Какви сте всъщност?

  • 1 856
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 326
borisfx, звучиш песимистично някак... Разбира се, че е необходимо понякога човек да "влиза" в малки ролички, но без това ще бъде скучно и адски еднообразно. Едни са добри артисти, други - не толкова. Важно е когато играеш роля тя е да е от комедийна постановка и да имаш зрители, които те обичат.... Hug

# 16
  • Мнения: 4 111
Аз съм за лекуване. Всеки ден ми е последен. Наздраве!  Drunk

Наздраве и честит празник  bouquet
Получи ли си подаръците? Wink

Благодаря ти, Zorie! Получих най-хубавия - малкия лази от днес!  Grinning

# 17
  • Мнения: 19
borisfx, звучиш песимистично някак... Разбира се, че е необходимо понякога човек да "влиза" в малки ролички, но без това ще бъде скучно и адски еднообразно. Едни са добри артисти, други - не толкова. Важно е когато играеш роля тя е да е от комедийна постановка и да имаш зрители, които те обичат.... Hug
Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 2 673
borisfx,
браво кака, мноо яки теми днес.. Peace
утре разтръскай пак вчерАшните емоции Joy

# 19
  • Мнения: 2 070
По принцип съм любопитна, любознателна, жизнерадостна, отворена към света и хората... Ако съм безгрижна съм и доста проницателна и интуитивна. Свободолюбива съм. Като имам проблем се затварям и точно тогава започвам да играя. И други неща съм, но не ми се пише. Понякога толкова много влизам в роля, че и сама себе си заблуждавам.

Яка тема, не мисля, че е нито философска, нито пък, че Борко звучи песимистично. Или му е вглъбено или му се закача или така и не познава жените и си задава въпроси за тях...

# 20
  • Мнения: 2 070
Избирам да общувам с такива хора, с които мога да бъда себе си. Не че някой ми пречи от останалите, но има такива, с които ми е комфортно и мога да им покагжа повече от себе си, има такива, с които и общи приказки не ми се говорят. Но пък понякога се налага и с такива да общувам. Тогава играя.

# 21

[/quote]
Само днес обаче. Запомнете го защото скоро няма да се повтори  Mr. Green (философския ден имам предвид)
[/quote]


- Докторе, я да ме прегледаш.
- Ама аз съм Доктор по Философия.
- Виж ти какви болести имало по света !  newsm78

# 22
  • Мнения: 154
Аз съм мноого слаб актьор. Отвратително чак. Та се налага да се въздържам от опити за прескачане в други образи.  Понякога се налага, но се старая да не се самозабравям, че после ще ми е трудно да се намеря къде съм се оставила.  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 478
Защо пък винаги трябва да играем някакви роли? Борко, защо не допуснеш, че може пък да има хора, които са себе си?  Flutter

Голяма част от хората около мен ми си мислят, че винаги ми е весело, приемам живота на шега, рядко страдам за нещо...Има такива, които дори са ме наричали безчувствена.. Е, уви, не е така. Преживявам всяко нещо в себе си, не винаги ми е до смях, но да кажем, че не обичам да натоварвам околните с проблемите си. Може би заради това често крия истинските си емоции, ако са негативни, колкото и да ми е трудно...

# 24
  • Мнения: 4 392
Себе си. Нищо не играя. Хич ме няма в театъра.

# 25
  • Мнения: 8 999
Играх - и на малки, и на големи сцени. И моноспектакли, и масовка. И главна, и поддържаща, и второстепенна роля. Е, наиграх се. Откакто срещнах мъжа си и родих две деца вече нищо не играя. Карам си я така - без сценарий, без монолози. И да ви кажа - не се чувствам зле. Айде, аман от прожектори и аплодисменти!

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Имам удоволствието да бъда себе си. На когото не му изнася ...

# 27
izvinete za namesata
edva li to4no tuk mi e mqstoto da se iskazvam
predvid 4e sum novak
no sum suglasna 4e v seki edin moment nie sme razli4ni i moje bi tova e na6ata rolq
ne vqrvam 4e vseki edinn ot vas
 e bil vinagi ednakuv v durjanieto si
ne mislq 4e az bih mogla da sum vseki put edna i su6ta
i tova ni razli4ava kato hora
edva li nqkoi 6te e na moeto mnenie no vseki v edin ili drug moment igrae nqkakva rolq
kakvato mu iznasq
edin put mila i dobra jena domakinq
v sledva6tiq jestoka ku4ka izvinete  za izraza
no na vseki ot nas v edin moment mu pisva da bude tozi koito e i se promenq korenno
taka 4e za men vseki igrae rolq
i to rolq koqto ne e vsu6tnost toi samiq za6toto 4oveka e slojna natura i ne moje da e edin i su6t v vsqka svoq reakciq
taka mislq az...................
no vseki misli razli4no

# 28
  • Мнения: 2 849
Въобще не играя роли .Все съм си аз .Може в очите на хората да играя роли,знам ли ?Всички мислят ,че съм много силна ,но всъшност съм лесно ранима душа .
Не на всеки му се отдава да е на сцена .

# 29
  • Мнения: 15 619
Жената, това е актьор излизащ от едно превъплъщение и прекрачващ в следващото.

Общи условия

Активация на акаунт