Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Аз,живея до Южния парк,в квартала ми не мога да намеря техни обувки,а и изобщо не съм виждала  такива в София.благодаря предварително за отговорите.
Цитирай

София

При нас има почти във всеки магазин - само че повече гуменки. А иначе има точно преди Илиенци един представителен магазин на Денди - ако ти се ходи дотам сигурно ще намериш каквото търсиш.
Цитирай

София

meds - гледала ли си на пазара Ив. Вазов - там има едно магазинче за обувки...спец има много денди гуменки за обувки не съм се заглеждала....в смисъл не купувам и не съм се интересувала, но все пак може да провериш имат и обувки, може и денди да са....
Пада се ако влизаш от към трамвая (от към витошка) в най-дясната пътека (след плодовете и след първия ред бутки - на втория ред всъщност...)...
Цитирай

До парка

Стил 99 в Младост и едно магазинче в Дианабад /намира се на главната улица между басейн Дианабад и супермаркет БМБ/. Peace
Цитирай

София

Вчера ходих до Пикадили в Мола,и незнам защо но се сетих за твоя въпрос.
Там има на Денди,но са гуменки и пантофки и май имаше и обувки.
Неразгледах подробно,че бебовече се изнерви от пазаруването.
Цитирай

София

в пикадили ли???
Цитирай

София

Да, в Пикадили при детските неща,не бебешките а детските.
Цитирай

София

Ние си купихме от магазина на Стил 99,  вчера, но имаше само тип гуменки.
Цитирай

Zeist, NL

Миналата година купувах денди от едно магазинче срещу входа на южния парк - на витошка.
Цитирай
В скала на "Денди" само на едро продават на дребно не.  В София има много магазини работещи с Денди "Стил 99" един от тях Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.