по мили.
Но може би не става въпрос за семеен "стаж", а за тип характер или знам ли какво.

# 79
  • Мнения: 3 537
Излизаме.Ходим и по кафета,и в парка на разходка с децата.На дискотека ходим по-рядко,но ходим.Ходим на пикници ,ходим винаги заедно да пазарим за месеца и после задължително на кафенце. Grinning
Много ни е трудно,защото той няма време,но излизаме.

# 80
  • Мнения: 1 163
Преди излизахме 4 всеки ден,но в последно време с тая негова работа предпочита да си лежи на дивана,а и аз като го виждам колко е уморен гледам да му осигурявам възможно най-голямо спокойствие,че децата не го оставят на мира

# 81
  • Мнения: 9 865
В предишната ми връзка беше както е при теб сега Касиди.
След 2-3 години напълно спряхме да излизаме и да правим нещо поотделно навън,
имаше и един "+", той не ме пускаше сама, от ревност.

Сега излизаме, пазаруваме заедно, често ходим на вечеря, поне 3-4 пъти в месеца,
а понякога много по-често. В почивните дни на риба или пикник, до техните, до майка ми, което си е 260км. Заедно извеждаме дъщеря му, като е при нас и той винаги има желание и
енергия за всичко. Нямаме телевизор по взаимно съгласие. На дискотека ходим също, не е често, но се случва, важното е и на двамата да ни е кеф, аз без него не обичам да излизам и той без мен също...

# 82
  • sofia
  • Мнения: 7 477
излизаме поне веднъж седми4но .Слу4ва се и по-4ести4ко  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт