Писна ми

  • 1 981
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 146
Имам една съседка, която милата вечно е с торби и аз веднъж я бъзикам, че постоянно мъкне торби, а тя ми отговори, че нейният мъж казва: "Жената е жена, когато е с торба". Иначе и аз доста често се товаря като магаре, но напоследък гледам да се ограничавам, че ми омръзна.

# 16
  • Мнения: 725
БОже аз едно време все броях --2деца .,чанта и 3-4торби с пазарено ,ама сега    те пазарят аз се врьщам само с чантичка... newsm62 newsm62
е не ми вярвай     -сега броя само торбите

я се огледайте ,да сте ввиждали мьж с торба? newsm62  love001

Последна редакция: нд, 05 авг 2007, 22:52 от ra4eto

# 17
  • Мнения: 4 152
Ми моят ще го видите. Ние с децата излизаме рядко и той пазарува на връщане от работа. А основния пазар се прави няколко пъти месечно в някой голям магазин с него.
Ако не може да отидем до Метро, спираме в някой Фантастико - те са или до 24 или денонощни.
И всичко се слага в колата.

# 18
  • Мнения: 725
че твоят е изключение и ськровище
  newsm62 newsm62

# 19
  • Мнения: 4 965
...

я се огледайте ,да сте ввиждали мьж с торба? newsm62  love001

Моят.
Само големият пазар го правим заедно или вечер купуваме заедно неща от магазина, ако сме излизали заедно /той влачи торбите/.
По принцип, обаче, той пазарува всеки ден /аз най-много да си купя кафе и бисквити на децата от магазина под блока/. Той на прибиране ми звъни по гсм-то от Европа и пита какво трябва да се купи. Няма ден да не се е прибрал минимум с хляб, плодове и зеленчуци - т.е. поне 3 торби.

# 20
  • Мнения: 725
 е и твоят е изключение newsm62 newsm62
а ми виж, като не сьм си отваряла очите на времето.... newsm09

# 21
на мен ми писна да излизам всеки ден, да минавам по един и същ маршрут, да виждам все същите хора и т.н. и пазаруването е рутинно,все едно и също.Детето е малко и излизаме с количка, но ми писна от скуката е еднообразието в ежедневието ни

# 22
  • Мнения: 2 471
ООООООО Мирка, радвай се на количката и че я буташ. Знаеш ли колко весело става, когато прохождат  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт