Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Имам много близка жена която има проблем със слуха ,е не много но все пак го има иначе общува нормално  без помощта на жестомимичен превод. Проблема е ,че не може да си намери работа по тази причина  а и защото е само със средно образование .Споменаха ми ,че има възможност да я назначатнякъде  даже само  формално  и тя да получава заплата и осигуровки които държавата ще дава за нея в срок от  няколко месеца или една година не разбрах точно, а фирмата наела човек с увреждане получава преференции като данъчни намаления  . За пръв път го чувам и  не  съм много убедена, че това е вярно ,затова  питам вас може някой да е запознат  с въпроса?

# 1
  • София

...тя да получава заплата и осигуровки които държавата ще дава за нея в срок от  няколко месеца или една година не разбрах точно, а фирмата наела човек с увреждане получава преференции като данъчни намаления  . За пръв път го чувам и  не  съм много убедена, че това е вярно ,затова  питам вас може някой да е запознат  с въпроса?

Цитат
Съгласно Закона за насърчаване на заетостта преди промените, направени чрез Закона за изменение и допълнение на ЗНЗ в сила от 25 март 2003 г. (чл. 52) на работодателите, които наемат безработни с трайно намалена работоспособност се предоставят средства за трудово възнаграждение и дължимите вноски за сметка на работодателя за фондовете на държавното обществено осигуряване и Националната здравно-осигурителна каса за времето, през което са били на работа, но за не повече от 12 месеца.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт