Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Е,какво мислите? Харесвате ли магазините Бонжур?  Love Имате ли козметика от там и каква?  Mr. Green
Цитирай

София

Поне правилно да го беше написала Rolling Eyes
Цитирай

London, baby

И какво като не го е написала правилно?? Защо има хора, който просто се чудят с какво да се заядат???? Друга работа нямаш ли?
Аз от там не пазарувам .
sweet*girl  Hug
Цитирай

София

И какво като не го е написала правилно?? Защо има хора, който просто се чудят с какво да се заядат???? Друга работа нямаш ли?
Аз от там не пазарувам .
sweet*girl  Hug
Явно си нямам Smile И правописните грешки в заглавията на темите ми бъркат в здравето, да.
Цитирай

Белгия/София

Харесвам ги, да. И козметиката много харесвам, имам дезедорант, руж, червило, пудра.
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз не ги харесвам, няколко пъти си купувах козметика и все не ми харесваше.
Цитирай

The Windy City

Ами то там има различни марки козметика  newsm78не е много по-различно от друг козм магазин.Аз лично харесвам парфюма на Ив Роше-"Евидънс".
Обаче детските им играчки са на ужасни #Cussing outцени!!!
Цитирай

Старата столица

Да,харесвам ги.
Харесва ми,че продават продукти на Ив Роше,които са страхотни Peace
Цитирай

На мен не ми харесват-малко като хоремаг са ми - хем парфюми, хем козметика, хем за хапване неща, че и накрая играчки. Но щом работят толкова години, значи имат клиенти..
Цитирай

Толбухин

Да преди много ми харесваше да влизам и да зяпам.Но явно всички са зяпали само и затова го затвориха.
Цитирай
Ами то там има различни марки козметика  newsm78не е много по-различно от друг козм магазин.Аз лично харесвам парфюма на Ив Роше-"Евидънс".
Обаче детските им играчки са на ужасни #Cussing outцени!!!
Да,наистина  детските играчки са много скъпи! #Crazy  Веднъж харесах едно много готино мече-45 лв! Беше някъде....колкото една шепа,айде    малко,много малко по-глямо от шепа!!! Е,взех го! Crazy
Цитирай

Варна

Харесвам Бонжур, почти винаги като минавам, влизам и зяпам. Често си купувам червила от там.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.