повишен пролактин

  • 717
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
момичета,пих достинекс,забременях,родих хубаво бебче,но пак сащите симптоми-липса на мензис, мляко от гърдите.Какво-пак достинекс? Имате ли тези симптоми,как е при вас?

# 1
  • Мнения: 7 718
Направи си изследвания.

# 2
  • Мнения: 769
Преглед и изследвания при ендокринолог.

Повишения пролактин е често срещана причина за незабременяване. Има много изписано по въпроса.
По-рядко срещам въпроси от вече редили момичета. Минало ли е достатъчно време от раждането за нормализиране на хормоните?

# 3
  • Мнения: 4 700
Правили ли са ти ЯМР. ИмаШ ли аденом? Ако не са ти правили ЯМР, отиди на ендокринолог да те прати на ЯМР.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Доколкото знам ЯМР се прави само ако стойностите на пролактина са доста над горна граница, така че първо направи изследвания, после на ендокринолог и той ще реши дали има нужда от ЯМР или ще се оправи само с прием на лекарства, както е при мен например. Hug

# 5
  • Мнения: 4 700
Доколкото знам ЯМР се прави само ако стойностите на пролактина са доста над горна граница, така че първо направи изследвания, после на ендокринолог и той ще реши дали има нужда от ЯМР или ще се оправи само с прием на лекарства, както е при мен например. Hug

Задължително е да отиде на ендокринолог. Но при мен стойността беШе ЛЕКО zавиШена, а аденомът ми беШе 8 мм.  Sad

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И моя пролактин не беше много завишен,но и аз имам аденом-5мм.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 260
И според мен ЯМР ...

# 8
  • Мнения: 75
Здравей, изследвай си пролактина, ако е над руфурентните стойности отиди на ендокринолог. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт