СлиВЕН - моЕ миЛО бащИНо огниЩе

  • 15 064
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619

Пък аз цял ден се потя тука на работа....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

...хайде, не остана Hug
Наслаждавай се на предпоследния си ден Peace


Хи хи хи!!! точно това правя.... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 517
luna, приятно ми е да се запознаем.

# 17
  • Мнения: 15 619
luna, приятно ми е да се запознаем.
И на мен също!!!  Grinning

# 18
  • Мнения: 15 619
Ехей, ама вие, никакви ви няма!   Mr. Green
Приятно хладничко е навън. Дали ще завали!?!?!?

# 19
  • Мнения: 7 430
Оооооо...наспах се newsm08
Никой няма наистина  newsm78 вятъра ги е идухал нанякъде Wink

Луне, хайде, приятен, прохладен, летен ден Two Hearts

Ренка, скоро не си се разписвала newsm51

# 20
  • Мнения: 271
Ооооо, Дуц, Луне...  Stop Тук сме, бе.  Party Привет и на всички останали! Hug
welcome на VELI_QNA и puzzle!
Добре завърнала се и на Гери. Много ти е пораснала госпожицата.  Wink И тъй като попита за ясли - до по-миналата година в ДГ в Заимов имаше и яслени групи, но за тази не зная. Ясла близо до вас има в "Даме Груев".

Луне, на теб днес последен ден ли ти е на работа? Ами като излезеш в майчинство ние какво ще правим без теб? Я се замисли за комп и нет. Кой ще ни пуска хубави поздрави сутрин?  Crossing Arms


Един поздрав от мен в унисон с лошото време!

Хубав ден на всички!

# 21
  • Мнения: 517
A вие бихте ли си дали детето на ясла..??Когато птоходи, ако се научим и без памперс. Адаптацията с деца би била страхотна отколкото да я оставям при баба си. вие как смятате..Но пак да уточня,че не съм 100 процента сигурна.че искам да я дам..ако я дам ще е на година и половина..
Вики наистина расте усилено..те децата като гъбки растат:) В последно време е много кисела..може да е заради зъбите..иска все да пипа там където не трябва..ама карай току вижте мама й заслабне..Simple Smileче с това отслабване голямо чудо..все за тва мисля и все не слабея Simple Smile))))))))) #2gunfire право в главата:)))мойта дее Wink

# 22
  • Мнения: 7 430
A вие бихте ли си дали детето на ясла..??Когато птоходи, ако се научим и без памперс.

Да, бих Peace и ще го направя, но когато проходи стабилно Peace
това за мен е правилно номер 1 (макар в момента вече и да бяга Mr. Green) ... за памперс - дано там го научат, ама не като ВикО, че той още си ходи на ясла с пампито Joy

Мисля, есента да го дам, но ако не му понесе ще оставим за догодина пролетта Wink
Не ме е налегнала нуждата (поне за сега) Peace

# 23
  • Мнения: 7 430
...забравих да ви се похваля, че майсторите си заминаха Joy
Ето как боядисахме къщата Wink ... втория етаж е наш Peace


# 24
  • Мнения: 15 619
Дидка, много добре изглежда къщата отвън!!!
 Grinning

# 25
  • Мнения: 136
Здравейте момичета,
аз тук пиша рядко и всеки път обяснявам,че пиша рядко  Laughing,но ви чета редовно.
Pадвам се,че се увеличаваме и ще се радвам, още повече ако се запознаем някой ден.Бях си в Сливен през май за 3 седмици,но нямах нет за да разбера къде и кога има среща.Ще си идвам пак през септември.Този път може би за повече така,че ще следя новините и срещите Grinning
Иначе в Сливен съм в Дружба 7,точно над мама Кенга. Grinning
Ще правим рожден ден на детенце и още се чудя в къщи или в заведение някакво.Знаете ли дали в Къщата на приказките организират нещо? И има ли други варианти като заведения?
Благодаря.

# 26
  • Мнения: 7 430
....Знаете ли дали в Къщата на приказките организират нещо? И има ли други варианти като заведения?


Горещо препоръчвам Къщата на Приказките - няма да съжаляваш ако го направите там Wink
Иначе има и други заведения с детски кът, но нямам впечатления от тях Peace

Луне, мерси - пожелавам ви и вашата къщичка да си я боядисате един ден както желаете Hug

# 27
  • Мнения: 200
Здравейте!

Дидка, къшата е станала страхотна! Е поне от вън! Не се съмнявам, че и вътре е така, но чакаме снимки. Кухнята не я ли измисли вече? Как са двамата ти сладури! Всеки път като ги видя на снимката с розовата папка и ми иде да ги нацелувам. Големи са красавци. Пу - пу да не ги урчасам!

Лунка, вече си отпускарка - това е чудесно! Как върви ремонта?

Гери, а нямаш ли някоя свободна баба да гледа малката ти кукла? Много е сладичка! Принцеса!

Виждам нещо за срещичка!?! Кога?

# 28
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро! Абе вие сте опасни - половин час сутринта не мога да изчета какво сте писали... Че и повече от половин час.

Как е настроението днес? Поне да завали, да се извали и да се оправя времето. Човек не може да си планира излизанията - все чакаш да завали, пък то...

# 29
  • Мнения: 36
Добро утро и от мен  Hug Гергана Султанова виж къде се засичаме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт