Мохито...

  • 15 229
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 788
На тази снимка вижте барманът откъде вади ментата, в консервиран вид ли я има?

http://www.e-stomatology.ru/fotoalbums/2006/cuba/image23.jpg

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 240
На буркана не пише ли Маслини  newsm78

# 32
  • Мнения: 884
В баровете,където се поръчват комерсиални количества Мохито ,предварително се измива и изчиства от стеблата.Както виждаш на буркана пише ,,маслини''  Wink

# 33
  • Мнения: 2 401
Веднъж с двама господа направихме сметка от 130 лв. само с Мохито-та.  Аз бях преводачката.

Ъ, че каква е цената на този коктейл?  newsm78

Не беше съвсем евтин, ама и много неща трябваше да се обсъдят.

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 22:55 от минзухар

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 788
В баровете,където се поръчват комерсиални количества Мохито ,предварително се измива и изчиства от стеблата.Както виждаш на буркана пише ,,маслини''  Wink

Българска работа... няма изхвърлят буркана, я.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 131
слагат се листа от мента.изстискани зелени лимони,вода,кафява захар,ром и листата Simple Smile или поне така го правят в Бургас  Wink
Тази вечер го гледах в менюто на едно заведение, но като че ли не се казваше така  newsm78, но съставките бяа същите. Следващия път ще го пробвам. Laughing

# 36
  • Мнения: 884
В баровете,където се поръчват комерсиални количества Мохито ,предварително се измива и изчиства от стеблата.Както виждаш на буркана пише ,,маслини''  Wink

Българска работа... няма изхвърлят буркана, я.
Laughing
Това имал човекът под ръка.Няма да купува специален буркан за ментови листа,я!  Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Веднъж с двама господа направихме сметка от 130 лв. само с Мохито-та.  Аз бях преводачката.

Ъ, че каква е цената на този коктейл?  newsm78

Не беше съвсем евтин, ама  много неща трябваше да се обсъдят.
В това заведение струваше 5 лв.

# 38
  • Мнения: 884
Много варненки в събота вечер във форума!Няма ли за вас летни забавления?  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Много варненки в събота вечер във форума!Няма ли за вас летни забавления?  Laughing
Забавленията спът в съседната стая. Laughing

# 40
  • Мнения: 6 039
mojito ми е любим коктейл през лятото, но избягвам да си го правя. Преди години, 6-7 само това правех, непрекъснато издирвах мента, след това стихията затихна. Преди месец-два пих най-страхотното мохито в живота си в Лондон в Пинг-Понг
огромна чаша, много мента, много лайм, много натрошен лед и 2 черни сламки,ммммммммммм след него ме е много  трудно да си поръчвам във Варна. Сравнение не може и да става. Точно в какво се крие тайната - не знам

# 41
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ето как  и с какво да си направите мохито
http://www.cocktail.uk.com/db/viewCocktail.asp?ID=136&t=Moji … y=cocktail+recipe
Наздраве!
Вили

# 42
  • Мнения: 13 512
Единственият коктейл, който пия  през лятото. Някой попита отдавна ли се предлага. Аз имам спомен от Скай бара на  Гранд Хотел Варна преди 20-на години.

# 43
  • Мнения: 222
Много е готин,но когато го пия почти не усещам алкохола...

# 44
  • Мнения: 884
Malenna,страхотна снимка! Точно това е Мохито!
п.п. може ли адреса на бара !

Общи условия

Активация на акаунт