Отговори
# 75
  • Мнения: 3 447
Всъщност, най-добре се чувствах, когато работата ми изискваше ходене по изложби, кина, театри и партита и четене на книги  Simple Smile
Иначе... де да знам... фризьори и козметици не ме влекат, клюки с приятелки не могат да ми осмислят деня, а долче фар ниенте-то ми е сладко, когато е релакс след усилен труд.

# 76
  • Мнения: 2 492
Всъщност, най-добре се чувствах, когато работата ми изискваше ходене по изложби, кина, театри и партита и четене на книги  Simple Smile
Иначе... де да знам... фризьори и козметици не ме влекат, клюки с приятелки не могат да ми осмислят деня, а долче фар ниенте-то ми е сладко, когато е релакс след усилен труд.

Нещо подобно е и в моя случай , не изгарям от желание да седя извън работно време и чакам с нетърпение отпуската , но и свободното време нямаше да ми е толкова приятно , ако е за постоянно .

# 77
  • Мнения: 7 837
О, да кино, обожавам, дори и дами се налага да ходя сама. Незатъпяващата форма си я поддържам с четене, предимно на англ. напоследък. Българския го наваксвам с форума.
Навремето с 12 часовите работни дни, ако някой ми беше начертал настоящия сценарий, щях да му се изсмея  Simple Smile Обаче, само този който не го е почувствал истински, не може да открие предимството. Казвам истински, защото наистина не всичко се върти около мола, педикюра или фитнеса, неща,  които за мен са на много заден план (за разлика от много форумки тук  Mr. Green)
Кой как умира не го мисля. А и живеем във времената на достъпните застраховки Живот...

# 78
  • Мнения: 2 070
Честно казато, ако имах голямо наследство, пари от някъде семейни, реституция и прочие, които да знам, че са мои с удоволствие не бих работила или бих се занимавала с нещо за кеф независимо от парите. Но ако мъжа ми изкарва много пари  и може да ни издържа, че дори и повече, може би бих си работила, за да съм независима, някакси не мога да си представя как става тая работа с "мъжа ми се грижи за мен" - дава ти джобни?пари за пазар?как точно му казваш - мило, свърших парите...трябват ми еди колко си... Хич не умея да искам пари. То и парите на тате е почти същата работа, но аз говоря за наистина лични пари някакви, дошли по някакъв начин..

Иначе Кейси е права, на толкова курсове бих се записала, ориенталски танци да речем, да се науча да тъка, езици, има едни групи за медитации и психоанализа, работа върху себе си, разкриване потенциала и така нататък... Отделно да - изложби, кино, но това ,ако живея в Сф. В Плевен не мога да си представя какво бих правила ако не работя - форум по цял ден като сега. И малко спорт.

# 79
  • Мнения: 6 029
Честно казато, ако имах голямо наследство, пари от някъде семейни, реституция и прочие, които да знам, че са мои с удоволствие не бих работила или бих се занимавала с нещо за кеф независимо от парите. Но ако мъжа ми изкарва много пари  и може да ни издържа, че дори и повече, може би бих си работила, за да съм независима, някакси не мога да си представя как става тая работа с "мъжа ми се грижи за мен" - дава ти джобни?пари за пазар?как точно му казваш - мило, свърших парите...трябват ми еди колко си... Хич не умея да искам пари. То и парите на тате е почти същата работа, но аз говоря за наистина лични пари някакви, дошли по някакъв начин..


ми така казвам. нямам пари, дай ми. тва е. те са обикновено за пазар, кафета и джвъчки за голямото дете. вкъщи парите никога не са се деляли на неговите и моите. те са общи и се харчат общо.

# 80
  • Мнения: 15 517
Ако кажа на моя мъж, че повече няма да работа ще е не на 7 а на 77 небе. От както съм по майчинство все ми повтаря да не се връщам повече на работа, колко било хубаво да сме си по цял ден заедно и т.н.  blahblah
Обаче аз не мога така - аз съм някакъв луд работохолик, обичам да работя и да съм сред хора. Даже мисля скоро пак да почвам работа ама ще видиме. Още не съм 100% сигурна какво искам

# 81
  • Мнения: 5 370
Хе хе хе-интересна е станала темичката, дам. Ето и развитието при мене:
1. На въпроса "ако ми псине да бачкам-ще ме издържаш ли"-ми беше отговорено "даааам". Право в десетката (друг е въпросът, че може би , живот и здраве, ще си позволя този лукс чак догодина, есента, когато детенце тръгва на градина и разходите ще спаднат значително, защото вече няма да го гледа жена).
2. На питането ми към прекия шеф за отпуск-каза "Моооже, скоро правиш месец, прати ми мейл". Party Heart Eyes
3. За инкасираните страхове относно това как ще се справя-днес бях успокоена....от значително по-млади колеги. Не мога да повярвам...това са две поколения разлика, а срещнах толкова мило отношение.
На вас-благодаря за постингите.  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 6 794
Ще се зарадва, много иска той да обезпечава финансово семейството, а аз...ако искам да работя за кеф.  Rolling Eyes Ама аз пък искам да работя, независимо от неговите доходи.  Да стоя вкъщи и да мия чинии не ме кефи особено.

# 83
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нямам представа точно как, но няма да е никак положително  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 188
Не съм и мислела да го правя!

# 85
  • Мнения: 843
   Много исках да си гледам детенцето до 3 години.   Но пък и тя се адаптира в яслите   и  заплатата ми се отрази прекрасно на бюджета.
    Не,  съпругът ми е прост лекар. Защото, работейки и двамата, чат- пат осъществяваме и мечтите си.  Ако работи само той - оставаме само с битовизмите си ./ това съждение не е константа,  развиваме се с времето, прочее/

# 86
  • Мнения: 1 893
Ще помисли, че сънува. А така му се иска да не работя. Обаче аз не мога-дори в майчинство бях само 15 дни. И от почивка винаги се връщам по-рано  ooooh!

# 87
  • София
  • Мнения: 3 397
1. На въпроса "ако ми псине да бачкам-ще ме издържаш ли"-ми беше отговорено "даааам". Право в десетката.
2. На питането ми към прекия шеф за отпуск-каза "Моооже, скоро правиш месец, прати ми мейл". Party Heart Eyes
3. За инкасираните страхове относно това как ще се справя-днес бях успокоена....от значително по-млади колеги. Не мога да повярвам...това са две поколения разлика, а срещнах толкова мило отношение.
На вас-благодаря за постингите.  bouquet
Хайде, добре дошла в групата на лиглите, гледани от мъжа си  Wink
Това е усещане за сигурност, любов и опора, незаменими за една жена.
За шефи- бях убедена, че ще намажеш почивка.
За страховете ще си говорм наесен.
Моля, за нас беше истинско удоволствие при този резултат Simple Smile

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ще ме подкрепи.За да стигна  до там ,че да не ми се работи значи има някъква причина.

Общи условия

Активация на акаунт