Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора

София

Не знам защо, обаче от едно известно време ме обхващат едни....еретичнио мисли. То е ясно, че са невъзможни, но....почвам да се чудя на появата им. Свързани са с....желанието ми да не работя пак, за известно време....може и да е преумора, знам ли. ooooh!
Та , покрай това, се сетих да ви попитам-ако ей сега ви хрумне, че искате да спрете да работите за известно време или въобще, как ще реагират мъжете ви? Ще ви подкрепят ли, ще се изсмеят ли или ще ви кажат, че това е мисия невъзможна?
П.С. Чудя се дали да пусна и анкетка? newsm78
Цитирай

Дори това няма да го
накара да ме напусне
Цитирай

София

Дори това няма да го
накара да ме напусне
Не иде реч за напускане,ооо, не. Далеч сме от тази фаза, все пак, на нашата възраст драмите по-трудно се правят. Аз питам дали ще приемат решението ви? И за колко време? Thinking
Цитирай

Германия

Аз съм отправяла такова предложение, т.е. под формата на : "Работи, че да не работя аз"  Laughing в кръга на шегата, но той пък ми е казвал, че ако можем да се отглеждаме само с неговата заплата, няма нищо против аз да си стоя вкъщи и да си правя каквото си искам.

Друг е въпросът, че аз от бездействие бих се побъркала. Т.е. идеалният вариант за мен е - работа от вкъщи, без шефове, може и само за чест и кеф. А и слава.
Цитирай

София

Няма да ми се зарадва особено... Rolling Eyes Не от финансова гледна точка, а защото е на мнение, че жените не трябва да губят социалните си контакти, седейки в къщи... blahblah
Цитирай

София

Аз съм отправяла такова предложение, т.е. под формата на : "Работи, че да не работя аз"  Laughing в кръга на шегата, но той пък ми е казвал, че ако можем да се отглеждаме само с неговата заплата, няма нищо против аз да си стоя вкъщи и да си правя каквото си искам.
Има една сума, която, ако той стигне в обозримото бъдеще, наистина бих поспряла да работя. Или бих работила в езикова школа "За Сталину, за Родину"-тоест, на хонорар, за нещо от сорта на 250-300 лв. на месец. То и сега бих могла, но.....лошо е човек да свикне да харчи. ooooh!
Цитирай

Шопия

Няма да се наложи да се допитам до него, защото ще се включи моята контра против такива мисли.  Laughing
Цитирай

Няма да възрази изобщо  Flutter
Цитирай

София

хъх, ами на мен като спря да ми се работи и забременях Mr. Green само че този похват повече няма да действа...
Цитирай

Пловдив

Правила съм го - просто решавам че не ми се работи повече на това място и напускам Peace.Случило ми се е веднъж -  той ме подкрепи newsm10
Цитирай

София

хъх, ами на мен като спря да ми се работи и забременях Mr. Green само че този похват повече няма да действа...
Точно тази кауза , със забременяването, при мене е изключена, нали знаеш? Tired
Въпреки че би била и най-основателната.
Цитирай

София

Точно тази кауза , със забременяването, при мене е изключена, нали знаеш? Tired
Въпреки че би била и най-основателната.

айде бре, и при мен беше изключена. ама беше. хич не се отказвай.
Цитирай

София

Правила съм го - просто решавам че не ми се работи повече на това място и напускам Peace.Случило ми се е веднъж -  той ме подкрепи newsm10
Тц, не, не говоря за това. В такива случаи-когато се е налагала смяна на работа или напускане-ми е казвал "Спокойно можеш да търсиш и се оглеждаш 2-3-4 месеца.
За другото говоря-осъзнатото желание ДА НЕ РАБОТИШ за момента....за няколко момента... въобще.
Цитирай

София

Определено ще е много щастлив  Hug
Откакто ходя на работа почти за нищо
нямам време. Ако оправям къщата след
работа няма вечеря, ако има вечеря къщата
чака, ако взема да гладя, ни къща оправена,
ни вечеря. Определено откакто работя
всички в къщи страдат  Rolling Eyes
Явно или аз не мога да се организирам
или просто денят ми е малък  Rolling Eyes
Цитирай

София

Че к`во да ме прави,милия.То и без това съм на финала-и тая седмица и ме пишете подпираща блок 3 в Бъкстон /аре на кафе ако има някой наоколо/. Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора